Rudý příliv ekniha

Vrah si s Knightem hraje jako kočka s myší… Rudý příliv volně navazuje na předchozí příběh Billyho Knighta Tropická deprese. Také v této knize Jeff Lindsay využívá svůj vytříbený ironický styl vyprávění. Bývalému policistovi Billymu Knightovi se letos vůbec nedaří. S přítelkyní Nancy se stále víc hádají a rybářská sezona na floridském ostrově Key West byla mimořádně hubená. Aby si spravil náladu, vydá se Billy se svým hyperaktivním přítelem Nickym na odpočinkovou plavbu. V zálivu objeví mrtvolu haitského uprchlíka, ale když se policie k jejich nálezu postaví laxně, pustí se do vyšetřování sami jen s pomocí ukrajinské imigrantky Anny, s níž se nedávno seznámili. Přátelé je od toho odrazují – vždyť co dokážou tři civilisti, když nemají právo nikoho vyslýchat? Mohou se jen opatrně vyptávat, ale ani to není bez nebezpečí – jak Billy i jeho společníci brzy zjistí. Navíc se ukáže, že mrtvých je mnohem víc, a proslýchá se, že za vším vězí tajemný haitský kouzelník. Kdo by ale něčemu takovému věřil? Billymu Knightovi nezbývá než prokázat, že ještě nepatří do starého železa, a odhalit, co za všemi úmrtími vězí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324252/rudy-priliv-hUj-324252.jpg 3.215

Billy Knight 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno (ekniha), BB art

Red Tide

Kniha Rudý příliv

mulder
22.08.2018

Tropická deprese se mi líbila, Rudý příliv se mi jevil jako slabý odvar. Škoda:-(

orangerose
11.12.2017

dobrá a pěkně napínavá knížka :)

Hakate
12.09.2017

Dějové je kniha lepší než Deprese, nicméně po Dextrovi bych čekala více propracovanosti. I přesto je však kniha velmi čtivá a za pár hodin přečtená.

konicekbily
29.11.2016

Nikam nevedoucí monolog hlavního vypravěče.