Klášterní léčivé prostředky pro tělo i duši

Klášterní léčivé prostředky pro tělo i duši https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345033/mid_klasterni-lecive-prostredky-pro-tel-F2j-345033.jpg 5 5 4

Publikace se věnuje nejen jednotlivým prostředkům, ale i filozofii řádového způsobu života. Střídají se kapitoly teoretické (o historii klášterů, o holistickém konceptu léčby, o světcích i léčivé moci připisované modlitbám) a ryze praktické (o přípravě léčivých čajů a nálevů, o léčebných kúrách, receptech na různá ochucovadla ad.). Kniha obsahuje řadu zajímavostí, například o pravidlech stravování jednotlivých řádů či o způsobech léčení v klášterech. Pěkně graficky provedená publikace, která kromě praktických rad vybízí i k zamyšlení nad moderním hektickým způsobem života.... celý text

Kikulka97
07.01.2023 5 z 5

Luxusní kniha! Nádherně ilustrovaná a obsahuje spoustu zajímavých informací nejen o klášterech a jka to v nich chodilo, ale i o bylinkách.

chodícírohožka
22.10.2019 5 z 5

Krásně zpracovaná knížečka se spoustou rad a návodů.

Magdalena5
19.01.2018 5 z 5

Vánoční dárek, přečteno a určitě budu využívat při stravování i při harmonizaci života. A hodí se mi do výzvy - o jídle.

Olous1
07.10.2017 5 z 5

Čaje,bylinky,recepty...no prostě paráda.Knihu si určitě koupím do své knihovny.

bylinky čaj

2017  100%Klášterní léčivé prostředky pro tělo i duši