Pravidlo průšvihu

Pravidlo průšvihu https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268926/bmid_pravidlo-prusvihu-DNg-268926.jpg 3 29 12

Evě se blíží čtyřicítka a nemůže si stěžovat. Chystá velkou oslavu, hýří plány a těší se, že teď to v jejím životě bude ještě velkolepější než dosud. Jenže opak je pravdou, najednou to jde od desíti k pěti: vztah ztrácí stabilitu, podnikání se spíš hroutí. Eva nerada zjistí, že její život je plný problémů. Ale má optimistické heslo: Po každém průšvihu přijde něco hezkého.... celý text

essene
14.07.2023 1 z 5

Oddechovka i když mohlo to být lepší...

Nikychlupova
26.07.2021 2 z 5

Oddechové čtení na víkend. Nic nedá, nic nevezme. Dávám dvě hvězdy.

mariva
16.11.2020 3 z 5

Knížka se celkem dobře četla a byla do docela krátká záležitost na jeden večer, ale i tak se mi chvílemi zdála zbytečně rozvláčná a obsahovala spoustu zbytečné vaty.

cori
24.07.2019 3 z 5

Nenáročný příběh ženy, která po osmi letech prohlédne a manžela utajeného alkoholika ze dne na den vypytluje z bytu, stačí tak na jeden večer.

Marcik7
06.08.2018 2 z 5

myslím, že by se to dalo zestručnit do krátké povídky

Lenka40
08.04.2018 4 z 5

Velice příjemná oddychovka k odpolední kávičce.Kniha vypráví příběh ze živoata 38 leté Evy , které se změní život po jednom radikálním rozhodnutí .

gargamelka
20.07.2017 3 z 5

Přečteno během opalování. Kniha se čte jednoduše, nenáročně. Prostě oddychovka.

Knižní střípky
12.03.2017 2 z 5

Tak tato kniha měla být pro mě oddechovka, ale nesedla mi, nebavila mě, nevím proč, prostě to tak bylo...Ráda si občas přečtu podobný typ knih, ale zde mě to vůbec nebavilo. A docela mě to i mrzí, ráda čtu knihy současných našich autorek, ale toto asi nebyl šálek mé kávy.

sabca
27.01.2017 4 z 5

Za mě mi kniha dala co jsem očekávala. Eva mi byla příjemná. Četlo se to lehce a příběh nebyl nijak překombinovaný. Kdo má chuť přečíst něco nenáročného doporučuji. Během čtení jsem zjistila, že děj se odehrává v Praze, lze tuto knihu použít do plnění Čtenářské výzvy.

sabca
23.01.2017 4 z 5

Knihu teprve začínám číst, tak budu hodnotit později. Ale co ta chyba v anotaci. Místo Eva - Dva. Koukám, že už je to opraveno.

Peace
12.10.2016 2 z 5

"Jak se můžu divit, že život se ke mně chová jako macecha k Popelce, když sama se k sobě nechovám o nic líp?"

Od knihy jsem čekala oddechovou četbu a tu jsem také v plné míře dostala. Nic náročného na přemýšlení, naopak mi některé věty přišly jednoduché až příliš..
Bohužel jde o příběh, na který si po jeho dočtení už ani nevzpomenu.

Šárka5875
21.06.2016 4 z 5

Námět knihy rozhodně není originální, podobných příběhů už bylo napsáno spoustu, ale autorčin styl mě bavil. Píše s lehkostí, vtipem, nebojí se sarkasmu a někdy je až cynická. Nejde o žádnou červenou knihovnu. Jako oddechovou četbu po náročném dni určitě můžu s klidným svědomím doporučit.
Recenze v záložkách - Můj knižní ráj.

děti pro ženy milostné vztahy čtyřicítka (věk)

Petra Vernerová
česká, 1957