Láska jako z filmu

Kensington Shawová má slibně rozjetou kariéru v reklamní agentuře, úžasného snoubence Bradleyho, se kterým chystá pohádkovou svatbu a plánuje velkou rodinu, i přátele. Žije si zkrátka jako v pohádce. Alespoň si to snaží namluvit, přestože v hloubi duše cítí, že všechno zase tak skvělé není a že by to možná chtěla jinak… Třeba nemuset věčně poslouchat ódy svojí matky na perfektní snachu a být si jistá, že chystaná svatba je s tím „pravým“. V práci najednou taky neví, kam dřív skočit, a kamarádce nemůže věřit? Do toho se objeví její bývalý Shane a začne jí motat hlavu tím, že ji uvádí do situací, v nichž spolu prožívají scény z filmů, na které se kdysi tak rádi dívali – třeba ze Samotáře v Seattlu, Deníku Bridget Jonesové, Pretty Woman či Hříšného tance. Stačí týden a Kensin život se ocitá v naprostém chaosu. Bradley nebo Shane? Bradley se perfektně hodí do jejich rodiny, všichni ho zbožňují. Vztah se Shanem bylo jedno velké zemětřesení, které sice onehdy skončilo pohromou, avšak když se na ni podívá, zem se chvěje dosud. Jenže svatba se nezadržitelně blíží a tlak okolí sílí. Zasáhne osud a ukáže Kensi, kdo je hlavním hrdinou ve scénáři jejího života?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237057/big_laska-jako-z-filmu-hWI-237057.jpg 3.7197

Vydáno: , Mladá fronta

Love Like the Movies, 2014

Kniha Láska jako z filmu

Andynka
09.02.2021

Kniha je přesně o tom, co napovídá název.
Hlavní hrdinka Kensington hledá lásku jako z filmu.
Taková příjemná oddechovka, velmi nenáročná a předvídatelná.
Ale líbilo se spojení s filmy, které zná každý. Je zde taková ta naivní romantika.
Prostě letní čtení, u kterého nepotřebujete přemýšlet.

Ivet1990
25.06.2020

Příběh jako takový nebyl špatný, ale na mě tam asi bylo až moc filmových scén kvůli, kterým sem se chvílemi ztrácela v příběhu. Přišlo mi to jako, kdyby kniha byla vytvořena všemi možnými scény z těch nejvíce romantických filmů. Knihu bych doporučovala někomu kdo miluje romantické filmy. Příběh se dobře a rychle četl což je plus.

MarkétaI.
20.06.2020

Jsem romantická duše, takže se ke knížce velice ráda vracím :-) Je to nenáročné a oddechové čtení :-)

Vilma232
13.03.2020

Knihu jsem si "vylosovala" v rámci valentýnské akce v knihovně. Normálně bych se jí vyhnula velikým obloukem, protože tyto knihy prostě přenechávám jiným. Přijala jsem statečně výzvu a opravdu příběh dočetla. Vzhledem k tomu, že většinu romantických filmů taky nemusím vidět, bylo to náročné čtení. Našla jsem si tam pár vtipných situací - za ně dávám své osobní dvě hvězdičky.

Nikychlupova
11.03.2020

Krásný romantický příběh.

Markett
20.10.2019

Tohle je moc příjemná a krásná kniha, ač je hned ze začátku jasné, jak to asi dopadne... ale to vůbec nevadí! :)
Už když jsem se dala do čtení, kniha mě rychle vtáhla do děje, stránky příjemně plynuly, děj pokračoval ve správném rytmu a ten námět - jedna radost. :)
Co se postav týče, tak mezi mé oblíbené rozhodně patřil Shane... opravdu je takový mužský jen v knize? Kenzi byla taky výborná, moc se mi líbily situace, ve kterých se vždycky ocitla. :)
Ačkoliv je to taková oddechová "jednohubka", určitě knížku doporučím všem, kteří milují zamilované příběhy, a kdo se rád zasměje při čtení, tohle se opravdu povedlo. :)

monushka
19.10.2019

Roztomilá kniha, u níž jsem se culila jako čerstvě zamilovaná. Ano, děj je sice předvídatelný, ale chtěla jsem při nastupujícím podzimu nějakou romantiku, a tou Láska jako z filmu rozhodně je.

Luc.i
09.10.2019

Knížka sice ohromný předvídatelná a první půl mě moc nebavila ale když se to rozjelo tak jsem se nemohla odtrhnout. ..
No a ten epilog to bylo fakt nádherný. .....sice neskutečný klišé ale fungovalo to