Nová domácí kuchařka

Nová domácí kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58689/nova-domaci-kucharka-58689.jpg 5 11 7

Kuchařská kniha, vhodná pro začátečníky i zkušené kuchaře, je velmi přehledně zpracovaná.

Pajina68
23.11.2020 5 z 5

Pořád pomocnice v kuchyni. Pořád výborná.

Doubravka1975
09.03.2020 5 z 5

Kdysi hodně dávno jako učnice jsem měla praxi na prodejně a přišel tam dealer a nabízel tuhle kuchařskou knihu za 99.- Tak jsem si ji koupila, s tím, že se třeba někdy bude hodit.....
A musím říct, že se hodí pořád a žádnou jinou nemám a nepotřebuju

haki34
28.11.2016 5 z 5

Po zalozeni vlastni domacnosti jsem si ji koupila v antikvariatu a nelituju - vse potrebne pro mladou kucharku jsem v ni nasla ;) nektera jidla jsou preci jen trosku zastarala, ale ten dulezity zaklad tam je... Zejmena jak tvorit omacky, klasicke jidla typu pecene maso, zeli, masove rolady, sekana....Pak staci pridat svoji fantazii..

Jirinamac
07.10.2016 5 z 5

Často mně radila v začátcích mého kuchtění a i dneska mi občas dodá inspiraci v kuchyni

svitim
11.07.2014 5 z 5

Nejlepší kuchařka :-) jsem se podle ní učila vařit všechno - zelí, rajskou, guláš...prostě klasiku, za mlada jsem mámě pomáhala hodně, ale pouze jako přisluhavačka - dones, umyj, oloupej-a v konečném důsledku jsem po svatbě zjistila, že neumím nic. Ještěže mi mamka dala svoje kuchařky z nichž tahle je bezkonkurenční :-)

Stromy
15.11.2013

Jedna z nejlepších kuchařek dřívějších českých vydání..

popelka1999
18.04.2012

prosim Vás neví někdo kde by se dala sehnat a za kolik?? děkuji Popelářová

kuchařky

Autoři knihy

Maryna Klimentová
česká, 1905 - 1987
Joza Břízová
česká, 1905 - 1983

Kniha Nová domácí kuchařka je v