pavlina361 pavlina361 komentáře u knih

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Vyprávění příběhů z jednoho domu, myškou Krásně napsané, smutné, na zamyšlení. Příjemně překvapená jsem byla. Dlouho jsem nebyla z knížky takhke nadšená.

21.09.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

A mě se to libilo moc. Přečetla jsem jedním dechem, napínavý děj. Určitě se těším na další knihu

28.07.2022 5 z 5

Jak být šťastný Jak být šťastný Eva Woods (p)

Krásná kniha, vtáhne čas do děje a uvědomíte si co je v životě skutečně důležité...

24.02.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Já jsem z knihy nadšena, rozhodně doporučuji. Nad knihou se pobavíte, zamyslíte a nemůžete se od děje odtrhnout...

15.02.2019 5 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Musím říct, že se mi po dlouhé době četla kniha moc dobře. Je napínavá,styl psaní autora mi vyhovuje. Jen škoda toho překombinovaného konce, a trochu nedomyšleného koncového děje.

26.01.2019 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Četla jsem prvotinu autorky Spálená obloha a ta byla úžasná. Bohužel z Dokonalé mám rozporuplné pocity,styl psaní mi vyhovuje,ale příběh a s tím spojené zápletky byly pro mě nezáživné. Kniha nenadchla,ale ani neurazila.

14.05.2018 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Já jsem z knížky nadšena, příběh,napětí ,krátké kapitoly... A ten konec... Těším se na další knihu!

07.04.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Na prvotinu autora byla knížka povedená. Některé pasáže byly slabší, ale jako celek bych hodnotila jako lepší průměr. Konec mě mírně zklamal, ale nahrává to zřejmě k dalšímu dílu s Wolfem.

28.03.2018 3 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Já jsem byla z knížky nadšená. Nikdy jsem fejetony moc nečetla,ale styl Ani mě bavil a do toho nádherná ilustrace knížky . Některé fejetony jsou slabší, ale mě kniha bavila.

15.03.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Nejdřív jsem se nemohla začíst, viděla jsem v tom spíš odstíny šedi, což není zrovna můj žánr, ale pak mě děj tak vtáhl, že jsem nemohla knihu odložit. Napínavý děj, kdy se nemůžete dočkat konce jak tohle všechno dopadne.

08.01.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Jedna z nejnapínavějších knih, které jsem poslední dobou četla. Každá stránka byla překvapením a nenechá vás se od ní odtrhnout. Rozhodně stojí za přečtení

04.01.2018 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Za mě výborná kniha! Napínavý děj,kdy viník je jasný až na konci knihy. A závěr knihy nečekaný a úžasně napsaný!

03.12.2017 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Bohužel kniha mě nenadchla. Četla jsem všechny knihy z dílny Flynn, ale Skvrna je psaná jiným stylem a určitě nejslabším dílem autorky. Kniha má cca. 60 stran, takže máte přečteno jedním dechem, a konec Vás trochu i překvapí. Za mě tři hvězdičky.

29.10.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Po Playground, který mi prostě nesedl jsem naprosto spokojená. Kniha má vše co od ní čekáte. Zajímavý děj, napětí, a hlavně byl tam Joona, který nezklamal. A těším se na další knihu, dle epilogu bude :-)

24.08.2017 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Já jsem spokojená,jedna z nejlepších českých detektivek.

17.07.2017 5 z 5

Tajné trumfy Tajné trumfy Ava McCarthy

Po dlouhé době čtivá kniha plná napětí a nutí čtenáře přemýšlet a těšit se na další stránky. Za mě spokojenost

15.07.2017 5 z 5

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

Ze všech knih od Adlera nejslabší. Budu se těšit na další a doufám, že bude kvalitní jako všechny knihy s oddělením Q.

02.09.2016 3 z 5

Komplikace Komplikace Isaac Adamson

Dlouho se mi nestalo,ze by mě kniha tak nebavila. Od knihy jsem čekala více,nedočetla jsem.

02.09.2016 1 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Napínavý:-)

07.08.2015

Římská děvka Římská děvka Eric Walz

Četlo se mi krásně, už se těším na další knihu od tohoto autora :-)

27.02.2014 4 z 5