Dexter je mrtvý

Pád do nejtemnějších hlubin Dexter mnoho let pokoušel osud a žil dvojím životem – jako policejní analytik krevních stop, manžel a otec, a na druhé straně jako sériový vrah specializující se na jiné sériové vrahy. Ale nic netrvá věčně. Je paradoxně obviněn z vraždy, kterou nespáchal, a skončí ve vězení. Nyní ztratil vše – svou ženu, děti i důvěru sestry Debory. Jeho poslední nadějí je bratr Brian, který jej dostane z vězení a začne uskutečňovat temný plán, aby Dextera očistil a zachránil před fanatickým detektivem Andersonem. Zpočátku vše vypadá slibně a do případu se vloží i agenti FBI. Ale pak se věci zvrtnou a rozpoutají se přímo krvavá jatka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248878/dexter-dexter-je-mrtvy-B6j-248878.jpg 3.577

Dexter 8.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art

Dexter Is Dead, 2015

Kniha Dexter je mrtvý

Adýsek69

Vůbec nevím co si myslet. Viděla jsem celý seriál a tohle v něm rozhodně nebylo. Když pominu, že Dexter měl v seriálu syna Dextra a ne dceru, tak rozhodně Debora neměla dítě žádné. A jakto, že tady Deb žije a v seriálu zemřela? Jako fakt jsem zmatená.... Ale seriál, ten stál za to!

hastings
09.01.2018

Dexter je opět zábavný, drobet natvrdlejší, pobavila jsem se....

trudoš
22.12.2017

Jak skvělý má tohle poslední dobrodružství začátek, jakmile se hrdina dostane z vězení, vyprávění se promění v regulérní zácpu. Drahoušek Dexter se nudí v restauraci, hotelovém pokoji nebo autě a pak náhle ric pic bum prásk, nějaká akce a... další nudění se v knihovně, hotelu, autě et cetera, et cetera. A i když je to prokládáno vtipnými komentáři, nějak to celé sklouzává k fňukání nad zlovolným osudem.
Přitom koncepci vymyslel Jeff Lindsay opravdu dobře, po tolika dílech dochází k zásadním zvratům, které mění úplně všechno. Jenže si s nosným motivem neporadil příliš originálně, jako by jednoduše nevěděl, kterak se ovládá řemeslo gradace. Takže postavy něco naplánují a následně to provedou. Tolik k překvapení. Sám Dexter je přitom opět v roli naprostého idiota, kterému nedojdou ani ty nejzákladnější souvislosti, přestože čtenáři jsou jasné v okamžiku, kdy se o nich začne mluvit. Nakonec tedy musím se smutkem konstatovat, že Dexter je pro mě už skutečně mrtvý. A možná je tomu tak dobře.

sarekaslukova
25.09.2017

Poslední díl... Jak už mi název řekl konec by měl dopadnout pro Dextera špatně. Tentokrát mě bavila i ta omáčka okolo a závěrečná stránka kde už Dexter mluví zcestně. Trochu mi přišlo že se autor snaží zabít úplně každého.

Tanaka T.
18.07.2017

Tak poslední Dexter je opravdu hodně slabý. Předchozí díl se ještě dal, ale tím závěrečným (snad...) se Lindsay opravdu nevytáhl.

elka.cz
27.02.2017odpad!

Čteno jen proto, že jsem s obtížemi přečetl předešlých 7 dílů. Těch 296 stran by se bez Lindsayovy ukecanosti vešlo na takových 120. Podtitul by mohl být Děsivě Debilní Dexter... Plochý děj roztažený do nekonečných skoro 300 stran. Pevně věřím, že další pokračování už nebude.

KaiShun
18.02.2017

Děsivě dementní dexter, i poslední série seriálu která měla špatný finiš byla lepší než tohle. Bleeee

ThomasRuhe
28.12.2016

Skočit do série osmým dílem asi není zrovna nejvhodnější. Historii Dextera vůbec neznám, takže na začátku se nechytám a nevím vo co go. Přestože nemůžu srovnávat ostatní díly, tak tahle kniha je 300 stránek keců o ničem.
Četl jsem to na doporučení, prý je to lepší než má oblíbená série s Kellerem od L.Blocka. Ani náhodou, i když soudit nebo spíše odsoudit sérii z jednoho dílu není moc objektivní.