Mruskulka Mruskulka komentáře u knih

Dětská otrokyně Dětská otrokyně Nathalie Schwaiger

Je šílené, že se tohle děje v současném světě, příběh zajímavý. Kniha mě však neoslovila.

06.02.2023 3 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

U prvních pár vět jsem si říkala, že tuhle knížku nedám. Ale pak mě pohltila. V románu najdete lásku, vášeň, naději, zradu. Zároveň nenásilné poučuje o vile Tugendhat. Děkuji čtenářské výzvě, protože bez ní bych tuto knihu do ruky nevzala.

28.01.2023 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Měla jsem velký problém se začíst. Strašně mi vyhovovali krátké kapitoly. Konec už byl zajímavý. Musím říct, že autorka dobře popsala, jaký pocit mají alkoholici, když čelí nějaké překážce a mají vnitřní boj, zda budou bojovat či půjdou tou snadnější cestou a napijou se.

22.01.2023 3 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha se strašně dobře čte, je svižná a napínavá. Jen mě na konci šokovala informace, že ji autorka psala 6 let.

16.01.2023 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Zajímavé. To je první slovo, které mě napadlo. Knížka má pár stránek a četla se snadno. Příběh se mi líbil.

05.01.2023 4 z 5

Bojovník Bojovník Future D. Fidel

Kniha se četla velmi dobře. Na začátku jsem měla pocit, jako by to psal malý chlapec. A příběh z Konga se zdá neskutečný, ani si to nedokážu představit.

05.01.2023 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Kniha se četla sama. Byla jsem zvědavá, kdo ten vrah bude a až do poslední chvíle jsem to netušila. Jen mi tam chybělo větší napětí. Kniha přečtena ve vlaku (cca 9 hodin)

15.11.2022 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Taková oddychovka. Jedna z mnoha knih.

01.11.2022 3 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Zajímavé téma. Pěkně popsané postavy, odlišné, že vůbec není divné, že nakonec kamarádkami nezůstaly. Příběh o "sektě", kde členové vlastně žili ve strachu. Kdo šel proti proudu, nehodil se jim.

01.11.2022 4 z 5

Graciino tajemství Graciino tajemství Jill Childs

Nedala jsem na hodnocení, ne každý má stejný vkus. Ale tohle mě teda také nenadchlo. Styl psaní byl pro mě strašný, extrémní opičí láska mě štvala. Hvězdu dávám za Ellu, kde se objevila, to se dalo číst.

17.09.2022 1 z 5

Žár a led Žár a led Simona Ahrnstedt

Jde poznat, že to píše žena. Není to špatně napsané, příběh hezký, ale vadilo mi tam projevování citů chlapů. No, nechtělo se mi do posledního dílu, ale mám ráda věci dokončené :)

03.09.2022 3 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Pěkné pokračování příběhu rodiny de la Grip. Tentokrát v hlavní roli Alexandr. Příběh hezký, romantický, nechybělo napětí. Strašně mi vadila matka Isabel, ale tak to měla autorka v plánu.

11.08.2022 4 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Musím říct, že jsem ze začátku byla zklamaná. Děj se strašně táhl. V polovině knihy už to však začalo být zajímavé a napínavé, i když ne nějak překvapivé. V knize bylo vše, láska, sex, nepřející láska, neštěstí, nenávist, neoblíbený syn atd....

31.07.2022 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Knížka se mi velmi dobře četla, ale patří do těch, které si znovu nepřečtu. Bylo zajímavé číst dál, kdopak zabil Gabriela, kdo je záhadný muž, ale napětí tam není

25.07.2022 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Filmové zpracování znám, ale dle mého je kniha vždy lepší.

21.07.2022 4 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Líbila se :)

21.07.2022 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Pěkně napsaná detektivka. Úplně wow efekt se nedostavil, ale určitě se vrhnu na další díl.

04.07.2022 4 z 5

Kudlanka bezbožná Kudlanka bezbožná Simona Monyová (p)

Tak tohle mi nesedlo. Styl psaní super, proto 2*, ale hlavní hrdinka strašně nesympatická. Ukňouraná. Prostě mi nesedla (a že takových bab na světě je)

20.06.2022 2 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Mě se kniha líbila. Hned první stránky mě vtáhly do děje. Hned akce. Příběh měl hlavu a patu. Za mě 5*

20.06.2022 5 z 5

Nalezený Nalezený Erin Kinsley

Já jsem teda zklamaná. Čekala jsem od knihy mnohem víc. Nudila jsem se. Někdy nudné pasáže, žádný wow efekt, přeskočení důležitých informací.

05.06.2022 2 z 5