Perry Perry komentáře u knih

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

V knize mě dostal jeden dosti pádný zvrat (který nebudu udávat, protože nechci nic prozrazovat), i když, když nad tím teď přemýšlím tak se dal předpokládat :)
Jinak příběh je skvělý a stejně zapálený a čtivý jako sama obálka a celá trilogie ;)
Za mě rozhodně 5 hvězdiček! *****

21.04.2015 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Váhala jsem a musím říct, že jsem idiot, že jsem si jí nepřečetla už dřív!!! :)
Na hraně zapomnění ... se mi vryla do paměti a umístila se na žebříčku nejlepších knížek jaké jsem kdy četla ♥♥♥

02.04.2015 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Nemám slov!
Miluji celou "Gabrielovu" sérii ♥
Ať žije šťastně až do smrti :)))

24.03.2015 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Nevím co dodat...♥♥♥
Tuhle knihu jsem si prostě zamilovala, do děje mě vtáhlo už prvních pár stránek.
Je čtivá, lechtivá, zamilovaná, vtipná, ale taky ze života :)
Prostě splňuje vše, co by měla. Takže mi nezbývá nic jiného než dát plný počet bodů a s úsměvem doporučit ;)

04.03.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Skvělé pokračování Nabíječe...já se tedy opravdu nenudila ;)

09.02.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Opravdu skvělá! Úžásná a strhující! :3
Příběh mi dal pocítit: lásku, šok, zábavu, ztrátu, naději ... spoustu různých emocí.
Podle mého je knížka u které se dokážete smát i brečet (což se mě opravdu stalo) prostě dokonalá. ♥
Od čtení jsem se nemohla odtrhnout a sfoukla jí za pár dní :) Kdybych mohla dát hvězdiček víc než pět dala bych, ale nemůžu takže tady je 5 v celé své kráse :)))

26.01.2015 5 z 5

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Tak nějak přesně nevím, jak se ohledně této knihy vyjádřit...
Příběh byl plynulý a podle mě i dosti oddechový krom pár posledních závěrečných kapitol :) V životě Niny Greyové nastalo hodně zvratů, ale pořád mi chyběla "TA" akce! Mám ráda, když se hrdinové vždy pořádně servou, ale to už má každý podle svého gusta ;)))
Hlavní hrdinka je dosti ubrečená, občas k tomu má důvod - občas opravdu nemá. Dá se říct, že namáhá své slzné kanálky někdy až moc :D
Kdo mi však opravdu sedl byla Jeredova mladší sestra Claire! I když se chová 85% knížky jako mrcha já jí prostě nemůžu nemilovat :DDD
Takže abych to shrnula, tahle knížka opravdu stojí za přečtení...vždyť to přeci každá :)

26.01.2015 4 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

První díl byl skvělý! Ale druhý...Páni nemám slov!!!
D-O-K-O-N-A-L-Ý :333
Nemá to chybu ;)

10.10.2014 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

U téhle knihy jsem pořád váhala jestli si jí pořídit nebo ne. Četla jsem spousty dobrých a špatných recenzí a nijak mi to v rozhodování nepomohlo :D A protože se soustředím spíše na krváky, bála jsem se aby mě bavila. ;)
Ale musím říct, že mě nezkalama!!! Příběh je poutavý a já hltala stránky jednu po druhé + ty nádherné obálky!!! ♥
...Zatraceně a teď se nemůžu dočkat druhého dílu :D

29.09.2014 5 z 5