Olous1 Olous1 komentáře u knih

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Tak jako vždy skvělé počteníčko,tady není co dodat. Inspektorka Lottie opět perfektní,ale ten konec. Budu muset jít na další díl,abych věděla jak se to dál vyvíjí. Doporučuji 95%.

26.05.2024 5 z 5

Terapie těstem Terapie těstem Michaela Rau

Moc pěkná kuchařka, spoustu rad na pečení. Opravdu moc dobře popsány recepty. Nechybí samozřejmě i foto. Já doporučuji všem kdo chtějí něco víc od pečení.100%.

24.05.2024 5 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Tak tohle né. Chtěla jsem zkusit novou sérii,ale toto mě vůbec nenadchlo. Hlavní hrdina mi byl nesympatický, děj se vlekl, stále se opakovalo furt to samé. Určitě nepůjdu do dalšího dílu,ale určitě si kniha najde své čtenáře.60%.

18.05.2024 2 z 5

Když jde štěně do světa Když jde štěně do světa Linn Palm

Zapůjčila jsem si tuto brožuru v knihovně. Momentálně máme 2 tříměsíční holčičky zlatého retrívra. Už máme za sebou více pejsků,tak jsem se chtěla ještě něco přiučit. Za mě nic nového,ale pro začátečníky určitě doporučuji. Jediné co se mi nelíbí a nikdy nebudu praktikovat jsou klece. My máme naše holky moc rádi a určitě bychom je nikdy nezavřeli do klece.75%.

10.05.2024 3 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Wow, skvělý počteníčko. Není co dodat. Autor píše skvěle, tohle se mi líbí a jdu do dalšího dílu. Opravdu dobrá detektivka. Mohu jen doporučit.100%.

08.05.2024 5 z 5

Svěží kuchařka Svěží kuchařka Lucie Grusová

Zajímavé recepty,pro mě inspirace na vaření. Foto ke každému receptu. Některé recepty určitě vyzkouším.

08.05.2024 5 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Velmi povedené dílo. Já jsem si čtení opravdu užila. Některé pasáže byly opravdu hodně brutální,ale mělo to svůj důvod. Určitě půjdu do dalšího dílu, neboť tato série se mi fakt líbí.95%.

05.05.2024 5 z 5

Dál nechoď! Dál nechoď! Václav Křivanec

Tak jsem objevila dalšího skvělého českého autora. To fakt bylo dobré počteníčko. Napínavé od začátku až do konce. Styl psaní mi sedl. Mohu jen doporučit.100%.

29.04.2024 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Opět jedná povedená detektivka z rukou české autorky. Zápletka dobrá, akorát bych ubrala pár stránek. Jinak dobrý, určitě stojí za přečtení.85%.

21.04.2024 5 z 5

Podivná Sally Diamondová Podivná Sally Diamondová Liz Nugent

Tak tohle byla opravdu síla. Jsem z toho v šoku. Opravdu velmi silný příběh. Určitě stojí za přečtení, budete překvapeni. Emotivní, silný příběh o únosu, týrání.100%.

18.04.2024 5 z 5

Zimní hrob Zimní hrob Peter May

Opět skvělý Peter May. Já jsem si čtení opravdu užila.Můj oblíbený autor nikdy nezklame. Příběh je psaný z daleké budoucnosti. Zajímavé pojetí, bohužel i reálné. Figuruje zde samozřejmě i vražda a konec je opravdu zajímavý. Určitě stojí za přečtení a plně si zaslouží plný počet hvězdiček.100%.

14.04.2024 5 z 5

Pověz mi Pověz mi Anne Frasier (p)

Druhý díl této série byl o hodně slabší. Hodně se příběh vlekl, knihu jsem četla dost dlouho, neboť jsem se trochu do čtení nutila. Příběhu chybí napětí.70%

09.04.2024 3 z 5

Kniha pro ženy Kniha pro ženy Olga Studničková Šípková

Na knihu jsem byla zvědavá a tak jsem si jí zapůjčila v knihovně. Nejsem asi cílová skupina, neboť jsem knihu po pár stránkách musela odložit. Fakt nuda. Za mě zbytečná ztráta času. I přes to si určitě najde své čtenáře.

05.04.2024

Tohle není opravdu veselá kniha, opravdu se nedivím, že Matthew Perry zemřel. Opravdu velká závislost na lécích a alkoholu. Bylo mi ho líto. Ani spoustu peněz vám nepřinese šťastný život. Byl v podstatě sám. Na tuto knihu musíte mít čas a náladu abyste vše vstřebali a pochopili čím vším si prošel. Byl to skvělý herec.95%.

04.04.2024 5 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Na tuto knihu jsem narazila díky mým knižním přátelům. Normálně bych to nečetla. Ale musím říct, že to bylo dobré, někdy se člověk i sám v některých pasážích poznával. Taková oddechovka.80%.

02.04.2024 4 z 5

Zlatý retrívr Zlatý retrívr Bruce Fogle

Určitě doporučuji všem majitelům zlatých retrívrů. Zde v této útlé knize najdete vše potřebné k výchově zlaťáků.100%.

30.03.2024 5 z 5

Zlatý retrívr Zlatý retrívr Nona Kilgore Bauer

Opět jsem si musela oprášil některé věci ohledně štěňátka, neboť si jedeme pro nový přírůstek do rodiny. A tato kniha obsahuje vše potřebné co potřebujete vědět. Určitě doporučuji kdo si chce pořídit zlatého retrívra.100%.

30.03.2024 5 z 5

Rozpolcený Rozpolcený Rob Ashman

Za mě velké zklamání. Série byla perfektně rozjetá,ale poslední díl byl chaos. Nebo jsem byla hodně natěšená.60%.

29.03.2024 2 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Tak nevím. Začátek byl skvělý,ale postupně se četba stávala obtížnější. Konec průměr. Nebo jsem nebyla na knihu naladěná. Asi takový průměr.75%.

28.03.2024 3 z 5

Ledoborec Ledoborec Kristina Ohlsson

Co napsat.I druhý díl byl skvělý. Počteníčko. Napínavé,utíkalo to a bude snad další díl. Skvělá série.100%.

23.03.2024 5 z 5