nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Přečteno jedním dechem přesně typ knížek, co mám ráda napínavé od začátku do konce. Fakt za mě super. A konec ten teda hodně překvapil.

01.01.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Nádherná knížka sympatické postavy ????

31.12.2020 5 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Z knihy jsem doslova unesena je tam i hodně věcí z psychologie což mě zajímá jak se vlastně lidi vyrovnávají s nějakým traumatem. Přečetla jsem knížku během víkendu absolutně nemožné se odtrhnout. Byla tam spíš víc o životě po válce, ale i tak za mě výborně napsané.

06.12.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Super hodně povedené ????i když doufám, že bude pokračování i s Erikou

04.12.2020 5 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

První díl mě bavil popravdě víc, ale to neznamená, že by se mi střet králů nelíbil. Už se těším na třetí díl. Až přečtu knížky chci skouknout i seriál.

17.11.2020 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

(SPOILER) Skvělá knížka Irma byla moc silná žena. Měla můj obdiv. Bylo mi líto Kristynky a Peti nechápu jak může matka odložit své dítě. Ještě, že měli Magda a Irma mateřské city narozdil od Edity a děti se ujali.

24.10.2020 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Strašně smutná knížka tohle by se dětem stávat nemělo je to strašně kruté a nespravedlive, co si musí prožít jedna rodina. Nešlo číst bez slz a bez emocí.

22.10.2020 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Ze začátku jsem se musela nutit do čtení, ale pak jsem se konečně zacetla. Krásná oddychovka. Když mám srovnat s sagou pánský dům ta se mi líbila víc.

12.10.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Čtiva severská detektivka. Mě se líbila a četla se velice dobře.

07.10.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Opět nezklamala, výborný psychologický thriller námět nečekaný. Knížka za den přečtena.

06.10.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Hodně dlouho mě takhle žádná knížka nedostala jako knížka Heřmankove údolí. Anička byla opravdu silná žena má můj obdiv.

01.10.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

(SPOILER) Naprosto dokonalý díl za jeden den přečteny. Od začátku jsem si říkala, že to určitě bude nějak souviset s rodiči děti. A taky, že to tak bylo. Nejvíc mě teda dostala Dowsnova smrt to jsem obrecela. Bude to divné bez něj bude v týmu chybět. Angela opět nezklamala každý díl je super.

29.09.2020 5 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Knížka spíš průměrná. Do půlky knížky se řešili nepodstatné věci pak teprve začal proces.

28.09.2020 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Naprosto super díl. Napínavý od začátku až do konce a konec ten mě teda dostal takže doporučuji.

26.09.2020 5 z 5

Mama milovala Gabčíka Mama milovala Gabčíka Veronika Homolová Tóthová

Počet hvězdiček nestačí jak úžasně napsaná to byla kniha, i když byla o těžké době.

19.09.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Knížka dobrá, ale ten konec dost otevřený

12.09.2020 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Nejlepší ze všech dílů bylo to hodně smutné.

12.09.2020 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Hodně dobře napsané téma teda šílené jenom ta představa, že bych musela zažít to, co ty ženy je hrozná. Konec teda překvapil takový konec jsem fakt nečekala.

22.08.2020 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Sérii s Fabianem Riskem jsem si oblíbila. Vrah mě teda překvapil. Rozhodně dávám plný počet hvězd.

28.07.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Knížka me teda dostala, příběh byl hrozně drsný ????

24.07.2020 5 z 5