Onceuponthetime Onceuponthetime komentáře u knih

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Naděje jsem do téhle knihy zrovna nevkládala, už jenom proto, že obal není zrovna nejpovedenější. Jenomže když jsem jí otevřela naprosto jsem propadla Camovy a jeho pečeným dobrotám. Jsem ráda, že jsem knihu hned na začátku neodsoudila. Avery sice někdy trochu na nervy leze, ale myslím si, že to k té postavě prost patří. I když je možné, že mi leze na nervy protože je s Cameronem a já jsem ostrouhala. Kdo by ho nechtěl?

02.01.2018 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Kdo by nechtěl Cama za bratra? Opravdu Tereze závidím. Kniha se četla skvěle a rozhodně to bude jedna z těch ke kterým se za čas znovu vrátím:-D.

24.12.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Když jsem tuhle knihu četla nemohla jsem se od ní odtrhnout. Teď už jsem starší a není to momentálně zrovna můj šálek kávy, ale před lety to byl svatý grál mé knihovny. Autorka píše poutavě a do hlavní hrdinky se dá bez problémů vtělit. Pokud máte rádi fantasy okořeněné špetkou romantiky je tahle kniha pro vás jako stvořená.

23.12.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Knihu jsem si koupila z nějakého zvláštního rozmaru. Vlastně jsem po ní jen tak sáhla a pak si řekla proč ne?
V knihovně stála osaměle asi měsíc a pak jsem jí jedno nudné deštivé sobotní ráno otevřela. Proč jsem to jen neudělala dřív?
Ta knížka mě naprosto pohltila. Skvěle a poutavě napsaná. Rozhodně doporučuji.
P.S. Kdo by si nezamiloval Reeda?

22.12.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Mile mě překvapilo, že se kniha četla prakticky sama a ani mi nešla na nervy ta erotika. Spíše si myslím, že text příjemně okořenila. A Garretta Grahama si prostě nejde neoblíbit. Po přečtení skoro litujete, že neexistuje v reálném světě. Skvělý počátek skvělé série...
Uznávám, že autorka použila docela ohraný námět pro romantické knihy. Tedy znásilnění. Ale vložila do příběhu něco nového, tedy to, že se hlavní hrdinka se s tím vším co zažila už vyrovnala. Je to příjemné osvěžení, tak trochu jsem očekávala, že to zase bude holka, která se neustále hroutí. A naštěstí je úplně jiná.
Co víc dodat, spíš se tam hroutí Garrett než ona. Ale na tom že je tak zatraceně sexy mu to ani trochu neubírá.

19.12.2017 5 z 5