Nikychlupova Nikychlupova komentáře u knih

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Rozhodně super nápad. Příběh sice nebyl nijak napínavý, ale špatný taky nebyl. Dávám tři hvezdicky.

Hodné holky Hodné holky Sara Shepard

Cože ? Pětice dívek ? No dobrá.... Překvapení, které jsem nečekala, ale příběh to nezkazilo. Rozhodně ještě lepší než první díl. Doporučují, přečteno jedním dechem.

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Jako milovnice prolhaných krásek, jsem musela přečíst i tohle. A super, nejsem zklamaná. Příběh super, napětí velké. Doporučují.

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Ještě lepší, než první díl, více akce a napětí.

Ohrožené Ohrožené Sara Shepard

Jeden z nejděsivějších dílu.

02.04.2021

Poblázněné Poblázněné Sara Shepard

Jeden z těch lepších dílu. Jsem napnutá.

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Tak tohle byla nejlepší ze všech knih. Napínavá až do úplného konce, četla se sama. Mohu jen doporučit.

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Příběh byl dobrý, nenudila jsem se, ale nejlepší ne, četla jsem lepší.

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Romantika a napětí - tohle se mi líbilo.

02.04.2021 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Nevím, asi jsem myslela, že to dopadne jinak. Místy mi bylo Saskie líto. Ale ušlo to. Ale nejlepší z knih to nebylo.

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Zdlouhavé, žádná akce, nic, co by mě drželo při čtení. Nedocteno.

22.03.2021 2 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

(SPOILER) Nevim. Při čtení jsem měla zvlastni až uskostny pocit. Příběh mi přišel depresivni, nechtěla jsem číst o tom co provedla, když zrovna zemrela. A dej se silene vlekl, kniha mohla být polovicni. Hvezdicky asi za to, že cely děj se odehral skoro na jednom místě, to se mi líbilo.

15.03.2021 3 z 5

Instagirl Instagirl Annette Mierswa

Kniha se čte dobře, nese velmi křehký příběh ze kterého jde mráz po zádech. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila. Rozhodně doporučuji přečíst.

12.02.2021 5 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

Snad nejlepší díl z celé série. Nedokázala jsem přestat číst. Běhal mi mráz po zádech.

06.02.2021 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Trochu jiné, než seriál. Ale tohle miluju.

Odloučení Odloučení Katie Kitamura

Nevím, nijak mě nezaujala.

31.01.2021 3 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Na Eden a Tylera budu hodně dlouho vzpomínat. Tím, že jsem všechny díly četla po sobě jsem s nimi strávila hodně chvil. Určitě nečtu naposled. Emoce odrážející se v očích a kvalitní káva - doporučují !

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Čtu to hned po sobě. Přijde mi, jako by se to obrátilo, Tyler měl Tiffani - Eden má Deana. Řeší opět to samé - jak z toho ven. V prvním díle to ukončila Eden, teď Tyler. Pokaždé, kdyý něco vyřeší, jeden z nich uteče. Celkově to nebylo špatné, vrhám se na třetí díl a doufám, že to dopadne tak, jak má Eden Tyler

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

(SPOILER) Hezká kniha i čtiví příběh. Trošku mi přišlo nudný to pořád opakovat, že nevlastní sourozenci spolu nesmí chodit. A ten epilog, že miluje(tak mi to přišlo z popisu) Deana, ale zároveň i Tylera mi nesedělo.

Miluju tě jak svý boty Miluju tě jak svý boty Anna Tůmová

Propletený děj, ve kterém se trochu hůře orientuje. Autorka přebíhá z jedné časové linie do druhé.

31.01.2021 2 z 5