Onceuponthetime Onceuponthetime komentáře u knih

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl princezny mě rozhodně nezklamal. Jsem ráda, že autorka přidala i Reedův pohled na věc, protože mi knihu příjemně zpestřil. A ten konec?
Myslela jsem že za autorkou osobně dojdu a budu jí mučit tak dlouho dokud mi neřekne, jestli to Reed udělal nebo ne...
Sakra!
Vím, že už se opakuji, ale tuhle autorku by měli svatořečit za to jak skvěle píše. No, i když... Vzhledem k těm erotickým scénám to asi nepůjde :-D
Velmi doporučuji celou sérii.

14.04.2018 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Nápad je to jistě dobrý a zpracování je úžasné, ale něco mi na knize nesedělo. Nevím jestli to bylo velmi barvité a detailní popisování násilných scén nebo nechutnost některých postav.
Kniha je samozřejmě velmi kvalitně napsaná. Je nutné číst každou stránku a to velmi podrobně jinak se v knize ztratíte. Takže žádné ulévání a přeskakování. Je tam tolik postav, že by jedna stránka znamenala hodně velký problém.
Nevím jestli se mi chce do druhého dílu. Rozhodně si po cizince dám chvilku oraz.
Doporučuji pokud vás baví historie a romantika.

11.04.2018 4 z 5

Pomněnčino dítě Pomněnčino dítě Amanda Prowse

Po dlouhé době kniha u které jsem si pobrečela. Někdy jsem si připadala až trapně, ale plakala jsem dál. Ty pasáže kdy Poměnka přichází o svoje děťátko mě zasáhly. Už jenom to svědčí i tom, že je autorka opravdu výborná spisovatelka. Je to úžasný příběh ze života. Nečekejte happy end protože ten tam opravdu není. A o to více mě ta kniha zasáhla. Ano samozřejmě je to trochu červená knihovna, některé věci jsou tam lehce nerealistické.
Rozhodně se ke knize vrátím. Když si budu chtít zase poplakat.

07.04.2018 5 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

V knize se krásně prolíná minulost s přítomností. Ani jednou jsem neměla chuť knihu odložit i když některé scény byly opravdu nechutné. Je vidět že autorka umí psát. Umí čtenáře vtáhnout, ne přímo vcucnout, do děje. Rozhodně je to jedna z těch knih u kterých se člověk nenudí a rád se k nim zase jednou vrátí.

07.04.2018 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tahle série se stala oficiálně mojí nejoblíbenější. Ten příběh mě úplně pohltil. Nemohla jsem se odtrhnout, dokonce jsem si i četla pod lavicí při matice což už se mi dlouho nestalo. Byla jsem napjatá až do poslední stránky. Vůbec mě nenapadlo že by to mohl udělat ON! Autorka/y umí skvěle stupňovat napětí až do chvíle kdy máte pocit, že tou knihou hodíte o zeď a budete si rvát vlasy jen aby ste už konečně zjistili jak to teda celý bylo. Ale samozřejmě tou knihou nehodíte, protože to se přece nedělá a navíc je to nový svatý grál vaší knihovny.
Co bych mohla ještě dodat? No, asi jen otázku: Kdo je skara ta tajemná holka, která zkrotí Eastona?

18.03.2018 5 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Druhý díl se mi moc líbil. Vyhrocená situace mezi Liv a Henrym obohacená o tajemné sny, co víc si člověk může přát. Musím říct, že mě náměsíčnost Liviiny malé sestřičky docela děsila, protože Miu jsem měla už od prvního dílu moc ráda. A Henry, bože jak ten mě naštval.
Jinak knihu moc doporučuji. Autorka opět nezklamala.

15.03.2018 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Krásné zakončení série, která v mé knihovně dostala dokonce i přednější místo než Harry Potter. Čtivé, rychlé a prostě okouzlující.

15.03.2018 5 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Rozhodně nelituji že jsem tuto sérii četla (několikrát). Ale je pravda, že konec této knihy byl trochu nepovedený. Ne v tom jak byl napsaný, ale v tom, že jsem prostě očekávala trochu víc. Ale i tak si jí určitě znovu přečtu. Jsou tam scény, které mě nikdy neomrzí, jako například ta v letadle (ve snu samozřejmě).
Pokud máte rádi fantasy a romantiku hezky promíchanou i protřepanou v jedné knize, rozhodně doporučuji.

17.02.2018 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Dostala jsem jí k Vánocům a přečetla ji hned 25. prosince. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Autorka knihu vypráví s vtipem jí vlastním. Dokáže vás vtáhnout do děje. Co víc bych mohla chtít, než utéct do říše snů? Navíc kdybych je uměla ovládat.

17.02.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Naprosto miluji Elle Kennedy. A tahle knížka mě v mé neutuchající lásce jen utvrdila. Ona je prostě bohyně všech bohyň v psaní tohoto druhu knih. Samozřejmě nemůžu zapomenout ani na druhou autorku, která je zřejmě druhá bohyně. Na tuhle knihu jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamala. Ani trochu.
Jenom mám trochu strach, že se od teď nezamiluji do nikoho jiného než do hokejisty. Po přečtení téhle knihy budu žít v blažených představách, že jsou všichni, sexy vtipní a naprosto dokonalý jako je Blake, Dean a ti ostatní.

11.02.2018 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Tohle je jedna z nejlepších fantasy knih, jaké jsem kdy četla. Celá série drahokamy, je úžasná, autorka vtáhne do děje a dokáže i tak banální scénu, jako když jde hlavní hrdinka na záchod vykreslit tak, že se nenudíte a ještě se královsky bavíte. A co víc chtít.
Možná už jsem z těchto knih vyrostla, ale i tak někdy dostanu chuť se do této knihy znovu začíst.

25.01.2018 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Krásné zakončení série. Moc se mi líbilo, že John nebyl typický hlavní hrdina jako v těchto knihách bývají, děvkař a neustále opakující: "nehledám vážný vztah"
Ne, Tuck byl jiný on Sabrinu chtěl za svoji přítelkyni, to ona dělala problémy. A největší z nich byl ten, že otěhotněla :-D
Rozhodně doporučuji!

24.01.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Začnu otázkou. Kdo si po tomhle díle nezamiloval Deana? Počítám že nás bylo minimum. Ten kluk je naprosto k sežrání.
Líbilo se mi, že je hlavní hrdinka herečka, protože to mi připomíná mě samotnou :-D a tak jsem se do ní dokázala vžít mnohem lépe než do Hanny, protože zpívat umím asi tak jako můj křeček (pro ty méně chápavé: vůbec).
Počítám, že tuhle knihu budu číst pořád dokola, dokola a dokola!

Omyl Omyl Elle Kennedy

Není co dodat, od téhle autorky mě prost baví každá kniha kterou napíše a omyl se jí opravdu povedl. Návrh teda asi nepřekoná, jenomže na Garretta nikdo nemá i když Logan by taky stál za hřích :-D Opravdu se mi líbí jak mi tyhle knihy dokážou zvednout náladu.

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Jednoznačně jedna z nejpovedenějších knih této autorky. Krásně se četla a nechybělo i nějaké to napětí. A kdo by nechtěl za milého, chlapa jako je Cole, že? Je dokonalý a k tomu ještě potetovaný od hlavy k patě.

India Place India Place Samantha Young

Moc jsem se bavila u scén kdy Marco naháněl Hannah. Už jenom kvůli nim stojí za to si tuhle knihu přečíst. Byla to, jak jinak (u téhle autorky už je to takřka tradice) nenáročná kniha, ale natolik zajímavá abych se k ní v budoucnu zase vrátila.

13.01.2018 4 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Kniha se četla rychle a opravdu dovolila čtenáři vypnout a odpočinout si, což oceňuji, protože je to někdy opravdu potřeba. Jako v každé eroticko-romantické knize někdy mi hlavní hrdinka lezla na nervy a měla jsem chuť na ní křičet: PROČ?!?! PROČ TO SAKRA DĚLÁŠ?!?! Ale to už v těchto knihách bývá, hlavní hrdinka dělá ty nejhorší možný rozhodnutí.
Pokud si chcete odpočinout tak neváhejte a čtěte.

13.01.2018 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Podle mě je to nejlepší díl série. Líbí se mi spád příběhu i to, že je hlavní hrdinka spisovatelka. No je pravda, že se někdy chová trochu zvláštně, ale to dělám taky takže jí to vlastně nemůžu vyčítat. Moc se mi líbil okrajový příběh druhé zamilované dvojice. Rozhodně je to knížka, kterou si znovu přečtu (za nějakou dobu) a nebude mě nudit.

12.01.2018 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Kniha se mi docela líbila i když od autorky mám jiné knihy radši. Příběh kamarádka a kamarád co se do sebe zamilují nikdy nezklame. Ale zdálo se mi, že se autorka snažila do knihy vměstnat moc věcí najednou. Erotika a akční zápletka prostě nejdou dohromady, nebo alespoň v této knize ne.

02.01.2018 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Nebylo to zrovna podle mého gusta, ale nakonec jsem se do knihy dokázala ponořit a stálo to za to. Je skvěle napsaná a moc se mi líbí obálka (začala jsem kvůli ní nosit podkolenky). Je to knížka pro ty chvíle, když si chci odpočinout a vypnout.

02.01.2018 4 z 5