Nunynka Nunynka komentáře u knih

Strom života Strom života Susan Wiggs

Kniha nenadchne,ale taky nijak neurazí. Je taková "milá". Jednou si ji přečtete,ale já se k ní vracet rozhodně nebudu. I když ji vlastně nemám co vytknout.

03.05.2024 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Knihu jsem měla za dva dny přečtenou. Vrátila jsem se do pubertálních let,kdy jsem tyhle knížky hltala. A musím říct,že se mi kniha opravdu moc líbila.

25.04.2024 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Knihu jsem četla jedním dechem. Není to můj žánr,ale fakt mě moc bavila. Líbí se mi knihy nad kterými se musí čtenář zamyslet a tato k nim patří.

14.04.2024

Feťáci Feťáci Eva Dolejšová

Knihu by si měli opravdu přečíst všichni dospívající a samozřejmě i rodiče. Je to opravdu silný příběh.

07.04.2024 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Konec dobrý,ale začátek se trochu vlekl. Jinak sérii mám ráda a postavy mě taky baví,takže se dalšímu dílů vůbec nebráním.

01.04.2024 4 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti David Urban

(SPOILER) Vůbec nevím co k této knize napsat. Dlouho mě žádná kniha takhle nedostala. I když čtenář od začátku ví, jak se to všechno bude dál v knize odehrávat,stejně je kniha strašně napínavá. Místy mě bylo opravdu až zle a strašně ùzko. A to si myslím,že takovýto žánr mám už načtený. Za mě fakt bomba. Moc se mi kniha líbila.

16.03.2024 5 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Od Deavera asi opravdu nejslabší kniha. Deaver je autor od kterého mám úplně všechny knihy a dovedl mě k tomuto žánru,který miluju a myslela jsem si,že ho nikdo v psaní nepřekoná. Bohužel s novými sériemi musím konstatovat,že na nové knihy některých autorů už se těším víc než na samotného Deavera. Ale určitě ho nepřestanu číst,protože je to prostě moje srdcovka. A hlavně v dalším díle se to určitě rozjede :-)

10.03.2024 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Patrik opět nezklamal. Kniha byla čtivá a spousta žen se v něčem určitě najde. Líbí se mi s jakou lehkostí dokáže popsat obyčejné situace tak,aby to bylo napínavé a čtenáře to zaujalo.

15.02.2024 5 z 5

Hrobník Hrobník Oliver Pötzsch

Mám tohoto autora moc ráda. Snad není knížka,která by mě od něho nudila. Vůbec nemá nikde žádná hluchá místa a vždy to vše do sebe tak pěkně zapadne. I soukromé životy hrdinů stojí za to.

08.02.2024 5 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Kniha byla čtivá a tím pádem jsem ji i docela rychle přečetla. Bavila mě,to určitě,ale dalo by se z tohoto tématu "vytřískat" víc.

28.01.2024 4 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Kdybych nečetla Kariku,tak dám pět hvězdiček,ale přeci jen za mě to bylo místy zdlouhavé. Místy jsem se nemohla soustředit. Ale jinak námět super.

17.01.2024 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Tak to byla jízda. Druhá kniha od autorky a snad ještě lepší než ta první. Čtivé od začátku do konce. Zápletka super.

21.12.2023 5 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Oddechovka. Neurazí ani nenadchne,ale čte se velice pěkně.

23.08.2023 4 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Asi moje pátá kniha od autorky a za mě zatím nejslabší. Napravil to až ten konec. Je pravda,že téma bylo velice propracované a autorka musela nad přípravou knihy strávit hodně času,ale za mě ten začátek byl prostě hodně nudný a ten konec super,ale zase málo uvěřitelný. Ale jsem ráda,že jsem knihu neodložila a dočetla ji až do konce.

05.08.2023 4 z 5

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Kniha byla čtivá a opravdu ze života. Myslím,že v určitých situacích si každý našel to svoje. Vůbec by mě nevadilo některé věci i více rozvést ale je mi jasné,že pak by kniha nemohla obsáhnout takové dlouhé období. Další knize autorky se určitě bránit nebudu.

16.07.2023 4 z 5

Od teď se budu dívat na Přátelé jinýma očima. Matthewa jsem z té šestky měla odjakživa nejradši,proto jsem si tu knížku musela přečíst. Ale teď se budu na seriál dívat a budu si říkat,to je zrovna období kdy pil nebo je tady pod práškama? Ale jedno mu nemůžu upřít. Hrál dokonale i když byl tak závislý.

05.07.2023 4 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Miluju Hercula už od malička,kdy jsem se s tátou dívala na vynikajícího Davida Sucheta coby Hercula Poirota. A kniha,ta je samozřejmě milionkrát lepší a propracovanější. Agatha patří k mým srdcovkám a vždy se k ní budu velmi ráda vracet.

28.06.2023 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Asi jsem díky vysokému hodnocení čekala víc. Jako kniha byla velmi čtivá,ale pořád jsem si říkala,jako bych už knihu četla. Hodně čtu tento žánr a už mě asi nic moc nemůže překvapit.

25.06.2023 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

SPOILER
Po dlouhé době detektivka,kdy jsem vraha odhadla úplně od začátku. Nevím jestli je to dobře nebo spíš špatně. Pak tam byla jedna dějová linka, která mě trošku svedla na scestí,ale byla to jen chvilka. Jinak na české poměry byla kniha za mě kvalitní. Klidně si přečtu další díl.

12.06.2023 4 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Autor opět nezklamal. Napínavé od začátku až do konce. Výborná zápletka i důvod,proč se vraždy vlastně staly. A ten konec, který vlastně pro oddělení Q nebyl ukončen,dává tušit,že další díl bude opět stát za to.

03.06.2023 5 z 5