olejnice olejnice komentáře u knih

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Byla jsem překvapena právě úryvkama s bible - pro mě jako nevěřící- a zdály se mi pěkné a ze života.. moje představa o církvi a jak to tam chodí se touto knihou zase posunula o kousek blíže k pochopení této organizace..
k takové farářce bych také chodila

26.08.2023 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Miluji knihy takže tato knha mě musela nadchnout výborným nápadem - jak nerušit knihovny zvláště v malých vesnicích . Hned jak objevím dostatečně velkou dodávku - jdu do toho !

09.05.2020 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

No trochu smutné, ale dobře se čte..

23.07.2019 5 z 5

Kde končí nebe Kde končí nebe Petra Lejsková-Langová (p)

Strašně bych si přála, aby to tak doipravdy bylo ! A už teď bych se těšila

17.07.2023 5 z 5

Dopisy do minulosti Dopisy do minulosti Judith O'Brien

Libila se mi pred 15 lety a ted jsem po ni sahla znovu - a zase se mi libila ! Ne vsechny knihy se daji cist 2x ci vickrat. Takze si ji odkladam zpet do knihovnicky a treba se k ni jeste vratim. Doporucuji romantickym dusim, kterym nevadi pozadi valky.

14.05.2019 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

První a doufám, že ne poslední kniha od této autorky. Jakože nemám ráda knihy z válek, tuhle jsem přečetla jedním dechem a byla jsem úplně vtažena do děje. Všem ji teď doporučuji a jsem sama ze sebe nadšená, že umím přečíst knihu z války a dokonce se i u toho pobavit...

25.01.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

No dejte pokoj - na takové tajemství bych nerada přišla !
Napínavé, čtivé!

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Už dlouho se mi nestalo že bych přečetla knihu na jeden zátah.. A rano opuchlé oči a všude plno kapesníků. Moc pěkně napsané a žádný nereálný zázračný konec. Doporučuji !!!!

13.04.2016 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nikdy bych si nemyslela, že se mi bude líbit knížka o mimozemšťanech... Ale této se to podařilo. Dobře napsaná od začátku až do konce. Film jsem si stáhla hned po přečtení, a děsné zklamání - nedá se to srovnat.

14.09.2013 5 z 5

Kéž bych ti to dokázala říct Kéž bych ti to dokázala říct Hannah Beckerman

Pekne napsany pribeh, smutny, a take poucny - kolik skody muze zpusobit mlceni a mylne domnenky....

28.09.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Dost depresivni... pokud nekdo nezazil podobne stavy asi vubec nepochopi..

02.08.2020 3 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Moje první kniha tohoto autora a jsem ráda, že se mi dostala do ruky. Napínavý a čtivý příběh ! Navíc z prostředí pro mě nostalgického.

26.11.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Já jsem sexuální zápletku hrdince přála a doufám, že v další knize si ještě více užije????
Moc napínavě napsáno - čte se to jedním dechem ..

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Dalsi vyborna kniha teto autorky.. napinava ctiva

02.06.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Prvni knizka tohoto autora - precteno na jeden zatah - super, napinave, ctive, tesim se na dalsi !

26.05.2019 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Souhlasím, že je to příjemné a oddechové čtení, ale..... když se člověk nad tím trochu zamyslí, tak najde i skrytý smysl, přece každý ví, že je důležité vědět, co si vlastně přát, aby pak nebyl překvapený či zklamaný, když se mu to doopravdy vyplní... takže beru to jako skvělý příklad toho, že si musíme svá přání dobře rozmýšlet:)

30.05.2015 4 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Souhlasím s ostatními komentáři - naprosto skvěle a poutavě napsaná kniha, od které se neodchází dokud není dočtená. Nezvyklé téma, a spoustu podrobností dané tématiky - archeologie, sympatické hrdinky. Moje druhá kniha této autorky a už si píšu Ježíškovi o další:)

05.10.2013 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Pro mě první kniha od tohoto autora a hodnotím ji pozitivně. Trošku rozvláčnější začátek, ale jinak napínavé až do konce. Hlavní hrdina mě trochu zklamal svým vztahem k alkoholu, ale třeba to spraví v dalších knihách.

18.07.2013 3 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Kniha je dojemna a navic s probihajici valkou na Ukrajine az prilis skutecna. Historie se stale opakuje..

02.04.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Mê to taky donesl Ježíšek - a jsem ráda..
dobre se to čte.. opêt další neskutečnê zamotany príbêh !

02.01.2022 5 z 5