Přízrak u rybníka

Přízrak u rybníka https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56777/bmid_prizrak-u-rybnika-8YK-56777.jpg 4 48 6

Tři holky na stopě série

Tajemný starý mlýn. Detektivní klub Tři holky na stopě ho objeví náhodou, jak už to v životě bývá... Tajemný mlýn je však skutečně tajemný! Dějí se tu zvláštní a pozoruhodné věci! Případ jako zrozený pro naše tři statečné dívky. Okamžitě zahajují pátrání a objevují věci záhadné a děsivé. Jedné krásné letní noci uvidí Kim u rybníka zalitého stříbrným měsíčním světlem podivná mihotavá světla. Vycházejí ze dna rybníka. Náhle se pod hladinou objeví černý stín! A potom se něco vynoří, Kim vstávají na hlavu vlasy hrůzou! Přátelství je jako květina. Nezaléváš, nestaráš se a ono neporoste. A tak kromě důležité detektivní práce pečují Kim, Franziska a Marie i o své přátelství. Není vůbec snadné sladit dohromady všechny jejich názory a přání. Ale dívky složí veškeré zkoušky na jedničku a obstojí při své práci i ve vztazích. Stanou se tak jedinečným týmem, který nic nezastaví!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Spuk am See , 2008

simca9342
04.02.2023 5 z 5

Napínavý případ holčičí detektivní skupiny z kanceláře 3 Holky na stopě. Ve starém mlýně kam jedou Kim, Marie a Franzi spolu s rodinou jedné z členek party se někdo objeví a paní průvodkyně má záhadné tajemstvi. Koho najdou a jaké tajemstvi? To naše pátračky musí zjistit.

Knihomolka506
03.07.2020 5 z 5

Super detektivní případ aneb snažte se vyhýbat mlýnům :)

ZoeKaplanová
08.05.2017 4 z 5

Vždy se mi líbí příběhy, detektivní klub je něco tak nespoutaného.Myslím, že by mě to možná též někdy lákalo ale díky knize jsem tam s nimi. Když to čtu jako kdybych v tom žila, jsou to báječné příběhy a tenhle mě velmi fascinoval.Byl dobrodružný a holky se s tím popraly. Nemůžu nic vytknout jsou to báječné knihy

Lanisa1966
04.02.2017 5 z 5

Příběh pro náctileté, ale neublíží.

novakovaterka22
24.02.2015 4 z 5

Knížka se mi velmi líbila. Byla jednoduchá a taky se mi líbila čtivostí :) recenze bude brzy na mém blogu :)

TessDragon
22.09.2012 4 z 5

Moje oblíbené Tři holky na na stopě. Tento příběh byl napínavý a rozhodně zajímavý, ale i smutný. Bylo mi líto Antonie, jak to s ní špatně dopadlo, ale nakonec zvítězila pravda.

pro dívky

Maja von Vogel
německá, 1973
2008  81%Nebezpečné fitko
2006  85%Vyděrač na telefonu
2009  89%Tanec čarodějnic
2010  86%Přízrak u rybníka
2007  85%Horor mezi dunami

Kniha Přízrak u rybníka je v