Peetullka Peetullka komentáře u knih

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Wow! Knihu jsem přečetla ani ne za den. Jak se říká jedním dechem, začala jsem ráno a odpoledne skončila :-)
Ale žádný fantasy v tom nehledejte a upřímně si ,ani nemyslím, že je to kniha pro YA, možná pro ty otrlejší.
Dost mi to připomíná svět ve druhé světové válce - Drek (žid) a Čistý ( árijec) .

Ale příběh Hošiko a Bena je velmi silný a zakázaná láska vždy vše překoná :-)
Krátké kapitoly jsou plus, čte se samo.
Jen jedna věc mi vadila, překlepy a chyby v textu .
A další díl je určitě podmínkou přečíst !

21.06.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Za mě nejlepší díl ze série. Kniha není uspěchaná a ani utahaná, tak všeho akorát. Za mě super.

02.05.2020 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Jednoduché čtení s klasickým klišé :-) Hodně jídla, hlavně dortů - stále si mi sbíhaly sliny.
Přečteno za večer, prostě jednoduchá romantická oddechovka :-)

27.03.2020 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Nechala jsem se zlákat vysokým hodnocením ! V knize se nedočkáte žadných zvratů.
V příběhu se nic neděje. žadné napětí.
Napsané je to hezky, čtivě, ale bylo to teda opravdu velké ňůďo. A upřímně ani hlavní hrdinové mi nepřišli příliš sympatické. Anna takové trdlo a Kaiden asi pobral všechnu modroust světa :D

08.03.2020 2 z 5

Nelži mi Nelži mi A. V. Geiger

Čtení jsem si velmi užila. Přečteno jedním dechem za večer :)

25.02.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Začít znovu je výborná oddechovka . Plná romance i humoru. Děj je samozřejmě předvídatelný, ale perfektně napsaný a čte se to samo.
Je mi až líto, že se s Kadenem musím rozloučit, protože ty jeho hlášky jsou top.
"Míň mluvit, víc chodit" .

22.10.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

První část byla dobrá - potřebovala jsem vědět co se stalo a proč?
V druhé půlce se příběh zbrzdil a velké finále bylo sice překvapení, ale tak neuvěřitelné a velmi divné vzhledem k okolnostem.

15.10.2019 3 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Uff .. jsem přeslazená :D
Ale jak jsem psala u předešlého dílu, oddechovka u které se člověk i zasměje :-)
Sladké a velmi romantické dvě a půl hodinky čtení.
Jednohubka u které nemusíte opravdu přemýšlet, jen vypnout !

06.09.2019 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Takové jedno velké “klišé” :)
Prostě příjemná oddechová jednohubka na odpoledne a musím si říct, že jsem se i dost nasmála.

04.09.2019 3 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Příběh z prostředí drsného Grónska, které je zde pěkné popsané.
Krátké kapitoly a dvě časové dějové linky, které vše nakonec pěkně vysvětlí.
Jména osob mi dělala problémy :D
Děj na začátku pomalejší ale pak hezky odsýpá a je napínavý.

21.08.2019 4 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

První polovina mi nedala spát a byla to pecka za peckou - zvrat za zvratem, ale tempo se autorce nepodařilo udržet už od druhé poloviny, kdy děj začínal být předvídatelný a místy vyčpělý.
Soukromý život detektiva Toma mě moc nezajímal, ale nevadilo mi to, taková omáčka okolo hlavního příběhu.

04.06.2019 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Krásku a zvíře mám ze všech pohádek nejraději a proto jsem jsem s tímto příběhem neváhala a neudělala jsem chybu.
Na lovu opravdu nezklamalo, velmi čtivé a přijemné. Myšlenky Zvířete byly úžasně podané a Jeva byla velmi sympatická a chytrá.
Spokojenost !

24.05.2019 4 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Nechutné, akční, děj promyšlený.
Každá kapitola začínající hádankou mě moc bavila.

21.04.2019 5 z 5

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Poutavý příběh ve kterém najdete vše - akce, napětí i trochu té romantiky. Na postavy z tohoto příběhu jen tak nezapomenete. Hlavně na Lynn, která je okouzlující, houževnatá, vynalézavá a drsná.
Tento příběh pro mě splňuje to , jak má dobrá kniha vypadat i když byl děj vcelku předvídatelný.

24.03.2019 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Zatím nejlepší kniha od Miniera. Promyšlený a velmi napínavý krimithriller, který jsem hltala jedním dechem . A to jak se vše otočilo? Závěr mě velmi překvapil.

28.02.2019 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Romantické, vtipné , kniha co se čte sama. Těším se na další díl :-) A upřímně Amerika je velmi sympatická postava .. že se do ní zakoukal sám princ Maxon, kdyby ne, byl by blázen a ten druhý Aspen ? Proč tam furt je ?
Za mě fandím Maxonovi - je mi mnohem sympatičtější. No uvidíme jak se příběh bude dál odvíjet v dalším díle.

15.12.2018 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Neurazí - nenadchne

14.12.2018 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Měsíční kroniky jsem si zamilovala a upřímně dočíst Winter těch posledních 100 stran jsem odkládala asi týden, abych se s tímto příběhem nemusela loučit. Autorce se série velmi povedla a s klidným srdcem ráda doporučím. Nejvíce se mi teda líbili scénky s Cress a s kapitánem Thornem , protože tyhle dva jsem si opravdu zamilovala.

11.11.2018 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Zatím nejlepší ze série :)

21.10.2018 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Příběh se začíná docela hezky rozvíjet a nabírá na tempu. Jsem zvědavá na další díly.

13.10.2018 5 z 5