Manželky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Iva, Diana, Michaela a Martina sú nerozlučné priateľky zo školských lavíc, ktoré okrem spoločných zážitkov spájajú problémy mnohých súčasných žien okolo tridsiatky: partnerské vzťahy, deti, práca, nenaplnené sny a nádeje, neočakávané životné situácie, s ktorými sa musí každý vyrovnať po svojom. Iva po skončení materskej dovolenky úporne hľadá plnohodnotné uplatnenie v živote, Michaela uprednostnila kariéru pred rodinou a svoj omyl pochopí až po tragickej strate. Diana v mnohodetnej rodine stráca pôdu pod nohami v každodennom stereotype a krásna, stále slobodná Martina sa rozhodne rázne skoncovať so samotou, ale čoskoro zistí, že ani jej nevychádza všetko tak, akosi naplánovala......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17503/big_manzelky-DcN-17503.jpg 4.1302
Nahrávám...

Komentáře (89)

Kniha Manželky

m.valova
26. dubna

Knihu už jsem v minulosti četla nicméně jsem si ji opravdu moc nepamatovala,opakování matka moudrosti a teď se vrhnu na manželky po letech a uvidím co hlavním hrdinkám osud nakonec nadělil.

Dalia
27. února

Skvělá oddechovka!


kudrdlinka
14.12.2022

Knížka se mi četla zase hezky, jako ostatně skoro všechy knížky T. Keleové, hlavně teda ty starší. Manželky jsem četla už před lety, když u nás poprvé vyšly. Teď jsem si je zopakovala, chtěla jsem si příběhy čtyř kamarádek připomenout, protože nedávno vyšlo pokračování po 22 letech, na které jsem zvědavá a určitě si to ráda přečtu.

Zlatinka.Emilly
14.12.2022

Pěkný, v určitém bodu smutný příběh. Ráda čtu od Vasilkové, zatím mě nic nezklamalo.

Pepina19
22.11.2022

Už dlouho jsem od paní Keleové nic nečetla, tak jsem si ji chtěla připomenout. Je to hezké čtení. Příběh čtyř žen, které se znají léta a kamarádí spolu. Za mě dobrý relax.

agatha2
03.11.2022

Knihy teto slovenské autorky mě provázejí životem již více než 20 let a mám je moc ráda. Autorka má dar napsat příběhy ze života obyčejných lidí, kteří by klidně mohly býti našimi sousedy, kamarády nebo bychom to mohli být my sami. Velice hezky a reálně dovede zachytit mezilidské vztahy, byť jsou hlavními hrdinkami jejich příběhů ženy, neopomíná ani mužskou stránku věci, nestraní ženám, nestraní mužům, vždy se snaží pochopit a reálně vykreslit obě strany. Tento ženský čtyřlístek mi přirostl k srdci, měla jsem je ráda jako mladé ženy, ale nyní, když jsou mému věku bližší, jsem si je snad oblíbila ještě více.

tess.de.veles
01.10.2021

(+ SPOILER) Nejprve jsem měla docela problém se ve všech těch postavách vyznat, ale nakonec jsem se zorientovala....Knížka se mi líbila, happyend na konci potěšil...a už se těším, až se mi k přečtení dostane druhý díl :-)

barbora0275
09.09.2021

nádherný obraz 90.let

1