Zlatá vstupenka

Zlatá vstupenka https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245541/bmid_zlata-vstupenka-DDG-245541.jpg 4 48 13

Co kdybyste…dostali zlatou pozvánku, která by vám umožnila začít nový život? Najednou byste mohli viděli svůj život z úplně jiné perspektivy, viděli byste do hlavy lidem, o kterých se domníváte, že vám ublížili, svým nejbližším, kamarádům i třeba jen kolemjdoucím. A zjistili, že je třeba všechno trochu jinak než jste si mysleli a že kolikrát lidi prostě jen dělají jen to co umí, co si odnesli z rodiny nebo co je život, a někdy třeba i hodně trpké zkušenosti, naučily. Kniha Brendona Bucharda vypráví strhující příběh o osobním zrání hlavního hrdiny a o jeho odvaze změnit vlastní život. Inspiraci v ní nalezne každý čtenář, který někdy snil o druhé šanci. BRENDON BURCHARD dostal svou „zlatou pozvánku do života“, když před deseti lety přežil těžkou automobilovou nehodu. Považoval to za požehnání a od té doby se ze všech sil snaží pomoci jednotlivcům, týmům i organizacím, aby se dokázali změnit, pokud si myslí, že změnu potřebuji. Patří mezi přední životní kouče, zabývá se problematikou leadershipu a change managementu.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Synergie

Life's Golden Ticket , 2007

Tebby
10.03.2024 4 z 5

Skvělá knížka. Když jsem na ni tehdy dostala doporučení, říkala jsem si, že mám zrovna knih dost. Zůstalo to ve mně ale hlodat a pak už nebyla k sehnání. Jsem ráda, že se to mámě po 3 letech podařilo.
Knihu jsem začala nyní číst, abych se dostala ze čtecí stagnace, kterou na mě uvalilo Kosení. Ze začátku jsem vůbec nechápala, o co jde. Ale od konce jsem se pak už nemohla odtrhnout. Určitě se k ní a jejím myšlenkám vrátím, abych si je mohla poznamenat. Zatím 4*

Kristulda
02.01.2023 5 z 5

Jsem ráda, že jsem si knihu mohla přečíst. Člověk se může zamyslet a přehodnotit své priority. Doporučuji

kkubinova
17.03.2021 5 z 5

Kniha, kde se člověk může zamyslet i sám nad sebou a přehodnotit své priority v životě. Příběh se mi líbil, doporučuji.

Catrin05
15.11.2020 5 z 5

Skvělá knížka. Četla jsem jedním dechem. Je dobrá v tom, aby si díky příběhu člověk mohl udělat trošku pořádek ve svém životě. Jak má některé věci nastavené. za mě super. Doporučuji.

Shui-Xian
11.09.2020 odpad!

Četla jsem kvůli vehementnímu doporučování. No, bylo to záživné.
Nevýhodou podobných motivačních příběhů/ příruček je mj. to, jak primitivní a zjednodušenou psychologii používají. Zlatá vstupenka si v tomhle ohledu klesla až na samé dno. Autor si zjevně musí myslet, že jeho čtenáři jsou zblbnutelní prosťáčci, které stačí namotivovat a problémy zmizí.
Je mi líto. Ale pokud se chcete změnit, dělejte něco užitečnějšího, než pročítání knížek s návodem na život.

Lucie89
28.06.2020 5 z 5

Ze začátku mě kniha nijak neoslovila, avšak jsem ráda, že jsem nepřestala číst. Postupně jak se příběh rozvíjel se líbil čím dál víc. Autor krásně na jednotlivých atrakcích parku vysvětluje i život a možné přístupy k němu. Myslím, že každý si v ní najde něco nad čím by se zamyslel. :)

Stanas513
26.04.2020 5 z 5

Je to zvláštní, že když začnu uvažovat o jakékoliv své vlastní situaci, vždy se mi dostane do ruky ta správná kniha. Už dlouho přemýšlím o svém životě, co bylo, co by mohlo být, jak mě která situace ovlivnila. Tady je skvělý návod, aby člověk přemýšlel nad tím, kam vlastně směřuje. Určitě doporučuji přečíst.

janulka1310
18.04.2020 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě donutila nechat bordel bordelem a jít číst :) Za mě hlavní myšlenka - každý, ale opravdu každý se může změnit...

novakovaterka22
30.11.2018 5 z 5

Tahle knížka je neskutečná. Mě samotné přiměla uvěřit, že zázraky se dějí. A, že se můžeme změnit když chceme. Je plná úžasných myšlenek a hlavně nabitého děje, který Vás dokáže motivovat. Určitě doporučuji přečíst.

Oli_24
07.07.2017 5 z 5

Ani spát jsem nemohla - u každé kapitoly jsem si říkala "tak ještě jednu a půjdu spát"... nešlo... nádherná, motivační, kouzelná kniha, díky které si člověk hodně uvědomí.

Lenka.Vílka
12.04.2016 4 z 5

Přečteno na jeden zátah. Podobné knihy nečtu, ale tady "to podstatné" bylo zabaleno do příběhu, který se dobře četl a jako celek mě bavilo.

luciefeix
13.12.2015 5 z 5

skvělá motivační kniha která vás donutí přemýšlet

Fifth Element
21.04.2015 5 z 5

Tahle kniha by měla být povinnou literaturou pro děti i dospělé a neměla by chybět v žádné knihovně.. Opravdu skvělé zpracování..

Brendon Burchard
americká, 1977
2015  87%Zlatá vstupenka
2021  78%Když nemůžeš, přidej!
2018  60%Motivační manifest - Devět pravidel pro utvrzení vlastní osobní síly
2016  64%Náboj