Z hrobu

Z hrobu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203248/bmid_nocni-lovci-z-hrobu-p3h-203248.jpg 4 280 46

Noční lovci série

< 7. díl

Poslední román série Noční lovci… Kolem upírů Cat Crawfieldové a jejího manžela Bonese vládne poslední dobou až podezřelý klid. Zdání však klame, protože je co nevidět čeká šokující odhalení, které je pošle zpět do akce. Musí totiž zabránit válce obrovských rozměrů… Díky tajným a zrůdným aktivitám agenta CIA, který se vymkl kontrole, se nebezpečně stupňuje napětí mezi lidmi a nemrtvými. Cat a Bones svádějí souboj s časem, aby uchránili přátele před osudem horším než smrt, protože čím více tajemství odhalí, tím fatálnější jsou následky. Pokud selžou, jejich životy – stejně jako těch, na nichž jim záleží – budou viset na nepatrném vlásku.... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fantom Print

Up From the grave , 2014

Lea239
24.09.2014

Vladova svatba se odehrává v jeho spin-offu, čtu to v angličtině, je to dobré jako všechny knihy o Nočních lovcích, ale musela jsem si přečíst knížky včetně Světa Nočních lovců tak, jak je autorka napsala a nechala vydat originály. Prostě to udělala tak, že to navazuje a pak to akorát pojmenovala jako jiné série, protože se to netýká přímo Cat a Bonese. Kdo čte série jednotlivě, tak prostě nebude vědět... Oba spin-offy Vlada (Once burned a Twice tempted) jsou mezi šestým a sedmým dílem Nočních lovců, oba spin-offy Spada a Mencherese jsou mezi čtvrtým a pátým dílem. Ačkoliv nejsem výrazně anglicky zdatná, text v angličtině je snadno přečitelný a s malou pomocí slovníku budete vědět, co se tam děje a zhltnete to stejně jako v češtině :) O třetím díle Vlada jsem nějak nenašla zmínku na stránkách autorky, takže se asi nechám překvapit:)

BlueEliza
09.08.2014 5 z 5

Dobrou část knihy jsem proslzela,jednu chvíli jsem si vážně pomyslela, jestli je autorka vážně tak krutá, ale tenhle díl byl lehce předvídatelný, takže každému po chvilce dojde jak a co bude. Nicméně to vědomí stejně nezastavilo moje svéhlavé slzy :D.
Myslím, že je to hezká tečka na konec série, ale jsem stejně i tak smutná, že tahle skvělá série končí.
Byla jedna z mála knih, která mě dokázala v jednu chvíli rozesmát, že se za mnou otáčeli lidí s nabídkou svěrací kazajky, a v další chvíli jsem jsem napětím málem dostala infarkt.

ciniminisek
04.07.2014 5 z 5

Autorka se nemohla se svými čtenáři lépe rozloučit, než za pomoci všech hrdinů, které jsme si oblíbili v předchozích dílech a obsahem knihy propleteném tajemstvím, napětím a krutou pravdou. Svižně psaný styl, pro tuto autorku typický, Vás nutí otáčet jednu stránku za druhou a děj plný nečekaných zvratů a hlavně odhalení kdekomu zajistí bezesnou noc.
Zpětně si říkám, že tento díl je lehce předvídatelný, ale při čtení jste do knihy tak ponoření, že tuto malou výtku úplně přehlédnete. Navíc závěr je tak šokující, že této knize vážně nic nechybí.
Autorka, ale ani Cat s Bonesem nemají ve svém žánru konkurenci.

emamarie
30.06.2014

Taky musím souhlasit s tím , že ten konec byl trochu moc hrrr..... . Ale jinak tuhle sérii miluju , že všech nejvíc a pořád mi to nedá a vracím se k ní. Jinak k Vladově svatbě . Myslím , že je to jen spojler ke knize o něm . Jde dokonce o trilogii , ale u nás zatím nikdo nevydal. Bylo by super kdyby to někdo přeložil , jako knihu o Spadeovi a Mencheresovi.

psirena
29.06.2014 4 z 5

Poslední díl nezklamal na zajímavý děj, ale... co ten odfláknutý konec? Dal by se snad odpustit, kdyby v serii Svět nočních lovců konečně došlo na Iana a .... my bychom se dozvěděli něco dalšího o Cat a Bonesovi. Tak si počkáme a uvidíme. :-)

Lorrainee
25.06.2014 4 z 5

To jako fakt? Dělá si ze mě srandu? U některých častí jsem slzela a pořád mám tu sérii moc ráda ale zasloužila by propracovanější konec. Nemyslim že je tam málo zvratů nebo humoru a všeho na co už jsme u Bonese a Cat zvyklí, ale bylo to uspěchané a trošku mi to zavaní Rozbřeskem a posledním Underworldem...
A omlouvám se za spoiler ale tu Vladovu svatbu teda pěkně odflákla...