Owain Owain komentáře u knih

Na smrť II. - Bez milosti Na smrť II. - Bez milosti Jozef Karika

Nevím co napsat, je to takové shrnutí všech hnusů, co jsem zatím četla.Jak Osvětim, program T4, Mengeleho pokusy,oddíl sonderkomanda v plynových konrách, na to už jsem byla trochu připravená.Nejhůř se mi vstřebávaly pasáže z vyvražďování v Litvě a Ukrajiny, to jsem brečela. Ikdyž je to pravdu pro silné povahy, doporučuji přečíst.Příbeh přátelství popsán z různých úhlů, děsivý vývoj lidské psychiky, vystavené takovým děsům.Vše je do detailu popsáno a je to hrozně čtivé, ikdyž to zní morbidně.Já ji zařazuji do své hnihovny a určitě se k ní ješte vrátím, Zůstane ve mě zapsaná.

27.07.2021 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Děsivé, napětí až do konce.Má druhá kniha od autora a určitě si přečtu další.Doporučuji.

11.06.2021 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Uplně super, autorka nás napíná až do konce. Nemohla jsem knihu odložit. určitě si přečtu další.

03.03.2021 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

jedním slovem Nádhera.

22.11.2019 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Za mne nic moc. Najednou se tam umeli vsichni zhypnotizovat =) Sam i Nick mi byli protivni uz od zacatku. Jedine vzruso byl pribeh Maude, okolo Jo mi to prislo hoodne za vlasy pritazene.

17.10.2019 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Pro mne nezajimava kniha.

30.07.2019 2 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Kupodivu mne kniha příjemně překvapila. Dokonce i hl. hrdina Heatcliff mi byl, i přes svou nenávist, simpatický. Kniha mě rozesmála, rozesmutnila i dojala v některých částech. Takže já doporučuji.

29.11.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Moc pěkný příběh.Konec jsem předpokládala.Jdu na další díl =)

02.11.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se mi líbila. konec taky dobrý. Pro mě byla napínavá až do konce.

18.10.2016 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Super kniha =) Simon je nejlepší =)

10.02.2016 4 z 5

Justina a Julietta Justina a Julietta Donatien Alphonse François de Sade

Oproti 120 dnům sodomy, krásný příběh =) Hlavně povídka s Justinou má i pár veselých příhod, nejen samé prasárny =) Mě se kniha líbila, jelikož jsem věděla do čeho jdu.

16.07.2015 4 z 5

Lord Edgware umírá Lord Edgware umírá Agatha Christie

Já taky, úplně jsem byla vedle a nevěděla =) rozpletení příběhu výborné.

27.10.2014 5 z 5

Mechanický anjel Mechanický anjel Judith Rumelt

Super kniha, podle me jeste lepsi nez Nastroje smrti =)

18.02.2014 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Je to sakra napínavé, též se mi to líbilo víc jak jednička =)

19.12.2013 4 z 5

Cesta na severozápad Cesta na severozápad Kenneth Roberts

Úžasná kniha, jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala a mohla si ji přečíst.

09.05.2022 5 z 5

Dakotové za Řekou ryb Dakotové za Řekou ryb Josef Berczuk

Miluju už od dětství indiánské příběhy a tento mi nějak utekl. Jeden moc pěkný příběh o přátelství bílého lovce s kmeny Dakotů. Fantazii hezky dokreslují ilustrace.

08.02.2022 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Ale jo, taková hezká pohádka pro dospělé, oddechovka na dva večery.Nic překvapivého.

13.01.2022 3 z 5

Páni času Páni času Eva García Sáenz de Urturi

Serie se mi strašně líbila,napínavé všechny 3 knihy, 3. díl o malinko slabší, ale hodnotím celou trilogii 9/10 a doporučuji =)

12.01.2022 5 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

Takové hezké vyprávění Maud o jejím dětství, o mokřadu, o služebnictvu, švihlém taťíkovi, který si píše deníky o nějakém děsu, co má spíš jen on v hlavě. Nic děsivého tam fakt není =) Jen odkazy na pověrčivost obyvatel nízkého postavení a "tlachy starých bab". Takové odechové čtení.

24.08.2021 3 z 5

Kdyby to věděla Kdyby to věděla Blake Pierce