Patnáctý skandál

Patnáctý skandál https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334799/mid_patnacty-skandal-t8z-334799.jpg 4 84 22

Ženský vyšetřovací klub série

Lindsay naplno prožívá mateřství a šťastné manželství. Když však z luxusního hotelu, kde došlo k vraždě, zmizí krásná, svůdná blondýna, začne se Lindsayina idyla drolit. Než se jí podaří ženu vystopovat a vyslechnout, zmizí i její manžel Joe. Čím déle Lindsay pátrá, tím víc sílí její podezření, že Joe skrývá tajemství, v němž ta tajemná žena hraje hlavní roli.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

15th Affair , 2016

Leny66
27.01.2023 4 z 5

Dávám 4 hvězdičky. Pěkné čtení. Ale úplně top to není.

cukrovka
04.10.2022 3 z 5

Čte se to jako vždycky dobře, jen mi to přišlo dost přitažený za vlasy. Všude samý agent, konspirace a Lindsay rozhodně není matkou roku. Buď je v práci nebo s kámoškama a dítě má u sousedky.

studentice
07.01.2022 3 z 5

Hodně přitažené za vlasy, ale čtivé a odpočinkové

BaPe895
02.08.2021 4 z 5

Dobrý thriller,ale na můj vkus trochu překombinované. Autor ale rozhodně patří k tomu lepšímu v tomto žánru

AlenaF
10.01.2021 5 z 5

Potřebovala jsem oddech, tuto sérii jsem začala číst trochu s obavami, ale chytla jsem se a moc mě baví. Těším se na další pokračování.

mariva
31.05.2020 4 z 5

Teprve druhý díl série, který jsem četla, ale docela mě začíná bavit. Hodně vzdáleně mi to připomíná Evu Dallasovou od Robertsové, ale její úrovně nedosahuje ani zdaleka. Přesto se kniha docela dobře četla a po pomalejším rozjezdu se mi podařilo začíst tak, že jsem čtení jen nerada přerušovala.

Stanas513
04.12.2019 5 z 5

Skvělá kniha s pěknou zápletkou, přečteno doslova jedním dechem.

NADEI
26.11.2019 5 z 5

Prostě dobrý !

Jiparis
01.03.2019 4 z 5

Čtivé, ale na mé gusto trochu přeagentováno. Je to zázrak mít sousedku, která je vždy k dispozici.

ivoiro
29.05.2018 5 z 5

Za mne opět skvělá kniha. A těším se na další díl.

Kerberos
25.05.2018 5 z 5

Lindsay je hodně vytížená matka, která to moc nestíhá.K tomu ještě trable s manželem. Bylo to dobré, ale myslím, že speciální jednotky si jedou sami po své linii a určitě tak nespolupracují.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

postrach
25.02.2018 5 z 5

Typický Patterson.Opět nezklamal.

medlovice
18.02.2018 4 z 5

kdo píše ty popisky ?? Lindsay je pořád pryč od dítěte o malou se stará sousedka i o psa, Joe se někam ztratí a Lindsay zjistí, že ho vůbec nezná a je dvojitý možná trojitý agent.Asi neměla mít dítě nebo měla přestat dělat u policie, nestíhá to

pepa4081
24.01.2018 3 z 5

Asi už jsem toho od pana Pattersona přečetl moc. Sérii s vyšetřovacím klubem mám nejradši a přesto z této knihy nejsem nadšený. Zápletka a vůbec děj se mi zdají až příliš nepravděpodobné. Kniha se čte velmi dobře, ale všichni ti agenti...
Uspokojivé.

raty
07.01.2018 5 z 5

Patnáctý díl je hodně dobrý. Čtení mě bavilo a těším se na další.

josska
30.12.2017 5 z 5

Další super díl,napínavé a má to spád,otevřený konec těším se na další díl

mulder
15.09.2017 5 z 5

Čtivá "rychlovka", která má spád.

putpuda
24.05.2017 5 z 5

Já se také opakuji. Mě "Ženský vyšetřovací klub"prostě baví ;) Toto byl hodně dobrý díl, plný akce. Docela zajímavý zlom v životě Lindsay a jsem zvědavá, kam to povede. Těším se "16" :D

mirunda
15.05.2017 5 z 5

Klasický Patterson. Napětí od začátku do konce, jen mi konec přišel trošku otevřený, ale to nevadí, aspoň budou další a další knihy

Autoři knihy

James Patterson