Vyděrač na telefonu

Vyděrač na telefonu https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22413/mid_vyderac-na-telefonu-95M-22413.jpg 4 55 8

Tři holky na stopě série

Mobil se najednou ohlásí podivnou melodií a nahání svému majiteli strach. Zase se ozve ten zlý hlas? Co za tím vězí? Trápí se už tím několik dětí ze školy. Kim, Franziska a Marie právě založily -tak trochu z nudy, ale také z touhy napsat něco pro literární soutěž, svůj detektivní klub. Hned první případ, který řeší, je velmi napínavý. Co se to děje s jejich spolužačkou ze sedmé třídy Annou? Proč je stále tak vystrašená a utrápená? Tři děvčata pátrají odvážně a chytře. Brzy vyjde najevo, že úkol je daleko nebezpečnější, než zpočátku tušily, ale holky se nezaleknou. Zabrání zlu, jež neohrožovalo jen Annu, ale mnoho kluků a holek. Každého, kdo v kapse nosil- mobilní telefon.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Die Handy-Falle , 2006

simca9342
04.02.2023 5 z 5

Obyčejné holky, neobyčejný případ. Tak bych popsala první díl série o dětských detektivkách. Kim, Franziska a Marie , každá z jiné rodiny , dohromady však tvoří skvělý tým. Ale jsou taky spolužačky a právě ve škole jim začne nenápadně první případ- vyděrač na telefonu. Kdo volá nejen členkám budoucí detektivní kanceláře a co s tím má společného Anna , jejich spolužačka? Kancelář 3 holky na stopě právě zakvetla :)

Astridka
25.05.2022 5 z 5

Tahle kniha je první díl a taky skoro nejlepší kniha ze série. Zajímavý příběh a i pěkně napínavý. Přesně to jsem čekala. :D

anežka.dvo
12.09.2020 5 z 5

Super odechovka:)

Lucijáš276
05.03.2019 5 z 5

Sice mi je, kolik mi je, ale přiznám se, že tato série knih mě pořád baví! :D ,,ODDECHOVKA”

Ivka14
06.01.2019 3 z 5

Četla jsem to kvůli čtenářské výzvě,že je tady málo komentářů. Kniha je to z této série slabší,protože je první,ale i tak jsem si to užila,protože tohle jsem čítávala jako 9-ti letá

Hufendy
30.12.2017 5 z 5

Kniha se pěkně a rychle četla.

danulika10
25.02.2016 4 z 5

Četla jsem a můžu doporučit i když to není jeden z nejlepších dílů.

TessDragon
29.08.2013 4 z 5

Úplně 1.díl a začátek 3 Holky na stopě. Až se stydím, že 1.díl čtu jako jednu z posledních vydaných knížek ČR, ale aspoň už vím, jak to všechno začalo. A musím říci, že né úplně idylicky. Kim mi byla ze všech nejsympatičtější a také nejvíce podobná, ale Franziska se svou zálibou v ježdění na koni byla hned za ní, no Marie mi popravdě moc nesedla, chovala se dost nafoukaně, ale má i své světlé stránky. Úplně 1. případ nebyl sice úplně originální, ale zato perfektně vymyšlený, a popravdě bych se s tím vůbec nechtěla setkat.

pro dívky detektivky pro děti

Maja von Vogel
německá, 1973
2008  81%Nebezpečné fitko
2006  85%Vyděrač na telefonu
2009  89%Tanec čarodějnic
2010  86%Přízrak u rybníka
2007  85%Horor mezi dunami

Kniha Vyděrač na telefonu je v