Olous1 Olous1 komentáře u knih

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

Musím říct,že první díl byl lepší.Kniha se mi líbila,ale některé pasáže byli moc zdlouhavé a moc odborné.Jinak se mi kniha líbila a četla se dobře a určitě doporučuji přečíst.

09.06.2018 3 z 5

Rádce pro milovníky psů Rádce pro milovníky psů Paul McGreevy

Knihu jsem dostala k vánocům a musím říci,že je opravdu skvělá.Neustále v ní listuji nebot,jsem majitelkou krásné psí fenečky zlatého retrievra.Když si nevím rady,tak hledám rady.Doporučuji všem milovníkům pejsků.

Sovy - omalovánky pro dospělé Sovy - omalovánky pro dospělé neznámý - neuveden

Tak mě to taky chytlo to malování.Nebo spíš trénuji,abych se před vnoučkem nestyděla,že přetahuji.Za sebe musím říci,že je to uklidnující a v mém věku...proč ne.

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Další skvělá detektivka od M.Klevisové.Styl psaní se mi moc líbí.Od začátku knihy mě děj úplně pohltí a mám problém poznat pachatele...a to se mi u dobré detektivky líbí.Určitě si jdu půjčit další díl.Vřele doporučuji,nebudete se nudit.

Malý špalíček pohádek Malý špalíček pohádek František Hrubín

Už je to tady,začínám oprašovat a číst pohádky mého dětství a dětství mých synů.A ted přišel na řadu vnouček Štěpánek.Mimochodem špalíček pohádek je moc hezká kniha a mohu jenom říci,že se může číst v každém věku.

22.05.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

První díl od autorky(manželé od vedle) jsem nečetla tak nemohu srovnávat.Ale za mě mohu jen říci, že tato kniha byla opravdová bomba.Kniha mě bavila...bylo to svižné čtení. ..mohu jen doporučit.

22.05.2018 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Moje první kniha od autorky a četla se velice pěkně. Určitě si půjdu do knihovny vypůjčit další díl. Taková milá o ddechovka.Za mě mohu jen doporučit.

17.05.2018 4 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Tak toto byl opravdu masakr...od začátku mě to absolutně dostalo do varu a pustilo mě to až po přečtení poslední stránky.A konec velice zajímavý. ...jdu si půjčit další díl. Všem doporučuji.

12.05.2018 5 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Co k této knize napsat? Perfektní kniha...velice emotivní vzhledem k tomu že zde figuruje smrt malého chlapce (Jacoba).V knize se prolíná i milostná linka a hlavně hodně napětí. Za mě doporučuji na 100%.

06.05.2018 5 z 5

Léčení bez pilulek od A do Z Léčení bez pilulek od A do Z Thomas Kroiss

Další zajímavé čtení o zdraví. Autor zde popisuje,že někdy je lepší vyzkoušet alternativní medicínu než sahnete po chemii...pilulkách...co si budeme nalhávat farmaceutický průmysl je dnes hodně velký byznys.

05.05.2018 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Opět perfektní počteníčko.Napínavé od začátku až do konce...nestačila jsem obracet listy.Doporučuji !!!

29.04.2018 5 z 5

Jak si hýčkat zdravá střeva Jak si hýčkat zdravá střeva Adrian Schulte

Tak mě se tato kniha o zažívání a střevech moc líbila.Je v ní vše pěkně popsáno,jak střeva ovlivňují náš zdravotní stav ale i hmotnost.Za mě doporučuji.

22.04.2018 4 z 5

Zvířata a rostliny v lese Zvířata a rostliny v lese Peter Wohlleben

Moc pěkná kniha...ke každému zvířátku a rostlince je napsán krásný popis.No měli bychom si tý přírody více vážit.Doporučuji všem milovníkům přírody.

21.04.2018 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Moje první kniha od autorky a četla se velice pěkně. Hned od začátku jsem se začetla...mělo to spád...za mě můžu doporučit.

21.04.2018 4 z 5

Tak tuto nádhernou knihu jsem četla jako malá holka(což už je hodně dávno)teď jsem si jí opět připomněla a už se těším až ji budu číst mému vnoučkovi Štepánkovi.

16.04.2018 5 z 5

Sál smrti Sál smrti Peter May

Moje první kniha z této série a musím říct,že jsem byla mile překvapena.Kniha má děj a ani milostná linka mezi Margaret a inspektorem Lí mě nevadila.Určitě si z knihovny zapůjčím další díl.Doporučuji.

15.04.2018 5 z 5

Nejezte blbě! Nejezte blbě! Pavel Maurer

Zajímavá a poučná kniha,která stojí za přečtení.

06.04.2018 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Velice pěkný válečný román, který stojí za přečtení. Příběh Marie-Laure a sirotka Wernera mě velice zaujal.Moc hezky napsané. ..doporučuji.

06.04.2018 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Komisařka Katie Maguirová je prostě fajn nebo spíš celá tato řada se autorovi moc povedla.Jen doufám, že bude další díl.Za mě mohu jen doporučit, ale jen otrlejším čtenářům...je to poněkud morbidní a krvavé.

28.03.2018 5 z 5

Klub zabijáků Klub zabijáků Paul Finch

Tato série s inspektorem Markem Heckenburgem se mi líbí i když v tomto díle bylo příliš mnoho krve a mrtvých. I přesto mohu jenom doporučit.

21.03.2018 4 z 5