Manželky

Iva, Diana, Michaela a Martina sú nerozlučné priateľky zo školských lavíc, ktoré okrem spoločných zážitkov spájajú problémy mnohých súčasných žien okolo tridsiatky: partnerské vzťahy, deti, práca, nenaplnené sny a nádeje, neočakávané životné situácie, s ktorými sa musí každý vyrovnať po svojom. Iva po skončení materskej dovolenky úporne hľadá plnohodnotné uplatnenie v živote, Michaela uprednostnila kariéru pred rodinou a svoj omyl pochopí až po tragickej strate. Diana v mnohodetnej rodine stráca pôdu pod nohami v každodennom stereotype a krásna, stále slobodná Martina sa rozhodne rázne skoncovať so samotou, ale čoskoro zistí, že ani jej nevychádza všetko tak, akosi naplánovala......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17503/big_manzelky-DcN-17503.jpg 4.1272

Kniha Manželky

tess.de.veles

(+ SPOILER) Nejprve jsem měla docela problém se ve všech těch postavách vyznat, ale nakonec jsem se zorientovala....Knížka se mi líbila, happyend na konci potěšil...a už se těším, až se mi k přečtení dostane druhý díl :-)

barbora0275

nádherný obraz 90.let

coolpet.CP

Kniha se četla skoro sama. Takové lehké čtení k vodě.

Opatov

Příběh 4 spolužaček. Každá je jiná a tak má každá jiný problém. Dobře poskládané úplně obyčejné příběhy. Dobře se čte.

1casper

Knihu jsem četla už před časem, teď jsem potřebovala oddychovku po zkouškovém.
Četla se sama, stejně jako před lety. Děj mě vtáhnul, nevadilo mi, že byl předvídatelný.
Je to taková ta jednohubka na pláž nebo do nemocnice.

ArwenAragorn
18.11.2020

40%
Je mi líto, tak tentokrát mě knížka paní Keleové o čtyřech odlišných ženách, kamarádkách a jejich životních příbězích příliš nenadchla. Vadilo mi přeskakování z jedné ženy na druhou a ta jednoduchost celého příběhu.

pavla4938
11.11.2020

Ani u vody mě to moc nebavilo, nedočetla jsem. Až příliš jednoduchoučké.Nevím,čím to,ale jména postav mi přišla něčím podobná,a tak se mi to při tom přeskakování z jedné na druhou hrozně pletlo,kdo je kdo,a co že si to vlastně myslela minule?Nějak mi pak i ty charaktery splývaly...A nějak mi to čtení, i když o zajímavá témata ze života nebyla nouze, nepřinášelo ani pobavení ani poučení ani emoce....

LeSk
08.11.2020

Bezvadné oddychové nenáročné čtení, kde se řeší problémy všedních dní - realita běžných dnů. Kniha se četla jedním dechem. Velmi oceňuji krátké kapitoly, díky kterým se kniha četla jedná dvě. Doporučuji.