Láska jako z filmu

Kensington Shawová má slibně rozjetou kariéru v reklamní agentuře, úžasného snoubence Bradleyho, se kterým chystá pohádkovou svatbu a plánuje velkou rodinu, i přátele. Žije si zkrátka jako v pohádce. Alespoň si to snaží namluvit, přestože v hloubi duše cítí, že všechno zase tak skvělé není a že by to možná chtěla jinak… Třeba nemuset věčně poslouchat ódy svojí matky na perfektní snachu a být si jistá, že chystaná svatba je s tím „pravým“. V práci najednou taky neví, kam dřív skočit, a kamarádce nemůže věřit? Do toho se objeví její bývalý Shane a začne jí motat hlavu tím, že ji uvádí do situací, v nichž spolu prožívají scény z filmů, na které se kdysi tak rádi dívali – třeba ze Samotáře v Seattlu, Deníku Bridget Jonesové, Pretty Woman či Hříšného tance. Stačí týden a Kensin život se ocitá v naprostém chaosu. Bradley nebo Shane? Bradley se perfektně hodí do jejich rodiny, všichni ho zbožňují. Vztah se Shanem bylo jedno velké zemětřesení, které sice onehdy skončilo pohromou, avšak když se na ni podívá, zem se chvěje dosud. Jenže svatba se nezadržitelně blíží a tlak okolí sílí. Zasáhne osud a ukáže Kensi, kdo je hlavním hrdinou ve scénáři jejího života?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/237057/laska-jako-z-filmu-hWI-237057.jpg 3.8143
Vydáno:, Mladá fronta

Love Like the Movies (2014)

Kniha Láska jako z filmu

Marci18

Kniha dokáže rychle vtáhnout do děje a nejde přestat číst. Knihu jsem přečetla za jediný den, protože jsem byla zvědavá, jak to vše dopadlo, i když jsem tak ani ne od poloviny tušila, jak by to mohlo skončit.
Zajimave bylo zakomponování filmových scén, které jsme všechny neznala, ale u některých jsem se navnadila na shlédnutí.

ladna

Kniha mě hned vtáhla do děje, protože má úžasný spád i se zasmějete. Ke konci už byla trochu uřvaná...samé slzy dojetí...na mě už přehnané. Proto nedám plný počet.

TheJollyRoger

“Zlato? Co děláš?”
Co dělám? Přeobsazuju 27 šatů.

Některé představované rom-kom jsem neviděla, takže mě tak nebavily, ale 27 šatů, Svatbu mého nejlepšího přítele (úžasná scéna v knize) nebo nákupy s Pretty Woman jsem si užila. Vedle toho... Shane byl tak přehnaně přeslazený až mě to rozčilovalo, stejně tak scény jako z Lásky nebeské (jako ve filmu žejo, co bych chtěla.... :D) a nebo epilog - ten byl BRUTÁLNÍ. Určitě z toho byl někdo nadšený, ale já z toho chytla možná tak cukrovku. Často to bylo prostě až moc, přestože jsem se někdy přistihla s tím připitomělým úsměvem. Nedobrovolně.
Líbil se mi vývoj Ren, no ale Kensington (jako vážně? snad nejsem jediná, komu nejde přes pusu tohle jméno? natož “Kenzi”? :D) se chovala často otřesně a otravně. Někdy to bylo pochopitelné, ale někdy absolutně přehrávala.
První půlka knihy záživnější (a zábavnější! pak už “Kenzi” jenom brečela a brečela, štěstím neštěstím) a celkově takový lepší knižní průměr.

Ála41

Ty bláho... To byl slaďák... První polovina knihy mě pořád nahlodavala, zda ji mám vzdát nebo se prokousavat dal... Pak to začalo mít i trochu děj, sice celý,, růžový,,... Ale jako místy jsem byla i napjatá, ačkoliv konec se dal velmi snadno odhadnout. Myslím, že by to byl spíš,, lepší,, film než kniha, ačkoliv film myslím taková tuctova preslazena bídna romantická komedie. Ale jo....pro odpočinek celkem ujde a jediný náznak nějaké myšlenky spatruji v tom, že by člověk měl dělat to, co chce on sám a ne jen to, co se od něj očekává a ze lidi,, křiváci,, jsou všude, i ve špatných romantických komediich.

Jako oddechové čtení možná, na mě moc přeslazené a moooc najivní. Zkusím si přečíst i jíné knihy od autorky snad budou lepší.

Charmedka
18.11.2018

Jako milovník filmů jsem si užívala všechny zmínky a situace podobné filmovým scénám. Samotář v Seattlu, Pretty Woman, Hříšný tanec, Svatba mého nejlepšího přítele a spousty dalších. Dokonce jsem objevila díky knize tituly, které ani neznám, takže určitě mrknu.

Láska jako z filmu není žádný zázrak, ale mně se líbila a věřím, že milovnice romantických komedií budou nadšené a zaplesá jim srdce.

jluky
11.05.2018

Vtipná, uletená romantika. Na odreagovanie dobrá, ale asi si ju veľmi pamätať nebudem..../tuctovka/....

Siu83
07.03.2018

Knížka se mi moc líbila, byl v ní vtip, romantika...prostě vše co od pohodové knížky člověk chce. Za mně super.