myskula myskula komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherná kniha,určitě ji chci mít ve své knihovně.

11.12.2020 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Naprosto úžasná kniha,jedna z nejsilnějších které jsem kdy četla.
Všem ji můžu s radostí doporucit,budete na ni po přečtení myslet ještě dlouho.

29.03.2022 5 z 5

Kdyby Kdyby Simona Votyová

Kniha i příběh pecka.Otevřete a začnete ....a už Vás nepustí.
Dvě možná rozhodnutí z jedné události,originální téma,aktuální téma,prostě bezvadná knížka.
Spisovatelku mám moc ráda,píše svižně a neotřele a tato kniha mně přitahovala i z důvodu, že ji napsala se svojí dcerou.

13.05.2023 5 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Četla jsem ji celý den.Moc mně bavila,klasický příběh dnešní doby.Za mně super!!

28.02.2021 5 z 5

Myši Myši Gordon Reece

Originální,perfektně čtivé.

30.06.2017 5 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Výborná oddechová kniha, která zaujme ženy 45+. Jsou v ní pravdivě popsány pocity a příběhy nás již starších. Zážitky s muži ze seznamek přesně sedí a škoda, že jim nebylo věnováno víc prostoru. Osvěžující knížka!

30.03.2024 5 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Tahle kniha je napsána stylem s kterým jsem se ještě nesetkala.Přečíst ji do konce vyžaduje velkou psychickou odolnost,zvlášť pokud jste daný námět řešili v reálném životě Vy sami.Závěr mně naprosto odrovnal,asi 2h po dočtení jsem jen seděla a přemýšlela.

08.05.2015 5 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Myslím na tu knížku ještě 14 dní po přečtení.Je to nádherný příběh,krásně a čtivě napsané.Nebojím se napsat,že jde o jednu z nejhezčích knih,co jsem kdy četla.Naprosto dokonalá !!

18.02.2015 5 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Dobrá kniha,má spád a přečetla jsem ji za jediný den.Určitě si ráda přečtu i jiné knížky od této autorky.

23.01.2018 4 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

nic podobného jsem ještě nečetla,musím říct,že pro mně to bylo absolutně jedinečné a skvělé čtení !!Naprosto vynikající.

15.07.2016 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Jedničku jsem zhltla,tohle jsem dočetla jen se sebezapřením a dokonce jsem přeskakovala.Do trojky se nebudu ani pouštět.

22.08.2015 1 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Výborná kniha,naprosto originální příběh.Přesto mi některé části přišly trochu rozvleklé.Proto 4 *.

31.12.2014 4 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Originální drsný námět,velmi čtivá kniha,bez hluchých míst.Už se těším na další knížky autorky.

31.08.2013 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Jane Casey

Kniha pro mně byla špičková do 3/4.Poslední čtvrtina mi přišla tuctová a přehnaná.Závěr je nečekaný,za celou dobu by mně nenapadl,ale dle mého názoru to sklouzlo někam do mýdlové opery.

31.05.2013 4 z 5

Snědla dětem sladkosti Snědla dětem sladkosti Martina Formanová

Moc a moc zábavné,svižné,prostě jsem se dobře bavila.

05.03.2013 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Jedním slovem skvělé!!!Myslím,že mnohem lepší než Žena v kleci.Napětí kombinované se špetkou humoru,dávám 5 *.

24.08.2012 5 z 5

Kniha, kterou posypal hvězdný prach Kniha, kterou posypal hvězdný prach Nora Eckhardtová

Bohužel nedočteno.Nesedl mi styl vyprávění, příběh má potenciál, ale zkrátka to nešlo.

13.01.2024 1 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Krásný a poutavý příběh.

25.10.2023 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Moc čtivě napsané,ráda jsem si přečetla o tamní kultuře a stylu života.Za co autorku obdivuji je její zápal pro danou věc,po tolika zklamáních bych to rozhodně vzdala.

04.08.2020 4 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Kniha se výborně četla,žádná hluchá místa,moc mně to bavilo od začátku do konce.Ráda si přečtu další knížku od autora,která má vyjít na podzim 2017.

08.03.2017 4 z 5