Z hrobu

Z hrobu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203248/bmid_nocni-lovci-z-hrobu-p3h-203248.jpg 4 279 46

Noční lovci série

< 7. díl

Poslední román série Noční lovci… Kolem upírů Cat Crawfieldové a jejího manžela Bonese vládne poslední dobou až podezřelý klid. Zdání však klame, protože je co nevidět čeká šokující odhalení, které je pošle zpět do akce. Musí totiž zabránit válce obrovských rozměrů… Díky tajným a zrůdným aktivitám agenta CIA, který se vymkl kontrole, se nebezpečně stupňuje napětí mezi lidmi a nemrtvými. Cat a Bones svádějí souboj s časem, aby uchránili přátele před osudem horším než smrt, protože čím více tajemství odhalí, tím fatálnější jsou následky. Pokud selžou, jejich životy – stejně jako těch, na nichž jim záleží – budou viset na nepatrném vlásku.... celý text

Žánr:
Romány , Fantasy , Dívčí romány

Vydáno: , Fantom Print
Originální název:

Up From the grave , 2014


více info...

Komentáře (46)


Artep071
Artep071
29.01.2024 4 z 5

Závěrečný díl byl opět plný akce, zbrklosti a urputnosti Cat. Celkově jsem se bavila ale ten konec??? Uf no nevím nevím ..

petraj30
petraj30
23.10.2023 3 z 5

S přimhouřenýma očima se podle mě jedná o nejlepší díl. Paradoxně asi proto, že je poslední. Všechno skončilo a zároveň něco nového začínalo. Mohl být ještě jeden díl abychom se dozvěděli něco o soužití nové postavy a těch ostatních...asi už blázním, protože jsem tuto sérii příliš nechválila, ale tento díl byl oproti minulým ucházející.
Teď se vrhnu na Svět nočních lovců, abych se dozvěděla kdo a co je Denise atd., ale mrzí mě, že se už asi nic nedočtu o Vladovi a Ianovi. A světe div se. Říkám škoda.


luculi
luculi
18.10.2023 2 z 5

Co se tohoto dílu týče, tak to pro mě byla už taková sladkobolná vycpávková vata a docela zbytečná. Uzavřel se v podstatě akorát osud Cat a Bonese, ale na ostatní autorka dost zapomněla. A co se týče Katie, přišlo mi to zbytečné a přehnané a asi bych jí přála jiný osud už jen proto, aby to nepůsobilo tak divně ukončeně. Navíc, po všem co všichni zažili a museli přestát, to bylo takové pohádkové, s minimálními ztrátami. Bones začal být až moc nepřemožitelný a to nemluvím o dalších detailech, které se mi příčily. Jakoby autorka rozehrála příliš velkou hru a pak si to rozmyslela a zkrátila.

monika3332
monika3332
07.01.2023 5 z 5

Tedy tomu říkám konečný díl série.

Jsem díla, takže jsem některé pasáže regulérně obrečela.
Paráda

VANDAE
VANDAE
05.09.2022

Celá serie byla čtivá,jako odpočinková četba ideální

petrulka
petrulka
24.08.2021 4 z 5

Prima série, odpočinkovka. Závěrečný díl je až trochu "moc", ale budiž, nevadilo :-)

Luigi1
Luigi1
16.06.2021 5 z 5

A je tu konec celé série která byla nadprůměrná a dobře se četla.Uvidíme s čím se vytasí Frost,zatím moc dobré.

petusska01
petusska01
19.05.2021 3 z 5

Prečítaná celá séria. Myslím, že prvé diely boli naozaj kľúčové, príbeh bol tajomný, zaujímavý, plný aj romantiky aj akcie, stále pribúdali nový sympatický kamoši upíri a ghulovia, niektoré pasáže boli vtipné, najmä so sarkastickými poznámkami. Posledné dva diely už boli také nedotiahnuté mám dojem, najmä mi vadilo, že pomedzi to som si mala asi prečítať aj príbeh Denise a Veľmistra z druhej série lebo tým pádom sme boli v pokračovaní hodení do vody bez uvedenia do deja....Musím ale povedať, že čo sa týka týchto fantasy príbehov, ktoré až tak veľmi nečítam, tak tieto príbehy patria medzi tie u mňa kvalitnejšie a obľúbenejšie.

Pain
Pain
12.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Pozor spoilery!!!

Dočteno s rozporuplnými pocity. Jsem ráda za happyend, ale konec mi přišel až moc přeslazený. Pokud neumřeli, tak všichni žijí šťastně až dodnes. :) Něco konci chybí, není dotažený.
Bones i Cat získávají schopnosti strašně rychle. Hlavně Cat je mladá upírka a je silnější něž mnohem starší upíři. O Katie ani nemluvím... Veritas - působilo to na mě tak, že nejspíš ví, o co jde a kdo je Denise.
Celkově se mi série líbila a je mi líto, že dle komentáře k autorce, již další díly týkající se Vlada a Iana v češtině nebudou. :( Tak zbývá jen oprášit angličtinu. :o)

PS: Dívala jsem se na stránky autorky a jsou čtyři knížky, které se točí okolo Vlada (Night prince - Once burned, Twice tempted, Bound by Flames a In to the fire) a tři týkající se Iana (Shades of wicked, Wicked bite, Wicked all night).

Calla2002
Calla2002
24.03.2021 5 z 5

Překvapivě jsem zjistila, že jsem tento díl nikdy nečetla, do teď, samozřejmě. Nějak se mi vyhnul. Každopádně celou sérii zbožňuju, celý ten příběh a postavy mi přirostli k srdci a pochybuju, že tam někdy ztratí své místo. Krásné zakončení, ohledně Katie jsem byla překvapená a tak trochu doufám, že je někde podrobnější příběh Vlada, protože to asi moje nejoblíbenější postava, nebo tedy jedna z nich. Krásné ❤

anelise
anelise
22.02.2021 5 z 5

Výborná série. Každá knížka se mi moc líbila a vůbec jsem se nenudila. Za mě top!

Dellphi
Dellphi
08.11.2020 5 z 5

Skvělé ukončení série. Ani chvilka nudy, za mě to bylo perfektní. Kreativita autorky nemá hranic. Jen škoda, že není přeloženo více jejích knih...

havrmoni
havrmoni
15.10.2020 3 z 5

(SPOILER) Bohužel řadím někam k prvnímu a druhému dílu, které mě moc nebrali. Tehdy jsem psala, že fantasy se meze nekladou a tady to platí taky. Poslední třetina byla už i na mé meze :). Vlad tam byl jen, aby se asi odkázalo na jeho příběh, tedy pokud je. Jako číst se to dalo a bavilo mě to jen ta poslední třetina, to s tou Katie bylo fakt už moc a hlavně zbytečný.

Kudík
Kudík
27.07.2020 4 z 5

(SPOILER) Parádní happy zakončení celé série. Sice se zde něco opakovalo, a ta Cat na to pokaždé hupla, naivka, ale i tak to nebylo špatné. Z mých top oblíbenců mohl více prostoru dostat Vlad Tepeš, který měl jen takový štěk, ale i za scény s Ianem jsem ráda, např. akce s Barbarou, anebo loučení s Cat. :) Ocenit musím také Denise, která byla opravdu přínosem a Catin bývalý tým, bez nich by to nebylo ono. No a Bones/Crispin, Spade/Charles a Mencheres, první z jmenovaných si s Cat zasloužili tuto sérii a druzí dva své dodatkové díly také. Nemůžu si pomoct, ale ta finální zápletka mi připomněla "Stmívání". :) A jednou si sérii i přes svojí mírnou averzi k upírům vypůjčím a přečtu znovu. ;)

lightka
lightka
29.02.2020 4 z 5

Az trochu idylicky konec :-D

jankazet
jankazet
21.07.2019 5 z 5

úžasná

Kaka.cs
Kaka.cs
24.03.2019 5 z 5

Myslím si, že to byl moc pěkný závěr celé série a rozloučení s většinou postav, které se v ní během těch sedmi dílů objevili. Líbí se mi, že autorka příběh skutečně uzavřela a nenechala ho nijak otevřený.

Áňa 998
Áňa 998
02.03.2019 5 z 5

Poslední díl série, a mně je fakt líto, že to celé končí. Neskutečně mě celá série bavila, a Z hrobu bylo perfektní zakončení Nočních lovců. Doporučuji!

denniys
denniys
27.12.2018 4 z 5

tak a celá série je za mnou :) pocity převažují pozitivní..čtvrtou hvězdu ponechám za to, že už je to opravdu konec :)

jitka7
jitka7
29.10.2018 2 z 5

Kniha bohužel upadá... tak jako to většinou v delších sérií knih bývá. Málokterý autor má na to, aby psal dlouhou sérii knih a udržel dobrou linii, kterou začal na začátku. Proč tam byl Vlad? To jako vážně? Lepší využití k tomu ještě nemohlo být? A ohledně Katie to bylo strašně uspěchané, nereálné, moc jsem té zápletce nevěřila. A co opět dokázala Smrtka... no ona už snad dokáže i chrlit oheň a pak ho uhasit jen lusknutím prstů. Jako chápu, že je to fantasy román, ale někdy je to už moc moc moc fantasy, že to člověk už jaksi začíná spíš nudit.