mrkačka92 mrkačka92 komentáře u knih

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Oddechové, čtivé, ze života. Příjemné počtení.

19.06.2023 3 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak takový závěr jsem vážně nečekala. Těžce se mi to četlo, ale v tom smyslu, že mi bylo líto hlavní hrdinky. Jinak se mi velmi líbila forma psaní, krátké kapitoly. Super! Jsem zvědavá na další díla od autorky.

15.06.2023 5 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Asi po prvé, kdy se mi víc líbilo filmové zpracování než knížka...

13.06.2023 1 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Musím říct, že se ve mně pralo jak ohodnotit tuto knihu. Na začátku jsem byla dost skeptická, protože jsem se nemohla do děje začíst a to i kvůli stylu psaní, kdy mi chyběla přímá řeč.
Ale zhruba od půlky, kdy byl děj opravdu rozjetý, jsem nemohla knihu odložit.

11.06.2023 4 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Jedním slovem WOW! I přesto, že nejsem fanouškem tohoto žánru, tak mě tato kniha naprosto pohltila!

07.06.2023 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Ach jo, tohle byla velká ztráta času...

08.11.2022 odpad!

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečteno jedním dechem!!! Před paní Mornštajnovou smekám, naprosto skvěle napsané!!!

29.09.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Kniha o ničem...už na začátku Vám bude jasné jak příběh skončí. Očekávala jsem sice jednoduché čtení, ale postrádala jsem zde aspoň trochu humoru...

28.09.2022 2 z 5

Království Království Jo Nesbø

Klasický Nesbo :-)

27.09.2022 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

C. J. Tudor mě začíná fakt bavit. Tuto druhou knížku jsem přečetla jedním dechem. Za mě určitě lepší než první co jsem od ní četla (Ti druzí). Snad nezklame v dalších dílech :-)

19.09.2022 5 z 5

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Určitě nesouhlasím se vším co je v knížce popsáno, ale je zde opravdu dost skvělých nápadů a tipů, na které se těším, že zkusím. Zároveň mi tato knížka pomohla se utvrdit v některých názorech.

18.09.2022 3 z 5

To je porod! To je porod! Leah Hazard

Kdybych tak mohla napsat vše co mi na této knize vadilo...Nemám slov...Poprvé jsem přišla ke knížce, která mě zaujala názvem a obalem, aniž bych si o tom nejdřív něco zjistila - moje chyba. A tak jsem automaticky počítala, že to bude napsaný jiným stylem než kniha je.
Jediný co můžu doporučit je to, aby si knihu rozhodně nečetla těhotná žena.

08.09.2022 1 z 5

Líbej mě Líbej mě Cecily von Ziegesar

Kniha přečtená spíše ze zvědavosti. Nijak zvlášt mě neuchvátila.

17.11.2018 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Naprosto strhující děj!

25.10.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Pokud hledáte oddychovou knížku, u které nemusíte přemýšlet, je kniha Bábovky ta pravá volba. Nepřekvapí ani neurazí.

25.10.2018 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Jedna z mála knížek, které můžu číst stále dokola a nikdy se mi neomrzí.

25.10.2018 5 z 5