perpe2a perpe2a komentáře u knih

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Má to být psycho, jde o jednoho muže a tři ženy, které týrá a ony se pak spiknou proti němu. Bohužel v záplavě psychothrillerů je tento za mě dost průměrný.

18.12.2019 2 z 5

Ztracené dopisy Ztracené dopisy Sarah Mitchell

Spíše romantický příběh, prolínání dvou časových rovin. Nebylo to špatné, taková oddechová četba, lepší průměr.

18.12.2019 2 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Dobrý krimithriller z prostředí San Franciska. Mohu jen doporučit a už se těším na druhý díl.

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Výborný psychothriller, stojí za přečtení.

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Krásný ženský román z prostředí Paříže a jedno obrovské ano k doporučení četby.

Zlatý dům Zlatý dům Natasha Solomons

Rodinná sága o bohatství židovské komunity, která prostřednictvím vlastní banky ovlivňovala společenské dění a okrajově měla dopad i na válku. Příběh byl zajímavý a dobře se četl. Mohu doporučit.

16.10.2019 4 z 5

Srdce z kamene Srdce z kamene Simon Scarrow

Nesdílím nadšené komentáře. Tento válečný román o řecko- německé trojici přátel, které rozdělila válka. Hodnotím jako lepší průměr, četla jsem z válečného období mnohem lepší knihy.

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Jsem u autora zvyklá na lepší knihy. Toto byla slabší detektivka, u které jsem se chvílemi i nudila. Zajímavý byl až závěr, což ovšem celkově dělá knihu průměrnou.

Když zpívají cvrčci Když zpívají cvrčci Charles Martin

Krásný a surový román o pár něšťastných osudech, které se propojí. Moc se mi kniha líbila.

Nenávist Nenávist Chris Carter

Carter opět nezklamal. Skvělý další díl série a skvělý Robert Hunter. Moc doporučuji.

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Moc pěkně napsaný příběh ze života. Mohu jen doporučit.

Okno do nebe Okno do nebe Nora Roberts

Přeslazená červená knihovna. Autorku mám moc ráda, ale tohle se moc nepovedlo.

Slzy muže Slzy muže Darina Hamarová

Bylo to takové milé, oddechové. Zajímavě napsané z pohledu muže. Docela se mi líbila.

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Mělo to být nechutné, šokující a podobné Hanibalovi. No, mělo, ale ve skutečnosti to za mě bylo o ničem, rádoby šokující a některé scény opravdu nechutné. Jenže to bylo ploché a nudné. Takže za mě slabý průměr.

18.08.2019 3 z 5

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

Dojemný, smutný, nervydrásající, krutý...a přesto tak strhující příběh z prostředí islámu. Četla jsem na jeden zátah, nemohla jsem se odtrhnout a u některých pasáží vyhnout slzám.. nádherná a velmi silná kniha. Rozhodně doporučuji všem ženám k přečtení.

16.08.2019 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Dobrý psychothriller, teda dobrý znamená za 3. Začátek výborný, udržuje čtenáře v napětí a pochybách, kde je pravda, ale konec divný a slabší, který to tak trochu shodil. Takže za mě průměr.

08.08.2019 3 z 5

Přes nepřízeň osudu Přes nepřízeň osudu Danielle Steel

Moc krásný ženský román, velmi čtivé, doporučuji.

08.08.2019 4 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Skutečný příběh o životě jedné dívky v koncentračním táboře. Smutné, drsné, rozhodně stojí za přečtení.

08.08.2019 4 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Krásný a skutečný příběh o vzájemné potřebě a pomoci. Super, doporučuji.

08.08.2019 5 z 5

Svět podle Boba Svět podle Boba James Bowen

Krásný a dojemný příběh. Za mě rozhodně velké doporučení. Moji dušičku těší, že je to skutečný příběh a o to je příběh silnější. Moc krásná společná cesta životem kocoura a hlavního hrdiny a vzájemná pomoc.

08.08.2019 5 z 5