Nikola_ Nikola_ komentáře u knih

Žena obchodníka s příběhy Žena obchodníka s příběhy Steve Robinson

Já ani nevím, co si o této knize myslet..Zpočátku mi byla Angelika sympatická a fandila jsem ji, ale postupem času, jsem ji víc a víc nesnášela.. To co všem provedla.. hlavně Effie, která ji tak milovala.. Dost mě mrzel konec, že to Angelice úplně všechno prošlo.

22.06.2021 4 z 5

Vládci popela Vládci popela Scott Reintgen

Začátek knihy mě moc nebavil, ale konec to vynahradil :) Ráda si přečtu další díl.

20.06.2021 4 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Dokonalost! Má první kniha od Tima, ale rozhodně ne poslední.

13.06.2021 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Čtení jsem si moc užila a díky seriálu jsem si vše dokázala krásně představit. Temnyj je prostě skvělý jak v knize, tak v seriálu :)

13.06.2021 5 z 5

Sestry z Titaniku Sestry z Titaniku Patricia Falvey

Moc milé čtení, zajímavý námět. Doporučuji

10.06.2021 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Skvělé! Skvělé! Skvělé! Výborná a originální fantasy, skvělé postavy..Doporučuji

09.06.2021 5 z 5

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Moc se mi líbil svět, který autorka vystavěla, postavy i celý námět příběhu. Doporučuji a už se těším na další díl.

30.05.2021 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Moc milá kniha

Poslední slova Poslední slova Linda Green

Naprosto skvělá kniha s originálním námětem

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Tak tohle bylo sakra dobrý!

27.05.2021 5 z 5

Světla nad močálem Světla nad močálem Lucie Ortega (Navrátilová)

Příběh hezký, zajímavý.. Ale co ten konec? Ten mě teda docela zklamal. A více bych rozvinula romantickou linku mezi Lenou a Divišem..Ale jinak fajn čtení

20.05.2021 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Krása..!

10.05.2021 5 z 5

Čas na odvahu - Příběh vzniku hnutí Přísaha Čas na odvahu - Příběh vzniku hnutí Přísaha Jiří Roth

Trošku jsem doufala, že se z knihy dozvím více o politických záměrech hnutí Přísaha..

06.05.2021 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Skvělé! Skvělé! Jako vždy..

27.04.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Miluju tuhle knihu. Už dlouho jsem nečetla nic takového, co by mě tak moc chytlo a nepustilo.. Silný a krásný příběh..

13.04.2021 5 z 5

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

Za mě je kniha velmi, velmi zajímavá. Člověk se tu dozví spoustu informací, které by se mu třeba jednou mohly hodit.. Určitě stojí za přečtení.

11.04.2021 5 z 5

Vazač vzpomínek Vazač vzpomínek Bridget Collins

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, nalákala mě obálka i velmi zajímavá anotace.. Ale po 80 stranách, kde se absolutně nic nedělo jsem ji musela odložit. Prolistovala jsem pár dalších kapitol, ale nenašla jsem nic, co by mě nutilo číst dál. Nemám ráda, když se musím do čtení nutit.. Když jsem ji odložila, tak se mi tak nějak ulevilo.. Gay tématiku nemám v knihách ráda a tady to podle zkazilo úplně celou knihu.. Velká škoda.. Řadím do složky - nedočteno

04.04.2021

Tisíc dokonalých tónů - Když se vášeň změní v posedlost Tisíc dokonalých tónů - Když se vášeň změní v posedlost C.G. Drews

Tohle bylo vážně něco! Je to kniha, která Vás chytne a nepustí, kniha, která Vás zasáhne a nutí číst dál a dál, kniha, která Vás donutí se zamyslet.. Rozhodně doporučuji!

01.04.2021 5 z 5

Pojídačka hříchů Pojídačka hříchů Megan Campisi

Od knihy jsem očekávala daleko více, bohužel mě zklamala.. Do čtení jsem se musela vyloženě nutit..

30.03.2021 2 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Já úplně nevím, jak tuhle knihu uchopit.. Byla to má první kniha od Kariky a nejspíš i poslední.. Nápad by byl dobrý, ale přijde mi, že provedení bohužel pokulhává, ke konci jsem se musela do čtení nutit a posledních cca 10 stran pro mě bylo totální utrpení.
Dialogy mezi Ninou a Gabem mě úplně vytáčely, stejně tak myšlenkové pochody pana účetního.. Za mě bohužel doporučit nemohu

21.03.2021 2 z 5