Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko. Knížka plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o kojence a děti. Ukáže vám, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem. Autorky působí jako lektorky a poskytují skupinové i individuální kurzy pro rodiče. Denisa vyrábí vlastní šátky na nošení dětí Mamalatté (mamalatte.cz, https://www.facebook.com/mamalattecz/?fref=ts) a Vanda je zakladatelka úspěšného portálu vanickovani.cz (také https://www.facebook.com/vanickovani/?fref=ts). Na danou problematiku se vždy dívají komplexně, berou v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky využívají ve své praxi lektorek i matek. Autorky všem rodičům nalévají optimismus do žil, i když to není lehké, a nikdy je neopouští humor. Své zkušenosti, které získaly jako lektorky, vám teď servírují na puntíkatém podnose, abyste se z toho jednoduše nepicli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358584/mame-jak-mit-stastne-miminko-a-nepi-8sY-358584.jpeg 4.447
Literatura naučná, Rodina, Zdraví
Vydáno, CPress

Kniha Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho

Turmee

Knížka, která zase tolik těch informací nemá. Co ale má, je přátelský tón, příjemnou atmosféru a krátké kapitoly.

Autorky velmi snadnou formou prezentují snad všechy základní body péče o dítě. Na jednu stranu odkazují na vědecké výzkumy, na druhou přesné citace chybí.
Podobně je to s těmi tipy. V některých kapitolách jsou až moc do detailů a v některých (zejména těch, které se týkají toho, co je živí), se nedozvíme prakticky nic.

Pro mě nebyla žádná informace nová nebo podstatná, s několika body bych i nesouhlasila. Obecně ale věřím, že pro běžnou maminku to bude hezký úvod do rodičovství.

vevu.

Vhodné čtení pro nastávající nebo čerstvé maminky. Vžene do vás vlnu pozitivní energie, protože vše se dá zvládnout a na nic nemusí být člověk sám. :)

adorjas

Príjemná knižka, ktorá nehovorí o tom, čo nedokážete, ale práve o tom, že to dáte ľavou zadnou. Nie sú tam vyložene nejaké extrémne tipy, čo ako dávať jesť, koľko presne gramov, čo a ako s očkovaním a detskými chorobami, ale skôr je to taký booster na sebavedomie, že to fakt zvládnete!

Lunacief

Knížka se čte moc hezky.
Je plná důležitých informací, které nám podává přijatelnou formou, ale nepodsouvá nám je za každou cenu a spíš se snaží maminky neustále povzbuzovat.
Za mě perfektní kniha pro všechny nastávající mámy, které se chtějí dozvědět něco o těhotenství i mateřství a přitom z toho návalu informací o tom, co rozhodně dělat a co v žádným případě ne nezešílet - v této knížce totiž autorky respektují každé rozhodnutí.

Caithlyn
08.11.2020

Krásně napsaná knížka,co uklidní všechny maminky,které se boji,že něco udělají špatně :)

Jajusenka
30.07.2020

Nejlepší kniha o mateřství. Je psaná moc mile a srozumitelně a obsahuje spoustu informací. Moc děkuji autorkám za tuto knihu, jsem opravdu ráda, že jsem na ní narazila.

Kattie
22.07.2020

Milé, srozumitelné čtení. Oddech po odborných knihách o prvních letech dítěte a těhotenství.

Thalata
10.07.2020

Stručné, rozumně a pozitivně napsané, po přečtení jsem měla hned lepší pocit