Tohle léto říkám ano

Rachel Brooksová měla vždycky jasné cíle: mít samé jedničky a dostat se na vysněnou univerzitu. A vyplatilo se to – po letech pilného studia odmaturovala na výbornou a je připravená to oslavit… nicnedělenáním. Protože doteď říkala na všechno ne. Ne tancování, ne večírkům, a hlavně ne klukům. A teď to konečně přišlo – nic jí nebrání bavit se… kromě jí samotné. Co kdyby to ale přeci jen zkusila? Svěží letní příběh o tom, co se stane, když hlavní hrdinka začne říkat ano novým zážitkům i vztahům....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444650/big_tohle-leto-rikam-ano-bjS-444650.jpg 3.556
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Say Yes Summer, 2020

Kniha Tohle léto říkám ano

pavlusci

Tohle jsem potřebovala. Hezká letní romantika, lehce předvídatelná, ale moc hezky napsaná. Sympatická mi byla jak Rachel, tak i vedlejší postavy. Moc hezká knížka.

Erika017

Nebylo to úplně hrozné, ale nejlepší to taky nebylo. Řekla bych taková průměrná knížka. Četla jsem už lepší knihy, ale jak se říká: ,,Umřít to nedá." Takže pokud nemáte co číst a sáhnete po této knize, nečekejte nic moc extra, ale číst se to dá.

Řekla bych, že je to taková ta knížka, kterou
si přečtěte a za měsíc si ji už nepamatujete.

lily_maleckova
26.11.2021

Další fajn milá letní oddechovka - nic zvláštního, ale mně se moc líbila a dobře se četla :) na teplé letní dny někam na dovolenou nebo k bazénu je skvělá

Nikychlupova
26.07.2021

Průměrná kniha, která ve vás nic nezanechá. Ale jako oddechové čtení dobrá. Dávám dvě hvězdy.

petulkapeta
24.07.2021

„S každou volbou se nutně pojí nějaké náklady obětovaný příležitosti.
Říkat ano není zadarmo. Když jsi odmítala chodit s klukama a na večírky,
otevírala jsi náruč vlastní rodině, kamarádům a svým povinnostem. Naučit
se, kdy a hlavně čemu říkat ne, je pro život taky dost důležité.“
Pěkna oddechova kniha a babička byla super, ta mě pobavila...

NikiP.
08.05.2021

Tahle kniha pro mě byla příjemně oddychová. Má dobrý děj, sympatické postavy a velmi dobře se čte. Začetla jsem se do ní hned od první kapitoly. Doporučuji jako oddechovku.

Damonka12
01.05.2021

2,5 tahle kniha je hodně průměrná a téměř bez jakékoliv akce, hlavní hrdinka se chová strašně. Jediné, co se mi líbilo byl konec knihy.

Janinkniznisvet
14.01.2021

Krásný příběh, hezký na oddych