moonchild moonchild komentáře u knih

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Prvně jsem si přečetla ukázku v elektronické podobě a pak šla si jí koupit.Nelituji toho,jednoduchá,levná a rychlá jídla

07.11.2014 4 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Nádherná kniha plná nádherných ruských pohádek.

07.03.2014 5 z 5

M*A*S*H aneb Jak to bylo doopravdy M*A*S*H aneb Jak to bylo doopravdy Richard Hooker

Kniha je vynikající,jen by mohla být delší

07.03.2014 5 z 5

Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Karel Čapek

Vydařená kniha Karla Čapka o jeho zvířatech.

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Knihu jsem jako malá několikrát po sobě přečetla.Teď si jí přečtu jen z nostalgie.

Babička Babička Božena Němcová

Ze začátku mě kniha nebavila ale ke konci jsem pomalu brečela.Konec mě vždy dojme.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha lepší jako film.Jako vždy.Líbí se mi jakým stylem a humorem Jane Austen knihu napsala.Patří mezi mé oblíbené

02.05.2015 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Elisabetta Gnone

Ikdyž je mi 32 ráda se vracím k tomuto komiksu pořád dokola.Já se k příběhům těchto pěti děvčat pořád ráda vracím

04.06.2014 5 z 5

Čtyři tankisté a pes 1. Čtyři tankisté a pes 1. Janusz Przymanowski

Kdo by neznal příběh čtyř tankistů a psa.Kdybych mohla,dám deset hvězdiček

Kronika města Kocourkova Kronika města Kocourkova Ondřej Sekora

Někdy mi připadá že Ondřej Sekora psal o naší nádherné zemičce.

Broučci Broučci Jan Karafiát

Kdo by neznal Broučky.Klasika mezi knihami.

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Kdo by neznal Dášenku a její příběhy.

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Knihu jsem na základce milovala.Teď se k ní vracím jen z nostalgie.

07.03.2014 4 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Kdo by neznal toto vynikající dílo.Ikdyž ho znám zpaměti,pořád se mi líbí.

03.03.2014 5 z 5

Dějiny Skotska Dějiny Skotska Jenny Wormald

Zajímavá kniha o zajímavém Skotsku.Dozvěděla jsem se tam informace k románům,které se odehrávají v této nádherné zemi.

28.02.2014 5 z 5

Dracula: podle příběhu Brama Stokera (převyprávění) Dracula: podle příběhu Brama Stokera (převyprávění) Mike Stocks

Oblíbená hororová kniha.Jedna z těch nejoblíbenějších.

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Příběh o Bílém Tesákovi patří mezi mé nejoblíbenější.Líbí se mi jeho děj.Povedlo se to Jackovi Londonovi.

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Bombovní kniha.Konec jsem hltala jedním dechem.Froda i Sama jsem popoháněla a držela jim palce.Celá trilogie i s Hobitem patří mezi mé nejoblíbenější ze všech knih.

27.02.2014 5 z 5

Vynikající kniha.Po dlouhé době nějaká kniha kterou jsem hltala jedním dechem.Zajímavý rozhovor se spisovatelkou,skvělý popis jednotlivých klanů a postav,nové informace k zbývajícím knihám Twilight Ságy,nádherné obrázky.........no prostě skvělá kniha

07.11.2014 5 z 5

Lassie se vrací Lassie se vrací Eric Knight

Knihu mám památku na mého zemřelého strejdu.Kniha se mi moc líbí a dala bych jí i více hvězdiček