novakovaterka22 novakovaterka22 komentáře u knih

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Knížka se mi hrozně líbila. Megan měla těžký život když nemohla a nechtěla mluvit. Obdivovala jsem jí. Konec jsem nečekala a překvapil mě. Dávám 5 hvězdiček

02.07.2016 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knížka mě ohromně bavila. Stala semojí oblíbenou sérií erotických knih. Hlavní hrdinka Caroline se mi líbila a Simon byl snem každé dívky, samozřejmě až po tom co spal s dalšíma holkama. Kniha byla i vtipná a kocour Clive mě dostával :D Doporučuji :)

02.07.2016 5 z 5

Manželská pasca Manželská pasca Jennifer Probst

Kniha byla super, ale první díl se mi líbil nejvíc.

09.06.2016 5 z 5

Jak překvapit lorda Jacka Jak překvapit lorda Jacka Sally MacKenzie

Tahle knížka jakožto 2.díl mě bavila, ale i trochu zklamala. Více se dozvíte v mém knižním týdeníčku.

18.05.2016 4 z 5

Jak svést lorda Neda Jak svést lorda Neda Sally MacKenzie

Knížka se mi velmi líbila, měla poutavý děj, ale spíše bych jí určila romantikům, než dobrodruhům a nadšencům thilerů a hororů. Je to knížka hlavně o vztazích. Ale já vřele doporučuji.

05.05.2016 4 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Tak jsem knihu dočetla. Jsem ráda, že už to mám dočtené. Budu dělat na knihu recenzi samostatné video, které brzy se pokusím zveřejnit.

17.03.2016 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Tahle knížka musí mít pět hvězdiček. Je to silný a poutavý příběh. Brečela jsem jak želva. Velmi doporučuju. Tohle se může stát každému z nás a o to více je to skutečnější.

06.02.2016 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Kniha mě naprosto pohltila. Je to už dlouho co jsem přečetla knihu za 3 dny. Nádherný a poutavá příběh. Na tuhle knížku udělám určitě recenzi. Doporučuju!!!

31.01.2016 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Knihu jsem nedočetla, nevím proč ale nějak mě se nepovedlo začíst. Možná jí dám v budoucnu ještě šanci, ale prozatím dávám 2 hvězdičky.

03.01.2016 2 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Knížka mě zklamala asi mi fantasy nesvědčí :((

21.12.2015 1 z 5

Zůstaň! Zůstaň! Allie Larkin

Kniha se mi hrozně líbila. Byla zajímavá tím, že i když byla oddechová tak sem se na ní musela plně soustředit. Přemýšlela jsem, že dám 3 hvězdičky, ale za úžasného pejska Joeho dávám 4 :) Knížka mě dokonce rozbrečela

14.11.2015 4 z 5

Přízrak u rybníka Přízrak u rybníka Maja von Vogel

Knížka se mi velmi líbila. Byla jednoduchá a taky se mi líbila čtivostí :) recenze bude brzy na mém blogu :)

24.02.2015 4 z 5

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Mojí recenzi najdete na tomto blogu: supercoolstory22.blogspot.cz

25.07.2014 2 z 5

Zápisky Georgie Nicolsonové Zápisky Georgie Nicolsonové Louise Rennison

Zajímá Vás recenze na knížku zde si jí můžete přečíst http://supercoolstory22.blogspot.cz/

02.07.2014

Pekelný flirt Pekelný flirt Beatrix Gurian

Tahle kniha mě vážně vzala. Přečetla jsem jí za 2 dny což, u mě není obvyklý :D. Zavedla mě do vztahu satanisty a půvabné dívky Tony. Musím říci, že jsem po téhle knížce hmátla v knihovně a nic moc jsem od ní neočekávala. Ale příjemně mě překvapila hrozně jsem se vžila do děje. Nebylo pro mě možné pomalu jí odložit a hltala jsem každou část příběhu :). Vřele doporučuji styl autorky mě překvapil a příjemně osvětlil situaci věření ve zlého boha :). Postoj Valleho mě zpočátku trochu děsil, ale když jsem se dozvěděla čím je musela jsem číst dál . :D Dávám proto 4 hvězdičky, protože jednu odečítám kvůli nudnému konci od kterého jsem čekala více, ale jsem příjemně nadšená :)

30.06.2014 4 z 5

Tereza – Etiketa pro dívky Tereza – Etiketa pro dívky Ladislav Špaček

Právě jsem knížku dočetla. Z počátku listování se mi knížka velmi líbila a chtěla jsem si jí přečíst. Děkuju za doporučení své kamarádce. Když jsem knížku začala číst, líbila se mi byla doplněna obrázky, které mi pomohli vžít se do příběhu. Hlavní důvod proč jsem si knížku chtěla přečíst je její název Tereza. Věděla jsem, že je to kniha spíše pro mladší kategorii, ale přiznám se trochu jsem se přiučila, co se týče etikety :D. Konec knihy mě celkem nudil, ale přečtení určitě nelituji a musím říct, že jsem v příběhu našla i kousek svého já, i když se příběh trochu táhl :). Za skvělí nápad autorky dávám čtyři hvězdičky, ale ocenuji námět. :D

26.06.2014 4 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Knížka se mi líbila byla nabitá zajímavým příběhem a dávalo to smysl. Doporučuji přečíst, protože když se začtete tahle knížka Vás nepustí do konce přečtení :DD Vžila jsem se do hlavní hrdinky a nikdy to bylo zmatené, pak se to vyrovnalo a kniha teprve nabila spád a to správné napětí. Nechyběla ani špetka romantiky :))

17.06.2014 5 z 5

Karolína. Stručný životopis šestnáctileté Karolína. Stručný životopis šestnáctileté Iva Procházková

Tuhle knížku jsem měla jako povinnou četbu. Ale líbila se mi bylo to moc pěkné čtení.

23.05.2014