Nikychlupova Nikychlupova komentáře u knih

Svět mi je dlužný Svět mi je dlužný Eva Urbaníková

Hlavní postava Denisa se mi nelibila, věčně ufňukaná lhářka, která neví co chce. Týraná otcem, s fóbii ze samoty, ale ničící si vztah bokovkou. S nepřijemnější hlavní hrdinkou jsem se nesetkala. Co se týče příběhu špatný není, ale po druhé císt nechci a nebudu. A za tu kočku jsem měla chuť Denise nafackovat.

15.02.2020 3 z 5

Všechno nebo nic - příběh pokračuje Všechno nebo nic - příběh pokračuje Eva Urbaníková

Super, stejně jako první dil mě i tento bavil. Závěr super, s Jakubem by to bylo pořád na potom.

13.02.2020 5 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

Příběh byl hezký, bavil mě, takový ze života. Vždy jsi myslíme, že další vztah už bude poslední a ten druhý nás neopustí-a když už ano, tak se nenecháme převalcovat, no... Někdy se můžeme snažit jak chceme, ale to, co do toho dáme se nám nevrátí. Vrhám se na pokračování knihy.

13.02.2020 5 z 5

Něco si přej Něco si přej Karen Rivers

Styl, kterým byla kniha psaná se mi velmi líbil, ani příběh nebyl špatný, ale některě pasáže jsem nepochopila a závěr knihy byl pro mě neočekavaný.

06.02.2020 4 z 5

S duší Japonky S duší Japonky Denisa Ogino

Pokračování knihy suši v duši. Obě knihy jsem četla hned po sobě. Jednička mě zaujala mnohem víc. S duši Japonky bylo spiše taková rekapitulace prvního dílu.

06.02.2020 3 z 5

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Knížka se mi velmi líbila, dobře se četla. Pasáže o japonsku zajímavé. Denise jsem záviděla její odvahu zůstat v jiné zemi i přes nepříliš dobrý začátek a zamilovat si to tam.

06.02.2020 5 z 5

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Knižka hezká, dobře se četla. Ale konec byl na mě moc rychlý a nečekaný.

27.01.2020 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Smutný příběh, ale krásný. A super citáty.????

25.01.2020 5 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Velmi dobrá kniha. Bohužel jsem si taky něco podobného zažila, jen mi k utěku nestačila jedna facka.

25.01.2020 5 z 5