Olous1 Olous1 komentáře u knih

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Na začátku knihy mě odrazovala politika,ale po pár stránkách se rozjel velice pěkný děj, který mě hned vtáhl. Mohu jen doporučit pro milovníky apokalyptickeho čtení.

09.12.2017 5 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Velice pěkná kniha,po přečtení se dívám na les a okolní přírodu jinak.Doporučuji přečíst.

09.12.2017 5 z 5

Cesta k sobě Cesta k sobě Marcela Horká

Tak to byla moc pěkná kniha, sice pár stránek, ale moc důležitých informací pro seberealizaci.Za mě doporučuji.

24.11.2017 5 z 5

Zdravé cévy - Zdravé celé tělo Zdravé cévy - Zdravé celé tělo Jelena Svitko

Tato kniha je plná nejrůznějších receptů bylin,i jiných přírodních prostředků.Najdete zde jak najít úlevu a léčit různé nemoci oběhového systému.

20.11.2017 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Velice pěkná detektivka se zajímavým tématem.Četla se dobře,za mě....doporučuji.

15.11.2017 5 z 5

Pozor, sůl! Pozor, sůl! Josef Jonáš

Tak toto je opravdu poučná kniha,měl by si jí přečíst každý komu záleží na jeho zdraví.

05.11.2017 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Hrůza co všechno inkvizice dokázala, z této knihy mám mrazivé pocity.Určitě zajímavá kniha,ale vracet se k ní už nebudu.

05.11.2017 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Moje první kniha od této autorky.Velice se mi líbila, chvilku mi trvalo se orientovat v postavách, jinak moc pěkné čtení. Mohu jen doporučit.

03.11.2017 5 z 5

Lži a mýty o tom, co jíme Lži a mýty o tom, co jíme Allan Levinovitz

Celý život nám říkají, že musíme omezit příjem potravin, které máme rádi, abychom byli zdraví, ale tyto obavy jsou založeny na mýtech a pravda vás jistě překvapí.

29.10.2017 3 z 5

Olivový olej a přírodní léčba Olivový olej a přírodní léčba Birgit Frohn

Léčení nemocí a zdravotních potíží silou olivového oleje a recepty.

29.10.2017 3 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Tak tohle byla bomba,od začátku do konce strhující děj,pěkně napsáno,mohu jen doporučit.U této knihy se rozhodně nudit nebudete.

28.10.2017 5 z 5

Potápěč Potápěč Håkan Östlundh

Moje první kniha od autora,velice se mi líbila,hned mě vtáhla do děje.Určitě sáhnu po další od tohoto autora.Stojí za přečtení.

17.10.2017 5 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Tak bohužel ač nerada,tak poprvé musím napsat,že mě kniha nezaujala.Už od samého začátku se to táhlo,nemohla jsem se vůbec začíst.

15.10.2017 2 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Kniha je krásná,filmové zpracování také,ale těch kapesníků co jsem posmrkala...jako majitelka zlatého retrívra se mi nemůžete divit.Doporučuji pro všechny pejskaře.

07.10.2017 5 z 5

Klášterní léčivé prostředky pro tělo i duši Klášterní léčivé prostředky pro tělo i duši Anastasia Zanoncelli

Čaje,bylinky,recepty...no prostě paráda.Knihu si určitě koupím do své knihovny.

Tučné superpotraviny a oleje Tučné superpotraviny a oleje David Frej

MUDr.Davida Freje a jeho knihy mám velice ráda,vždy v nich objevím spoustu rad,určitě doporučuji přečíst.

07.10.2017 5 z 5

Mystický léčitel - Léčivá síla ovoce a zeleniny Mystický léčitel - Léčivá síla ovoce a zeleniny Anthony William

Velice zajímavé čtení,spousta zdravých receptů...určitě nějaké vyzkouším.A také kniha obsahuje seznam potravin,které vám přinesou úlevu od stovek symptomů a onemocnění.

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Za mě opět perfektní,děj mě vtáhl hned od první stránky až do konce.Doufám,že ještě nějaká kniha od spisovatelky vyjde.Doporučuji přečíst.

01.10.2017 5 z 5

Partnerství? Každodenní blázinec Partnerství? Každodenní blázinec Pierre Franckh

Pěkně se četla, nad některými pasážemi jsem se o zasmála.

30.09.2017 4 z 5

Zdají se psům sny? Zdají se psům sny? Stanley Coren

Moc pěkná kniha pro milovníky pejsků.Knížka připomíná čtenářům,jak pejsek vnímá svět,komunikuje,jak myslí a cítí.

29.09.2017 5 z 5