Jak vytvořit francouzskou rodinu - láska, jídlo a faux pas

Když se Samantha vznášela na obláčku novomanželského štěstí, nemohla se dočkat, až se odstěhuje do Francie a začne nový život s novým manželem Jeanem-Lukem a s jeho dětmi. Ale skoro od první chvíle si začala uvědomovat, že v jejím novém domově je spousta věcí – včetně zablešených koček, podrážděných puberťáků a jazykové bariéry –, se kterými nepočítala. Ale když máte druhou šanci na nový život a lásku, přece to jen tak nevzdáte. Tato kniha je dojemným a humorným příběhem o tom, že i navzdory střetu dvou různých kultur a z toho plynoucím nedorozuměním se nakonec dá vytvořit šťastná rodina....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/340334/laska-jidlo-a-faux-pas-jak-vytvorit-x79-340334.jpg 4.215

Samantha Vérantová (2.)

How to Make French family (2017)

Humor, Pro ženy
Vydáno:, Jota

Kniha Jak vytvořit francouzskou rodinu - láska, jídlo a faux pas

novakovaterka22
12.06.2018

Druhý díl, byl pro mě lepší než první :) Samantha se nám víc otevřela a líbili se mi ty pasáže kdy se s Jeanem Lukem jakoby dohadovala :D knížka byla plná receptů a hodně rychle to odsýpalo. Ale posledních 40 stran mě už moc nebavilo a tak knížka dostala 4 hvězdičky.

bookcase
05.02.2018

Líbilo se mi to mnohem víc než první díl. Bylo to už vážnější, otevřenější, zároveň vtipné a zábavné.

EngliTer
04.02.2018

Lehká romantická kniha, spíše na léto, než teď na zimu :) Provoněná francouzským jídlem a mořem :)

mariva
13.01.2018

V poslední době vychází spousta podobných knih - příběhy Američanek nebo jiných cizinek, které se provdaly za Francouze a poznávají život ve Francii a francouzskou kuchyni. Vzhledem k tomu, že mám Francii ráda a vždycky si o ní ráda přečtu něco nového, ani tato kniha mě nenudila, i když se podobá těm ostatním.

veronika0382
20.11.2017

Mám moc ráda skutečné příběhy, které napsal sám život. Tenhle je navíc plný humoru a každodenních vtipných situací, které Samantha ve svém životě, díky jazykové bariéře, zažívala. :)

Ivuska.09
30.10.2017

Do tohoto příběhu jsem se úplně zamilovala. Moc se mi líbí, že je to skutečné vyprávění ze života. Celkově laděné velmi optimisticky, takže pro některé by mohlo být i slušným odrazovým můstkem k tomu, že nemá cenu nic dopředu vzdávat. Na druhou stranu jsou v něm i momenty plné smutky. Prostě ukazuje život takový, jaký ve skutečnosti je.

Samantha Vérant

Samantha Vérant
francouzská

Kniha Jak vytvořit francouzskou rodinu - láska, jídlo a faux pas je: