Šest pekelných nocí

Šest pekelných nocí https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175467/sest-pekelnych-noci-dRH-175467.png 4 11 11

Do široka rozběhlý příběh s humorem i vážně kreslí způsob života a myšlení mnohých z dnešních lidí, mužů i žen, v zaměstnání, v rodině, při rekreaci a obnažuje maloměšťácké znaky, povrchnost, malou odpovědnost a citovou uvolněnost. Napsáno pod pseudonymem Jan Laban.

Pajina68
24.01.2022 2 z 5

Možná v době, kdy jsem začala číst knihy Vladimíra Párala, by se mi tato kniha líbila víc. Ale dnes už jsem asi rozmazlená jinou četbou, tak mne tato prvotina nenadchla tak, jako kdysi všechny ostatní předrevoluční knihy tohoto autora (a přečetla jsem opravdu úplně všechny jeho knihy).

los
12.07.2018 3 z 5

na prvotinu dobrý

Sněžková
18.01.2018 5 z 5

Do této knihy jsem se zamilovala. Je to náhodný nález z Knihobudky a už tam knihu nevrátím.
Hlavní hrdina je vlastně zcela průměrný mladík, který chce v životě dosáhnout alespoň toho, že ho bude milovat děvče jeho snů. Ne, to není málo. Je to nadlidský úkol. A zvláště tehdy, má-li tak bujnou fantazii.
Sbírka rozmanitosti lidských povah, životních drobností a neuvěřitelného humoru. Knížka vhodná na konec prázdnin, ve kterém se vlastně i odehrává. Horko, koupaliště, hormony a nelehký úkol spasit romantický svět ve svém vlastním těle.