Šestnáctá lež

Šestnáctá lež https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372741/bmid_sestnacta-lez-5eJ-372741.jpg 4 72 22

Ženský vyšetřovací klub série

Opětné setkání s manželem nabralo pro Lindsay úplně jiné obrátky – místo romantické večeře se jim podaří zneškodnit nelítostného atentátníka. Ovšem zbývá ho usvědčit, což vzhledem k jeho vychytralosti může být vražedné. S blížícím se soudem je Lindsay nucena znovu propírat šokující minulost a neví, komu věřit, aby se neocitla sama na lavici obžalovaných.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Alpress

16th Seduction , 2017

cukrovka
30.10.2022 5 z 5

Čtivý a napínavý detektivní příběh, vlastně dva. Dva vrazi, každý jiný, ale oba sériový šílenci. Líbí se mi krátké kapitoly a střídání dějových linek.

hannina
13.09.2020 4 z 5

Moje první kniha od tohoto autora. A poslední z řady o komisařce Boxerové. Zajímavý vhled do psychiky dvou šílenců, jejichž hrůzné činy policistka vyšetřuje. Do čtení celé série se nevrhám, Malin to prostě není, ale někdy, až nebudu vědět, tak po Patt. zase sáhnu...

evka11
05.08.2020

Dle mého průměr ze série Ženský vyšetřovací klub.

mariva
01.06.2020 4 z 5

Docela dobře se četla, díky krátkým kapitolám děj rychle ubíhal. Jinak ale nic mimořádného, prozatím si asi dám od Pattersona na chvíli oddech.

Mergirus
07.04.2020 2 z 5

Pattersona jsem si oblíbila, ale tahle kniha byla zvláštní. Zpočátku jsem se nemohla začíst. Řekla bych, že částečně ten příběh "zabil" i překlad. Byl takový neohrabaný, kostrbatý.

raty
10.02.2020 5 z 5

Klasický Patterson. Žádná zbytečná omáčka, úsporný, skoro bych řekla strohý styl vyprávění. A přesto čtivý a napínavý detektivní případ (vlastně dva). Prostě zase mě to moc bavilo.

postrach
10.11.2019 4 z 5

I když už je to šestnáctý díl,na kvalitě neztrácí.Začátek nic moc,ale dobrý konec.

vincek1
13.08.2019 3 z 5

Kniha ve stylu moderního thrilleru, spousta informací a co mě trochu vadí, rozdělování na kapitoly. Někdy to vypadá, že autor ji přeruší i v půlce věty. Navíc množství kapitol navyšuje počet stránek a zkresluje obsáhlost knihy. Jinak svižné tempo a "americký" závěr. Trochu si odpočnu a pak se pustím do další autorovy knihy. Má kritika, asi proto, že jsem spíše vyznavačem klasické detektivky, ale autora nijak nezatracuji. Uživateli čef jsem dal palec, protože i přes můj komentář, má čef pravdu.

LeHor
12.08.2019 3 z 5

Chvíli mi trvalo se začíst, pak už se to četlo dobře. Ale i za mne slabší dí.

ivoiro
17.03.2019 3 z 5

Nevím, ale nějak tomu chyběla šťáva. V porovnání s předchozími díly byla tato kniha daleko slabší.

pepa4081
04.03.2019 4 z 5

Ženský vyšetřovací klub jsem si oblíbil, víc než sérii s A. Crossem, hned od prvního dílu. Patnáctka se mi zdála trochu slabší, ale tohle už je zase klasika. Vyšetřování dvou rozdílných případů, kde vrahy známe už od začátku, zajímavá část odehrávající se u soudu, pro mne pak slušný závěr, který nehýří nějakými příliš nesmyslnými přehnaně akčními scénami. A romantiky tak akorát, že se to dá vydržet.
Velmi uspokojivé.

sabca
28.01.2019 4 z 5

Jak je už zvykem krátké kapitoly, díky kterým kniha rychle ubíhá a dva samostatné případy. Atentátník a sériový vrah. Ženský vyšetřovací klub mám ráda a proto jsem si knihu vychutnala. Doporučuji

radus
09.12.2018 4 z 5

Byla to moje první kniha od Pattersona a trošku jsem se obávala, že budu číst o nějakých teroristických skupinách a že mě to nebude bavit. Naštěstí se děj ubíral jiným směrem, hlavní hrdinka byla sympatická, krátké kapitoly napomohly k rychlému spádu. Zajímavé bylo i to, že autor udělal dvě dějové linie a sledovali jsme jak Granta, tak Neddieho.

konicekbily
17.10.2018 5 z 5

Formou krátkých kapitol a vtažením soukromého života hlavní hrdinky do centra dění si autor vytvořil předpoklady k rychle upalujícímu ději a nečekanému závěru. Fanoušci autora nebudou určitě zklamáni.

čef
23.07.2018 5 z 5

Střízlivě a superstručně vyprávěný příběh Boxerové ubíhá zběsilým tempem a po několika hodinách napětí mám jasno - autor to opět dokázal - zase usínám o hodně později, než jsem chtěl. Kdo čte Pattersona, ten to také zná, ostatním příznivcům detektivních thrillerů samozřejmě doporučuji.

putpuda
02.06.2018 4 z 5

Tento díl byl trochu slabší. Ale mám tuto sérii moc ráda, takže se těším na další osudy holek z ŽVK :D

mirunda
31.05.2018 4 z 5

Tak jsem po dlooouhé době dočetla. Nějak nebyla nálada na čtení. Kniha mě bavila, jen mi poslední dobou u Pattersona vadí, že rozvine příběh, příběh se táhne a nakonec je na posledních pár stránkách rychlé rozuzlení ...

mulder
29.05.2018 5 z 5

Ptám se sám sebe, jestli se mi líbí více série s Alexem nebo s Lindsay. Líbí se mi více ta, kterou zrovna čtu:-)! Doufám, že má pan James Patterson ještě spoustu nápadů!

HDosoudilová
17.05.2018 4 z 5

Tuto detektivku jsem začala číst úplnou náhodou a aniž bych si předem zjistila, že je to díl z dlouhé serie. Nicméně vůbec to ničemu nevadilo, protože se děj i tak četl dobře a rychle jsem se zorientovala. Velké plus jsou krátké kapitoly, díky kterým knihy utíká. Hlavní vyšetřovatelka mi přišla sympatická a zápletka byla skvělá.

Knižní střípky
03.05.2018 4 z 5

Opět se budu opakovat s pochvalným komentářem. Další skvělý díl tentokráte ze série Ženského vyšetřovacího klubu. Vše, na co jsme u pana Pattersona zvyklí, zde bylo a nechybělo. Mám ráda styl jeho psaní v krátkých kapitolách, které Vás ženou stále dopředu a dopředu. Ještě jednu a jdu spát a ještě jednu a najednou jsem na konci, protože nejde přestat. A za ta léta jsem s Lindsay a jejími kamarádkami nebo s Alexem a jeho rodinou tak spjatá, že prostě musím vědět, jak se jejich životní příběhy dále vyvinou.