Natyyy4444 Natyyy4444 komentáře u knih

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Když jsem četla první díl,tak se mi to moc nelíbilo.Bylo to takový obyčejný,ale jak jsem se do toho začetla zamilovala jsem si každý řádek.Tahle triologie je pro mě něco úžasného.Kaidan a Anna..No prostě srdcovka.

06.01.2016 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Dokonalá knížka! Nevím jak bych se rozhodla..jestli Kaidan nebo Kopano..Ale více mě láká asi Kopano. Zamilovala jsem si tu knížku,jako všechny postavy.

01.01.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Docela hodně mi to připomínalo Hunger games..dívka,která se vzdorovitě postavila králi a chce zrušit kasty..Nevím,ale tohle je moje mínus na knížce.Jinak líp už to dopadnout nemohlo.

30.12.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

America mě sice štvala,že si pořád nemůže vybrat,ale jaksi jsem jí chápala..Ale co udělal Maxon! Jak s Kriss tak s Celestou. Nemohla jsem to rozdýchat. A vůbec se mi nelíbí,jak to tam spisovatelka odůvodnila..Maxon mě tímhle tak zklamal. Fandila jsem mu,ať si America vybere jeho,ale teď chci aby si vybrala Aspena! Maxon se mi tímhle tak zhnusil,že celá ta série ztratila na své kráse.

28.12.2015

Selekce Selekce Kiera Cass

Páni! Páni! Páni! Ta knížka je úplně úžasná! Vůbec jsem to od ní nečekala! Pořád jsem to odkládala a říkala,že je určitě taková průměrná..jak jsem byla naivní! Ta knížka je fantastická! Maxon..Maxon je úžasný,přeji si,aby byli spolu..A Aspen? Aspen je nerozhodný,kdyby se na začátku nerozešel s Americou měla bych ho radši..

27.12.2015 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Škoda,že jsem první viděla film.Vůbec nemám svojí představivost o postavách.Je to vážně zajímavý příběh.Nevím,jak bych se rozhodla,jestli pro Hurikána nebo pro Peetu. Ale asi více mě láká Hurikán.

24.12.2015

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Páni.Nevím kde začít..Knížka mě neuvěřitelně překvapila! Hlavně na konci.Celý příběh mě pohltil a vůbec mě nenudil,pořád jsem ho četla,jak ve vlaku,tak i ve škole o přestávky.Nemohla jsem se od něho odtrhnout.Stejně tak jako od druhého dílu.Úžasná série a chystám se i číst další knihy od Colleen. Výborná spisovatelka!

21.11.2015 5 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Bohužel jsem jako první viděla film.Který byl jiný..hodně jiný,ale knížka je prostě lepší! Ale pořád se mi to pletlo s filmem..Jinak knížka je opravdu úžasná! Obdivuji ten nápad! Ale je mi líto Macona :( Těším se na další díly! Mám ráda fantasy s romantikou a tohle bylo přesně,co se mi líbí.

21.11.2015 5 z 5

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

Krásná knížka s krásným dějem.Ale nechápu Violet,že jim takhle hned odpustila.Nevím,jestli bych já jim vůbec někdy dokázala odpustit.Jinak Wilsonová má opravdu talent! Všechny její knížky jsou čtivé a krásné.Obdivuju ji,kde bere ty nápady.:)

18.08.2015 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Wau.Kde začít? No,tak asi tady.Celá knížka byla hrozně napínavá,což je dobře.Ale překvapilo mě,že uběhly 2 roky! Spisovatelka by mohla dát méňe,protože mi bylo Xaviera líto,že musel dlouho čekat a trpět.Ale hlavní je,že se k sobě vrátili.Taky mi chybí shledání Gabriela a Ivy,nebo to o 5 let později.A taky jak jsem tu četla to,že Wade je najednou oslovoval Xaviere a Beth,což nechápu,když mu byli představeni jako Ford a Laurie.Ale jinak na konci jsem vážně brečela,protože jak se oni milují,to už se dneska nevidí.Rafael,tak ten to všechno utnul.Líbil se mi.Jako všechny postavy.Krásný příběh,který mě celou pohltil.

18.08.2015 5 z 5

Záhrobie Záhrobie Alexandra Adornetto

Páni,tak tohle jsem opravdu nečekala.Děj byl úžasný! Vážně smekám před spisovatelkou,protože tahle série se mi hrozně líbí.
V prvé řadě mi bylo Jaka líto,protože to vypadalo,že jí má opravdu rád,ale potom co udělal,co jí slíbil a potom řekl,že jí lhal,tak to mě přesvědčilo,že jí rád neměl.:D Ale stejně mi ho bylo líto.No,ale na konci mě úplně dostalo,jak Xavier požádal Beth o ruku.:o Vrhám se na další díl! Jsem zvědavá,jak to celé dopadne!:)

15.08.2015

Zář Zář Alexandra Adornetto

Prostě úžasný.S takovým dějem jsem se setkala poprvé,a líbil se mi! Spisovatelka měla všechno promyšlené,taky se mi líbila,protože se u hlavní hrdinky nemusím plácat do čela a trpět nad její hloupostí.Velké překvapení to pro mě bylo.:)

12.08.2015 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

O hodně lepší než Muka. Příběhy mě zaujaly a Lucy se konečně dala dohromady,už není ta ukňouraná holčička,která si furt jenom na něco stěžuje.

05.08.2015 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Když jsem byla malá,tak se mi tahle série líbila.Nechápu,co se mi na ní líbilo. Daniel je mi sympatický,hodný a hlavně,být na jeho místě,tak tu Lucy zfackuju! On dělá všechno co může,aby ochránil Lucy...Ale Lucy? Ta jen furt kňourá,jak je k ní život nespravedlivý,že by dala nevím co,aby měla normální život a všechno tohle vytýká Danielovi,že je to jeho kletba atd.A potom za další stránkou říká,jak by byla ráda kdyby u ní byl.Lucy se mi úplně zhnusila.Ano,ona mu opravdu dělala muka.Hlavně jak si pořád myslí,že je mu ho líto a že by ho chtěla obejmout a říct jak ho miluje .Tak ať mu to sakra řekne,ne? První díl byl o mnohem,ale mnohem lepší!

03.08.2015 2 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Vrátila jsem se ke knížce po 4 letech,protože se mi hrozně líbila.Tahle série je a vždycky bude moje nejoblíbenější! Nevím proč,ale ten děj mě tak okouzlil a získal si mě,že bych to četla pořád dokola.Když jsem to četla poprvé,tak Cam mi byl tak nesympatický,ale teď? Chvilku jsem si přála,ať je Lucy s ním.Vždycky jak byl na ní hodný a prostě tak.Ale Daniel je prostě Daniel.

30.07.2015 5 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Konec jsem teda vůbec nečekala! Myslela jsem,že zůstanou spolu Eureka a Ander! Brookse jsem už od začátku neměla ráda a ono tohle! Eureka se v tomhle díle chovala jako nána,která neví koho chce. Kdyby si vybrala Brookse hned na začátku,fajn,chápu,ale aby takhle ubližovala Anderovi a tahala ho za nos? To mi u Eureky hodně zklamalo! No,čekala jsem,že to dopadne jinak,ale budiž.Spisovatelka to tak napsala a já s tím nic neudělám.

28.07.2015 3 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Lauren Kate je moje nejoblíbenější spisovatelka,a když jsem začala číst Slzu nehorázně jsem se těšila,jako malé dítě. Knížka je neuvěřitelná.Styl jakým spisovatelka píše je pro mě dokonalý.Ander byl a je záhadný a to mě nutilo číst a číst.Ander mi byl už od začátku sympatický,ale Brookse jsem ráda neměla a ani nemám.Když hodnotím každou knížku od Lauren Kate musím dát plný počet,protože její knížky jsou vážně úžasný!

26.07.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Jojo Moyesová opět nezklama. I když podle mě byla tato kniha nejslabší.Některým se Stříbrná zátoka může líbit úplně nejvíc,ale mně se líbila nejmíň.Dávám plný počet,protože knížka byla opravdu nádherná,ale nenadchla,tak jako ostatní.

22.07.2015 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Celý příběh byl hezký a promyšlený.Tento díl by se mi i líbil,ale hrozně mi tam vadila Bella.Tak ksakru vím koho chci,ne? A nakonci mě dostávalo,jak řekla Jakovi,že ho miluje.Jako co to je? Edwarda mi bylo líto a nechápu,že Belle nedal facku.Bella mi přišla nerozhodná a furt se litovala.Myslím,že to byl nejslabší díl.Stejně je vždycky nejlepší první díl.

04.07.2015 2 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Knížka byla krásná,ale místami mě nudila.Pořád se bojí,že se něco stane Jakovi,pořád se snaží zachránit všechny okolo..Docela mi lezla na nervy,ale hned jak se tam znovu objevil Edward bylo to lepší,už nebyla tolik ukňouraná..O hodně více se mi líbil první díl.:)

08.06.2015 3 z 5