mulder mulder komentáře u knih

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Tuto sérii mám rád, těším se na další díl:-)

01.09.2018 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Kate je trochu Supermanova žena, ale to vůbec nevadí. Kniha se čte dobře, jede to jak po másle, autorka to opravdu umí. Jdu na další díl:-). A samozřejmě doporučuji (slabší povahy opatrně:-))!

29.08.2018 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Zpočátku mě kniha trochu nudila, protože autorka pitvala každý detail, zvykl jsem si na to, začalo mě to i bavit, ale závěr knihy mě zklamal. Na prvotinu slušné, paní spisovatelka psát jistě umí, ale bylo to poskládáno tak nějak uměle a na konci snad došly i nápady:-)

27.08.2018 4 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Netušil jsem, že jsem podle této knihy viděl film, to jsem se dověděl až z obálky knihy. Naštěstí jsem si ho pamatoval jen matně, ovšem hlavní představitelku Neve Campbell jsem si pamatoval dobře a stále jsem ji "viděl" i v knížce. Kniha byla určitě lepší než filmové zpracování, za dva dny jsem ji přečetl a tím chci vyslovit spokojenost. Doporučuji:-)

24.08.2018 5 z 5

Rudý příliv Rudý příliv Jeff Lindsay (p)

Tropická deprese se mi líbila, Rudý příliv se mi jevil jako slabý odvar. Škoda:-(

22.08.2018 3 z 5

Tropická deprese Tropická deprese Jeff Lindsay (p)

A mně se tato čtivá oddechovka líbila a celkem i pobavila:-) Jdu na Rudý příliv!

16.08.2018 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Pokud si autora nebo autorku oblíbím, drobné nedokonalosti odpouštím, což je tento případ. Čte se to tak hezky, že si přeju, ať to neskončí. Mám pro Sharon J. Bolton velkou slabost a její knihy mám velmi rád:-)

23.07.2018 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Já Tima "žeru":-)

07.06.2018 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

První polovina knihy mě bavila více než druhá, tam už jsem se začal trochu trápit až mi to bylo líto. Něco se mi na knize hodně líbilo, něco mi dost vadilo, zatím to neumím pojmenovat, asi to chce čas.

03.06.2018 4 z 5

Šestnáctá lež Šestnáctá lež James Patterson

Ptám se sám sebe, jestli se mi líbí více série s Alexem nebo s Lindsay. Líbí se mi více ta, kterou zrovna čtu:-)! Doufám, že má pan James Patterson ještě spoustu nápadů!

29.05.2018 5 z 5

Citlivé místo Citlivé místo James Patterson

Kniha se četla sama. Jako všechny Pattersonovy knihy měla spád, takže za jeden den je hotovo a nastává čekání na další knihu.

24.05.2018 5 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Na rozdíl od ostatních čtenářů jsem byl spokojený. Líbil se mi styl jakým kniha byla napsaná, způsob vyprávění mě bavil, orientace v postavách příběhu bezproblémová.

18.05.2018 5 z 5

Parazit Parazit Ruth Newman

Spokojenost, doporučuji:-)

16.05.2018 5 z 5

Tři hodiny v ZOO Tři hodiny v ZOO Gin Phillips

Tři hodiny v ZOO bohatě stačily. 260 stran je úctyhodný výkon na tak málo času, proto chápu vzpomínky. V hlavní roli mateřská láska. Jednoduchý děj, málo postav, lehká četba, to mi v tomto případě vyhovovalo. Ostatní neřeším, nejsem kritik:-) Pokračování bych si představoval s tatínkem, možná mohl být s nimi v této knize:-)

12.05.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha spíše pro ženy, záměr autorek se mi podařilo brzy prokouknout, ale byl jsem moc zvědavý, jak si poradí se závěrem. Kniha zvládnuta za dva dny, to je známka toho, že se četla lehce. Za mě spokojenost:-)

08.05.2018 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Spokojenost. Dobře napsaná kniha, hezky se čte, jen jsem si přál jiný konec.

05.05.2018 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Autorku mám hodně rád, tato kniha byla opět skvělá! Budu netrpělivě čekat na překlad další její knihy, vše od ní mám už přečteno:-) Začínám již pociťovat abstinenční příznaky:-)!

24.04.2018 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Musím doporučit! Skvělá četba!

18.04.2018 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

David Raker je frajer a Tim Weaver borec:-)

12.04.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tato kniha si jistě najde své čtenáře, to přeji každému autorovi, ale mně nedala to, co k čtenářskému zážitku potřebuji.

01.04.2018 3 z 5