Jak svést lorda Neda

Eleonor „Elllie“ Bowman je pevně rozhodnutá najít si manžela, neboť touží po dětech. Konečně si dovede představit, že tím manželem nebude lord Edward neboli Ned, jehož od dětství miluje, ale který si také vzal její nejlepší kamarádku. Když ta zemřela a Ned ovdověl, stála při něm a byla mu oporou, nyní však už Elllie konečně ví, že je čas jít dál. Lord jejího srdce měl čtyři roky na to se vyjádřit a neudělal to. Elllie se proto rozhodne zúčastnit jednoho z proslulých „Zamilovaných plesů“, které pořádá Nedova matka, vévodkyně z Greycliffu, kterou londýnská smetánka něžně nazývá Vévodkyní lásky. Už odnepaměti totiž dělá Její Milost s velkou radostí, láskou i úspěchem dohazovačku. Elllie ovšem nenapadanou dvě věci – že by se plesu mohl zúčastnit i Ned, který se po čtyřech letech truchlení také rozhodl pohnout z místa, a že sir Reginald, kocour paní vévodkyně, stále rád krade hostům věci, které pak schovává k Nedovi do pokoje pod postel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202514/vevodkyne-lasky-jak-svest-lorda-ned-ZjT-202514.jpg 3.8128

Vévodkyně lásky 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

Bedding Lord Ned, 2012

Kniha Jak svést lorda Neda

NatyDee
13.08.2019

Oddechové čtení. Co musím ocenit je kocour Reginald před jehož tlapkama není nic v bezpečí :-D

petraj30
24.07.2019

Taková průměrná kniha, neurazí, nenadchne. Další 2 knihy se mi líbily mnohem víc

warca
11.06.2019

Oddechové čtení na jedno odpoledne. Takové milé.
Slibují humor, kterého tam tedy moc není.

Eliot30
02.01.2019

Třetí série započata, dokonalé, tyto příběhy od autorky miluji. Jen mě naplňují obavy co bude dál, až je všechny přečtu.

xindl007
26.05.2018

Za mě je to takový průměr. Nekonečné dialogy a nic moc děj. Bavil mě hlavně ten kocour

nani_nka
30.08.2017

Prvá kniha série o Vojvodkyni lásky, ktorá je úspešnou dohadzovačkou a ktorá by rada videla svojich troch synov v štastných manželstvách. Prvá kniha je o prostrednom synovi Nedovi, ktorému pred 4 rokmi zomrela manželka pri pôrode a Ellie, ktorá sa rozhodla, že už nebude viac starou pannou a konečne si nájde manžela, hoc je už dlhé roky zamilovaná do Neda. Hoci kniha nepatrí k tým historickým románom, ktoré si úplne zamilujete, určite touto knihou milovníčky románov nič nepokazia. Najviac sa mi páčil kocúr Reginald, ktorý návštevníkom kradol ich osobné osoby (spodné prádlo, protézy,...) a najmladší syn vojvodkyne - vtipný a šarmantný Jack, kvôli ktorému si určite prečítam aj druhý diel tejto série.

Lee7
19.02.2017

Spisovatelka byla náhoda a nepochybila jsem. Romantické, sem tam nechyběl ani humor. Velmi čtivý první díl série. Těším až přečtu další a jak to bude mezi ostatními bratry. :) Přečteno za jeden den. Klidné na cesty.

miruska1
07.01.2017

prijemne oddychove čitanie a docela som sa bavila..... Moja prva skusenosť s touto autorkou a určite si s radosťou prečitam aj ostatne knihy,mam rada taketo oddychove čitanie