Okno do nebe

Okno do nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414625/bmid_okno-do-nebe-MPU-414625.jpg 3 41 10

Jackovy příběhy série

< 3. díl

Architekt Cody si budoucí spolupráci se stavební inženýrkou Abrou maluje v zářivých barvách. Abra má vkus a odvahu – a je až nebezpečně přitažlivá. Sice jeho projekt pouštního rekreačního resortu hodnotí jako nepraktický výplod architektovy fantazie, ale Cody měl vždy raději ženy upřímné než podbízivé. Zdá se, že tahle žena má talent přivádět ho k šílenství. Abra muže, jako je Cody, dobře zná – jsou totiž přesvědčeni, že postačí jejich neodolatelný úsměv a všechny problémy se rázem vyřeší samy. Tenhle sebestředný architekt není výjimkou! Její snaha usměrnit ho však zatím vychází naprázdno… Jiskření pracovních konfliktů mezi nimi zažehne jiné jiskry – možná mnohem nebezpečnějšího druhu. Bude jejich vzrůstající náklonnost stačit k tomu, aby odhalili člověka, který se jejich společné dílo snaží zničit? Podaří se jim to dřív, než se oba dva ocitnou v ohrožení života?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , HarperCollins Polska

Best Laid Plans , 1989

pip11
30.09.2022 4 z 5

Dvě výbušné a tvrdohlavé povahy, které musí spolupracovat na projektu stavby resortu. Mám ráda prostředí staveb a různých rekonstrukcí, proto se mi kulisy tohoto příběhu zamlouvaly. Příběh je to spíše svižnější a ke konci zde nechybí také kus napětí. Tato série je odpočinková, lehké a nekomplikované čtení.

Kudík
30.05.2022 3 z 5

Třetí díl je v podání Codyho a Abry jako při sledování zápasu psa a kočky. :) Jejich hádky a škorpení vydají bezmála za půlku knihy. Zápletka se záškodnictvím v resortu mohla přijít o pár stránek dříve, a také dostat více prostoru. U autorky se opět raději vrátím k jejím detektivním románům.

Petrush
29.11.2021 3 z 5

Jednoduché odpočinkové čtení, místy vtipné, četlo se to dobře.

petulkapeta
14.09.2020 4 z 5

Cody a Abra co o nich řict asi to že bez toho jejich škadlení by to nebylo ono :) pěkne pokračovaní serie od Nory :)

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Nečekaně jsem si zalíbila obě hlavní postavy naráz! Příběh byl velmi poutavý, od slovního pošťuchování mezi hlavní dvojicí, přes eskapády jejich milostné cesty, po bojkotech na staveništi. Prostě vše jsem hltala ne div jedním dechem. Knihu mám doma a koupě rozhodně nelituji. Doporučuji. :)

mariva
01.02.2020 3 z 5

Odpočinková četba, ale první díl byl o něco lepší. V tomto mi nějak nesedělo chování obou hlavních hrdinů, oba šli dost do extrémů.

m.valova
18.11.2019 3 z 5

Nic náročného...odpočinkové čtení,nenáročné,neurazí a nijak zvlášť nenadchne..

Skalara
29.10.2019 4 z 5

Mě se tato kniha líbial jen škoda, že nehody začaly pozdě a pak to byl strašně uspěchané...

perpe2a
16.10.2019 3 z 5

Přeslazená červená knihovna. Autorku mám moc ráda, ale tohle se moc nepovedlo.

veveronka
25.07.2019 2 z 5

Tyto tenke romanticke knihy od Roberts mne moc nesedi.Kriminalky a tlustsi knihy ma vyborny