Nikychlupova Nikychlupova komentáře u knih

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

Snad nejlepší díl ze série doposud, samé zvraty a odhalování. Tuto sérii knih milují. Stejně dobré jako roztomilé malé lhářky a lepší než perfekcionistky. Já už svého kandidáta na vraha Sutton mám. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

05.10.2021 5 z 5

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

(SPOILER) Milují na tom to, jak jsou všichni do toho zamotaní. A každou chvíli se podezřívá někdo jiný. Jak je to napínavé. Nevím proč, ale něco mi nesedí na Ethanovi, ale nevím, jaký by měl motiv, zabít Emmino dvojče, ale to by mi pak bylo Emmy líto. Vrhám se na další díl. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

05.10.2021 5 z 5

Nekonečná pláž Nekonečná pláž Jenny Colgan

Líbilo se mi to víc než jednička. Letní oddechové čtení. Dávám tři hvězdičky.

30.09.2021 3 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Stejně dobrá, akční a napínavá jako první díl. Dávám pět hvězdiček. Doporučují.

30.09.2021 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Přečetla jsem raketovou rychlostí. Ale věděla jsem, že to bude bomba, ale takovou jsem nečekala, jsem napnutá. Vrhám jse na druhý dil. Dávám pět hvězdiček. A doporučuji.

27.09.2021 5 z 5

Kavárnička na pobřeží Kavárnička na pobřeží Jenny Colgan

Oddechové čtení na volné chvíle. Příběh nebyl špatný. Moc jsem si oblíbila to městečko, a ten popis. Dávám čtyři hvězdičky a pokračují ve čtení druhým dílem.

22.09.2021 4 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Kniha se mi velmi líbila, čtení jsem si moc užila.

07.09.2021 5 z 5

Jak zabít Moniku Jak zabít Moniku Candace Bushnell

Kniha byla taková nějaká. No, čekala jsem víc. Nic vám to nedá. Dávám dvě hvězdičky.

05.09.2021 2 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Oddechové čtení na víkend. Od začátku víte, jak to dopadne. Ale nasmála jsem se. Dávám tři hvězdičky.

30.08.2021 3 z 5

Ona to ví Ona to ví Lorena Franco

Kniha se mi velmi líbila, ale taky jsem měla při čtení chvilkama pocit, že jsem četla něco moc rychle a ne moc pozorně, ale ne ono to takto zapeklité je. Na konci jsem vše pochopila a krásně to zapadlo do sebe. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

30.08.2021 5 z 5

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Kniha byla suprová moc mě bavila a super se četla. Dávám čtyři hvězdičky.

15.08.2021 4 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Super dobrodruzstvi s dávkou romantiky. Po přečtení knihy mám hned chuť na dobrodruzstvi. Bacha na jídlo a medvědy:) Davam pět hvězdiček.

15.08.2021 5 z 5

Holka mimo rytmus Holka mimo rytmus Becky Albertalli

Bombastický, tohle mě bavilo. Abby i Leah jsem si oblibila. Davam pět hvězdiček.

15.08.2021 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Kniha se četla dobře. Nebyl to žádný složitý příběh, ale oddechový. Ale kdo je Blue, jsem neuhodla-takže super, že to nebylo okatě jasné od začátku. A na rozdíl od knihy co když jsme to my, se ani jeden nemusel stehovat. Takže šťastný konec zarucen. Dávám čtyři hvězdy, kniha co když jsme to my, se mi trošičku líbila víc, jak příběhem, tak obalem.

15.08.2021 4 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

(SPOILER) Bylo to moc povedené, super příběh, který se mi moc líbil, stejně jako kniha oba na konci zemřou. Trošku mě zklamal ten konec, ale nevadí. Doporučují a dávám pět hvězdiček.

27.07.2021 5 z 5

Pravidlo průšvihu Pravidlo průšvihu Petra Vernerová

Oddechové čtení na víkend. Nic nedá, nic nevezme. Dávám dvě hvězdy.

26.07.2021 2 z 5

Tohle léto říkám ano Tohle léto říkám ano Lindsey Roth Culli

Průměrná kniha, která ve vás nic nezanechá. Ale jako oddechové čtení dobrá. Dávám dvě hvězdy.

26.07.2021 2 z 5

Nevěřte Hunterovi Nevěřte Hunterovi Karolína Bendová

Konec knihy se mi zdál moc rychlý, najednou z romantiky detektivka. A konec mě moc nepotěšíl, za konec hvězdu dolů, a jinak se kniha četla dobře. Dávám čtyři Hvezdicky.

20.07.2021 4 z 5

Jsme všichni sněhové vločky? Jsme všichni sněhové vločky? Holly Bourne

Nádherná kniha a silný příběh. Opravdu doporučuji přečíst všem bez rozdílu. Dávám pět hvězdiček a doporučuji

20.07.2021 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Knihu after polibek jsem četla po knize místa, kde jsem plakala. A tohle na mě působilo jako další hodně toxicky vztah. Tess, hlavní postavu jsem si oblibila, připomíná mi me a dokázala jsem i pochopit i to, že se zamilovala do Hardina, i přes to, že trpěl častými změnami nálad a agresí.

20.07.2021 3 z 5