MT23 MT23 komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Myslela jsem, že Hanu už žádná knížka od Mornštajnové nepřekoná.. Překonala :) Slepá mapa byla naprosto úchvatná.. Miluju její příběhy..

03.01.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Má nejrychleji přečtená kniha za několik posledních let.. Musím říct, že byl příběh strašně chytlavý a napínavý.. Jsem nadšená.. :)

06.01.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Chvílema mi kniha přišla až sci-fi, ale četla se hezky..

25.06.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha mne opravdu nezklamala. Čtivá od první do poslední strany. Moc se mi líbil pohled ze stran 3 postav.. Samozřejmě to nejlepší (vysvětlení, rozuzlení) nakonec.. Knihu jsem si strašně užila a právem je hodnocena tak, jak je hodnocena.. :)

09.07.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Zase moc supr kniha.. Musím říct, že mě bavila ještě víc než Temné hlubiny.. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, což mě u Bryndzových knížek už vůbec nepřekvapuje.. :)

05.04.2018 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Neskutečně dojemný a čtivý příběh.. Konec jsem obrečela.. :)

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Oblíbený spisovatel, oblíbená kniha.. Prostě boží..

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

Velmi čtivě napsaná kniha.. Vyprávění o tom, kolik je člověk schopen vypít alkoholu mi mnohdy přišla až jako sci-fi - jak je tohle vůbec možné?! Myslím, že by si tuto knihu měli přečíst lidé, kteří alkohol požívají pravidelně a ve velkém množství - jen jako takovou výstrahu, že je opravdu možnost, že se dostanou do situace, která pro ně opravdu nebude jednoduchá a nebude se jim líbit.. Určitě si přečtu i další knihy.. DOPORUČUJU..

20.02.2019 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Na začátku jsem se do knihy nemohla začíst.. Pak mě však děj vtáhl a kniha mě opravdu nezklamala.. Stejně tak filmové zpracování..

25.01.2018 4 z 5

Motýlek Motýlek Henri Charrière

Kniha byla NEUVĚŘITELNÁ! Nemohla jsem se od ní odtrhnout.. Tím víc mě pak zklamalo filmové zpracování.. :/

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Dočetla jsem nedávno a musím říct, že dlouho jsem nebyla takhle začtená do knihy.. Opět strhující příběh.. Napětí.. Robert Bryndza je prostě neskutečný spisovatel..

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Dlouho jsem se této knize bránila, ačkoliv mi hodně lidí řeklo, že opravdu stojí za to.. Když jsem si totiž přečetla popis o čem má kniha být, říkala jsem si, co na ní jen může být tak dobré.. Popis mě nikterak nezaujal.. Ovšem již prvních několik stran mě přesvědčilo o opaku.. Byla jsem z každé další strany nadšená až dojatá.. Medvědín je napsaný opravdu neskutečně, postavy a jejich příběh miluju.. Nemůžu se dočkat, až zítra zajedu do knihkupectví a koupím si pokračování My proti Vám.. Nádhera..

21.10.2018 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Krásná a smutná zároveň.. Nejde jinak než pět hvězd.. Z čeho jsem však byla nejvíce v šoku, byla poznámka autorky.. Většinou už tyhle stránky na konci knihy nečtu, ale pokud jsem to správně pochopila, tak je to opravdu masakr!

05.04.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Příběh se mi moc líbil.. Krátké kapitoly, které mi opravdu vyhovovaly.. Knihu jsem četla týden, opravdu mě vtáhla.. Sice chvílema jsem nevím proč měla pocit, že čtu 50 odstínu šedi (jak byl ten Edward dokonalý), ale snad ani jedna strana mě nezklamala.. Doporučuju..

21.02.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha napsaná úplně jinak než většina detektivek.. Byla jsem z ní nadšená..

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Fajn pohodová kniha..

25.01.2018 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Na Hartla jsem se, nevím proč, odhodlávala hrozně dlouho, ale musím říct, že teda vůbec nezklamal. Kniha byla boží. Vtipná, nikdy jsem se při ní nenudila a četla se sama.. Pecka..

10.05.2020 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Co k ní dodat, prostě nádherné.. :)

28.02.2018 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Má první přečtená kniha od Jo Nesba.. Sem tam jsem měla trochu problém zorientovat se díky norským jménům v postavách, ale to je asi moje vada.. :D Jinak mne kniha nezklamala, děj byl opravdu velmi napínavý.. O to víc mě pak zklamalo filmové zpracování..

25.01.2018 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Ke knize jsem se několikrát vracela, protože jsem ji vždy pro její nezáživnost po pár stránkách odložila.. Každopádně když už jsem zatla zuby, tak to pak začalo stát za to a konečně jsem v ní našla tu skvělou vyprávěcí schopnost Rowlingové.. Musím přiznat, že hlavní postavy jsem si velmi oblíbila a právě díky nim, jsem při zjištění, že právě vyšla Smrtící bílá neváhala a knihu si hned koupila..

10.09.2019