Z hrobu

Poslední román série Noční lovci… Kolem upírů Cat Crawfieldové a jejího manžela Bonese vládne poslední dobou až podezřelý klid. Zdání však klame, protože je co nevidět čeká šokující odhalení, které je pošle zpět do akce. Musí totiž zabránit válce obrovských rozměrů… Díky tajným a zrůdným aktivitám agenta CIA, který se vymkl kontrole, se nebezpečně stupňuje napětí mezi lidmi a nemrtvými. Cat a Bones svádějí souboj s časem, aby uchránili přátele před osudem horším než smrt, protože čím více tajemství odhalí, tím fatálnější jsou následky. Pokud selžou, jejich životy – stejně jako těch, na nichž jim záleží – budou viset na nepatrném vlásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203248/big_nocni-lovci-z-hrobu-p3h-203248.jpg 4.4255

Noční lovci 7.

Romány, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Fantom Print

Up From the grave, 2014

Kniha Z hrobu

petrulka
24.08.2021

Prima série, odpočinkovka. Závěrečný díl je až trochu "moc", ale budiž, nevadilo :-)

Luigi1
16.06.2021

A je tu konec celé série která byla nadprůměrná a dobře se četla.Uvidíme s čím se vytasí Frost,zatím moc dobré.

petusska01
19.05.2021

Prečítaná celá séria. Myslím, že prvé diely boli naozaj kľúčové, príbeh bol tajomný, zaujímavý, plný aj romantiky aj akcie, stále pribúdali nový sympatický kamoši upíri a ghulovia, niektoré pasáže boli vtipné, najmä so sarkastickými poznámkami. Posledné dva diely už boli také nedotiahnuté mám dojem, najmä mi vadilo, že pomedzi to som si mala asi prečítať aj príbeh Denise a Veľmistra z druhej série lebo tým pádom sme boli v pokračovaní hodení do vody bez uvedenia do deja....Musím ale povedať, že čo sa týka týchto fantasy príbehov, ktoré až tak veľmi nečítam, tak tieto príbehy patria medzi tie u mňa kvalitnejšie a obľúbenejšie.

Pain
12.04.2021

(+ SPOILER) Pozor spoilery!!!

Dočteno s rozporuplnými pocity. Jsem ráda za happyend, ale konec mi přišel až moc přeslazený. Pokud neumřeli, tak všichni žijí šťastně až dodnes. :) Něco konci chybí, není dotažený.
Bones i Cat získávají schopnosti strašně rychle. Hlavně Cat je mladá upírka a je silnější něž mnohem starší upíři. O Katie ani nemluvím... Veritas - působilo to na mě tak, že nejspíš ví, o co jde a kdo je Denise.
Celkově se mi série líbila a je mi líto, že dle komentáře k autorce, již další díly týkající se Vlada a Iana v češtině nebudou. :( Tak zbývá jen oprášit angličtinu. :o)

PS: Dívala jsem se na stránky autorky a jsou čtyři knížky, které se točí okolo Vlada (Night prince - Once burned, Twice tempted, Bound by Flames a In to the fire) a tři týkající se Iana (Shades of wicked, Wicked bite, Wicked all night).

Calla2002
24.03.2021

Překvapivě jsem zjistila, že jsem tento díl nikdy nečetla, do teď, samozřejmě. Nějak se mi vyhnul. Každopádně celou sérii zbožňuju, celý ten příběh a postavy mi přirostli k srdci a pochybuju, že tam někdy ztratí své místo. Krásné zakončení, ohledně Katie jsem byla překvapená a tak trochu doufám, že je někde podrobnější příběh Vlada, protože to asi moje nejoblíbenější postava, nebo tedy jedna z nich. Krásné ❤

anelise
22.02.2021

Výborná série. Každá knížka se mi moc líbila a vůbec jsem se nenudila. Za mě top!

Dellphi
08.11.2020

Skvělé ukončení série. Ani chvilka nudy, za mě to bylo perfektní. Kreativita autorky nemá hranic. Jen škoda, že není přeloženo více jejích knih...

havrmoni
15.10.2020

(+ SPOILER) Bohužel řadím někam k prvnímu a druhému dílu, které mě moc nebrali. Tehdy jsem psala, že fantasy se meze nekladou a tady to platí taky. Poslední třetina byla už i na mé meze :). Vlad tam byl jen, aby se asi odkázalo na jeho příběh, tedy pokud je. Jako číst se to dalo a bavilo mě to jen ta poslední třetina, to s tou Katie bylo fakt už moc a hlavně zbytečný.