Pajina68 Pajina68 komentáře u knih

Emil Neplecha Emil Neplecha Astrid Lindgren

Dostala jsem tuto knihu jako bolestné, když jsem musela do nemocnice. Knížka se mi moc líbila a stále ji mám doma.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Taky moc krásná knížka. Četla jsem ji jako holka a pak koupila i pro své děti, stále ji máme doma a doufám, že bude bavit i moje tři vnoučata. Už se těším, až jim ji budu číst.

Pipi Dlouhá punčocha Pipi Dlouhá punčocha Astrid Lindgren

Ještě mám doma první vydání, když mě a sestře rodiče kupovali Mateřídoušku. Pipi jsem jako malá holka milovala, dodnes si zpívám písničku ze seriálu, který kdysi běžel v televizi. Naučila jsem jí i mou malou vnučku. Po letech jsem knížku koupila svým dcerám a teď už se jen těším, až vnučka doroste do věku, abych jí z té knihy mohla i číst. Zatím ji zajímají hlavně obrázky.

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se mi ze začátku moc líbila, ale konec mne zklamal. Byl takový nejasný (pár informací, které by leccos vysvětlily, se člověk dozvěděl úplně až nakonec) a na závěr bych čekala ještě alespoň pár řádek navíc.

07.02.2022 3 z 5

Šest pekelných nocí Šest pekelných nocí Vladimír Páral

Možná v době, kdy jsem začala číst knihy Vladimíra Párala, by se mi tato kniha líbila víc. Ale dnes už jsem asi rozmazlená jinou četbou, tak mne tato prvotina nenadchla tak, jako kdysi všechny ostatní předrevoluční knihy tohoto autora (a přečetla jsem opravdu úplně všechny jeho knihy).

24.01.2022 2 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Ze začátku mne kniha opravdu bavila, ale postupem času to nějak vyprchávalo a ke konci mi také přišla překombinovaná, jak zde již několik čtenářů napsalo. Ale i přesto kniha nebyla špatná.

18.01.2022 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Kniha nebyla špatná, pouze ten konec mne trochu zklamal. Asi jsem čekala víc. Předchozí knihy od této autorky se mi líbily víc.

07.12.2021 3 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Knížka se mi líbila. Byla vážně zajímavá, i když jsem tak nějak brzy začínala tušit, jak to asi přibližně všechno je. Těším se na další knihy této autorky.

10.09.2021 5 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Tak tahle knížka se mi po několika předchozích, které byly slabší, opět moc líbila. Konec byl opravdu mrazivý....

23.08.2021 5 z 5

Melodie stále zní Melodie stále zní Mary Higgins Clark

Tak tahle kniha se mi opravdu moc líbila. A vůbec nevadilo, že to není klasická detektivka, kde by se vyšetřovala od začátku nějaká vražda. Právě to jiné se mi na knížce moc líbilo.

07.07.2021 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Knížka mne moc bavila a konec fakt měl spád. Těším se na další příběhy.

17.06.2021 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Ze začátku se mi kniha nijak zvlášť nelíbila, protože nemám ráda politická témata, ale konec byl opravdu nepředvídatelný a zajímavý.

28.05.2021 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha byla celkem zajímavá, pouze vědecké popisy mne moc nebavily. Nejsem vědecký typ, spíš mne baví děj a příběh.

15.04.2021 4 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Kniha nebyla špatná, ale začátek mne bavil víc než konec knihy.

17.03.2021 3 z 5

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

Jedna z těch čtivějšich knih, která se mi od této autorky opravdu líbila.

14.02.2021 5 z 5

Okénko do snů Okénko do snů Táňa Keleová-Vasilková

Mě se tahle knížka moc líbila. V poslední době jsem četla od této autorko pár knížek, které mne moc nenadchly, tak jsem se do četby dala tak nějak bez očekávání. A nakonec se mi knížka četla velice dobře.

28.01.2021 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Knížka se ze začátku nějak táhla, ale ten konec stál za to.

13.01.2021 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Kniha nebyla špatná,ovšem první půle nebyla opravdu až tak čtivá. Závěr se mi líbil už mnohem víc.

22.12.2020 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Tak tahle knížka se mi opravdu moc líbila. Ze začátku jsem jí nedávala moc šancí, ale během četby mne fakt pohltila a já byla moc zvědavá, jak to vše nakonec dopadne.

26.11.2020 5 z 5

Nová domácí kuchařka Nová domácí kuchařka Joza Břízová

Pořád pomocnice v kuchyni. Pořád výborná.

23.11.2020 5 z 5