Čas na odvahu - Příběh vzniku hnutí Přísaha

Kniha formou reportáže představuje Roberta Šlachtu v jeho nové roli lídra politického hnutí Přísaha. Vstupu Roberta Šlachty do politiky předcházela série debat se čtenáři nad jeho první knihou Třicet let pod přísahou, kterou napsal společně s Josefem Klímou a ze které se stal bestseller. Právě na těchto debatách zaznamenal Robert Šlachta se svými nejbližšími spolupracovníky nálady obyvatel a hlad po politické síle, která by udělala v zemi pořádek. Založení politického hnutí Přísaha předcházela petiční akce, při níž Robert Šlachta navštívil celou řadu měst, sbíral podpisy na podporu svého hnutí, hovořil s lidmi a představoval vize nového politického uskupení. Reportáž nabízí pohled do zákulisí Šlachtovy road show, seznamuje čtenáře s reakcemi lidí a přibližuje filozofii a vize bývalého elitního policisty, proslulého řešením ekonomických kauz zasahujících mezi nejvyšší činitele státu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470804/big_cas-na-odvahu-pribeh-vzniku-hnuti-p-aHU-470804.jpg 3.98

Kniha Čas na odvahu - Příběh vzniku hnutí Přísaha

cleopatra11

Velmi pěkné fotografie a střípky ze setkání na mítincích.

bookbypatrik

3.5/5
Jelikož chci mít alespoň nějaký přehled v politickém dění, občas si přečtu nějakou knihu s tímto tématem. Tentokrát jsem se pustil do této, která formou reportáže popisuje vznik hnutí Přísaha a následný sběr podpisů.
Bylo zajímavé nahlédnout takovýmto způsobem pod pokličku a pokud si chcete rozšířit obzory, určitě se do titulu pusťte.

Nikola97

Trošku jsem doufala, že se z knihy dozvím více o politických záměrech hnutí Přísaha..