novakovaterka22 novakovaterka22 komentáře u knih

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Pokud máte rádi pejsky, myslím si že si přijdete určitě na své. Hlavní hrdinka je sympatická a trochu hubatá. To se mi moc líbilo. Děj je odpočinkový, ale má takový krásný nádech přesně jako Pýcha a předsudek. Jestli jste romantické duše určitě tuhle knihu vyzkoušejte, třeba Vás i dojme jako mě :)

21.07.2020 4 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Tahle knížka byla kouzelná. Líbily se mi charaktery Bell a jejich kamarádů. Hodně jsem si zamilovala tu Ottovu vděčnost. Krásné zpracování známé pohádky :)

26.05.2020 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Co říci k této knize. Ze začátku se tváří jako obyčejná přestřelka mezi budoucí snachou a matkou snoubence, ale graduje to takovým způsobem, že nakonci zatajíte dech a konec vás rozmete. Pokud máte rádi Ví o tobě doporučuji.

18.02.2020 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Knížka je dobrá oddychovka. Hlavní hrdinka Nina je sympatická. Bohužel ale místy jsem se nudila a přišlo mi, že by děj mohl být víc rozvinutější, ale i přesto se mi kniha líbila.

02.02.2020 4 z 5

Skrotenie nehanebnice Skrotenie nehanebnice Lucia Braunová

Příjemná oddychovka. Victoriino chování mě na dívku překvapilo, tak dlouho Nikolovi odolávala a vzpouzela se mu. Čekala jsem ale trochu víc od knížky když ji napsali dvě autorky, ale jinak pro romantičky super odpočinek.

16.01.2020 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Je neuvěřitelné jak dlouho jsem se Harrymu vyhýbala. Bála jsem se, že se ztratím v postavách a přitom ten příběh je úžasný. Jsem zvědavá na další díly. :)

16.01.2020 4 z 5

Krásná knížka plná myšlenek a lásky ke knihám. Zákazníci mají každý svůj osud, své problémy a odkazují na to, jak problémy řešit nebo jim předcházet. Hlavní hrdinka Natálie je skromná a snaží se jim prostřednictvím knih ukázat, že každý problém má řešení a jak najít správnou cestu.

27.12.2019 5 z 5

Léto bez tebe Léto bez tebe Lucy Diamond (p)

Příjemná oddychovka, kde se řeší vztahy jedné rodiny. Nakonec má kniha ale hlubší smysl

24.09.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Příjemná oddychovka, která je tak sladká až i mě boleli nediv zuby :D Hlavní hrdinka mi moc nesedla a přišla mi ve svých 24 letech moc naivní. Ale Isaaiah byl docela sympaťák. Myslím si, že ale Nebezpečná iluze byla o hodně lepší. Přišlo mi, že autorka trochu zkopírovala podklad Nebezpečné iluze.

02.09.2019 3 z 5

Pokoj zázraků Pokoj zázraků Julien Sandrel

Knížka mě hrozně překvapila, nečekala jsem, že autor se dokáže tak skvěle a s citem vcítit do 40. leté matky. Je tu krásně vyobrazená mateřská láska, ikdyž je kniha kratší tak mě neskutečně pohltila a musela jsem číst dál. V knížce je ale i humor a babička Louise je správná a umí o rozjet svými řečmi :D Za mě super kniha a já nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami :) Zbožňuju to jak autor vložil nakonec dopis, který i mě přinutil přemýšlet.

21.01.2019 5 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Knížka mě bohužel zklamala byla asi ještě slabší než Ty letní noci a to mě hrozně mrzí. Od knížky jsem měla docela pozitivní očekávání. A bohužel se nenaplnila. Konec nebyl bohužel o nic lepší, děj se táhnul. Postavy se nevyvíjeli a děj nebyl ničím zajímavý. Možná dvěmi dcerami Chase a sestrou Isly Hannah, kterou jsem si jedinou oblíbila a někdy mi jí bylo líto. Ale čekala jsem víc vánoční atmosféry větší poutavost děje :)

05.01.2019 3 z 5

Zlatá vstupenka Zlatá vstupenka Brendon Burchard

Tahle knížka je neskutečná. Mě samotné přiměla uvěřit, že zázraky se dějí. A, že se můžeme změnit když chceme. Je plná úžasných myšlenek a hlavně nabitého děje, který Vás dokáže motivovat. Určitě doporučuji přečíst.

30.11.2018 5 z 5

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Knížka se mi líbila, ale byla pro mě bohužel asi nejslabší z toho co Mandy napsala. Čekala jsem od ní bohužel trochu víc. Je ale čtivá a já ji četla déle protože jsem měla čtecí krizi, nemá to vliv na knížku. Hlavní hrdinové byli velmi příjemní a líbily se mi jejich charaktery. Autorka umí popisovat prostředí tak, aby každý se do příběhu a místa vžil. Těším se na další knížky od autorky :)

21.11.2018 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Knížka je trochu podobná Cinder a Elle ale byla super a četla se rychle :)

28.09.2018 5 z 5

Nesvá Nesvá E. Lockhart (p)

Knížku jsem nedočetla, byla pro mě zmatečná a ztratila jsem se v ději uz na začátku. Bojovala jsem s ní dost ale už mě to vážně nebaví.

18.08.2018 1 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Oddechovka ktera se fajn cte. :)

05.08.2018 4 z 5

Láska v Římě Láska v Římě Mark Lamprell

Tak tahle knizka mi prisla jako naprosta slatanina. Jak uz nekdo psal. Nemelo to ani dej a hlavni tema byla Nevera. Za me nemuzu doporucit. Jedone co me zaujalo byli popisky z del u kapitol.

30.06.2018 2 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

MIlá odpočinková četba pro dospívající slečny :)

18.06.2018 4 z 5

Jak vytvořit francouzskou rodinu - láska, jídlo a faux pas Jak vytvořit francouzskou rodinu - láska, jídlo a faux pas Samantha Vérant

Druhý díl, byl pro mě lepší než první :) Samantha se nám víc otevřela a líbili se mi ty pasáže kdy se s Jeanem Lukem jakoby dohadovala :D knížka byla plná receptů a hodně rychle to odsýpalo. Ale posledních 40 stran mě už moc nebavilo a tak knížka dostala 4 hvězdičky.

12.06.2018 4 z 5

Sedm dopisů z Paříže Sedm dopisů z Paříže Samantha Vérant

Kniha je čtivá, ale skoro nic se v příběhu nedělo, děj byl až moc o ničem, ale chápu, že život takový někdy bývá. Kniha měla nesympatickou hlavní hrdinku a moc urychlené rozhodování hlavní hrdinky mi vadilo. Na knize se mi líbilo asi jen to, že děj byl zasazen do Paříže a kniha neměla složitý příběh.

07.06.2018 3 z 5