Pozor, sůl!

Ze všech stran slyšíte o tom, že nemáte solit. Doma už téměř nesolíte, ovšem přesto je vaše spotřeba soli obrovská. Pokud hledáte důvod, budete překvapeni, kolik skryté soli zkonzumujete, aniž to tušíte. Tato kniha je určena lidem, kteří - se chtějí začít vážně starat o to, kolik soli resp. sodíku ve své každodenní stravě snědí - mají z jakéhokoli důvodu, zejména zdravotního, potřebu se odsolit - hledají změnu a jídelníček, který by je přivedl na optimální denní spotřebu soli Publikace nepřináší žádná stravovací dogmata. Vedle varování obsahuje mnoho důležitých informací, možností řešení a hlavních zásad změny. Ocení ji proto zejména - matky s dětmi - pacienti s vysokým krevním tlakem, s oběhovými a imunitními problémy - lidé v aktivním věku trpící poškozením kloubů nebo se sklonem k nadváze - diabetici a ekzematici - senioři - lidé s trávicími, močovými a očními problémy, zejména šedým zákalem...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291896/pozor-sul-u3d-291896.jpg 52
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Eminent

Olous1
05.11.2017

Tak toto je opravdu poučná kniha,měl by si jí přečíst každý komu záleží na jeho zdraví.

RenataP
13.09.2016

Sůl není logicky pro naše tělo přirozená – to je základní dojem, který z této knihy budete mít. Budete se moci nad vším zamyslet a potom přiložit ruku k dílu? Ono vlastně stačí jen chvíli, týden, dva a první výsledek – snížení oteklosti své pokožky, těla… je na světě. Líbí se mi přehlednost, ucelenost a logické argumenty autorů, jejich osobní zkušenosti. Sama jsem zkusila bez soli nějakou dobu žít a musím říct dvě věci – jde to a nebolí to. Ulevuje to. A druhá zkušenost je, po návratu zjistíte, jak je sůl strašně, ale strašně návyková. Ne, autoři opravdu nepřehánějí, když ji považují tak trochu za psycho drogu.

sůl kuchyňská a mořská zdraví a strava

Autoři knihy

Josef Jonáš