Dracula: podle příběhu Brama Stokera (převyprávění)

Dracula: podle příběhu Brama Stokera (převyprávění) https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90677/bmid_dracula-prevypraveni-Fjc-90677.png 4 22 6

Dvojjazyčná kniha (anglicko/česká) pro mírně pokročilé čtenáře. Skvělá na procvičení jazyka. Zjednodušená verze původního příběhu. Zrcadlový text vám přináší příběh jak v českém tak anglickém jazyce – na levé straně knihy je původní text, na pravé jeho překlad do češtiny. Ideální čtení nejen na dovolenou, u kterého se pobavíte, ale navíc se procvičíte v angličtině! Klasický příběh je převyprávěn pro dnešní čtenáře, s využitím běžné angličtiny. Text je navíc doplněn užitečnými poznámkami pod čarou, které čtenáře upozorní na důležitá anglická slovní spojení. Doporučujeme všem mírně pokročilým k procvičení pochopení anglického textu.... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , INFOA

Dracula , 1995

mia.com
06.12.2023 4 z 5

Tyhle knizky jsem mela rada na priuceni anglictiny.

Jitka822
05.09.2022 5 z 5

Moje první kniha v angličtině a super. Líbila se mi vytucnena nápověda některých slov a když jsem nevěděla, tak jsem jen měkká vedle. Příběh super, je to klasika!;)

ComicGuy899
03.03.2022 5 z 5

Klasický Dracula.

Len v dvojjazyčnom podaní a skrátený, upravený, na úroveň Angličtiny stredoškolského študenta. Na učenie sa cudzieho jazyka zábavným spôsobom ako stvorené.

LittleBubble
27.01.2017 5 z 5

Dracula je prostě klasika. Oceňuji dvojjazyčné zpracování.

Indysa
24.08.2015 4 z 5

Myslím, že každý, kdo obdivuje Stmívání, by si měl raději přečíst Draculu. I přesto, že Dracula je nesčetněkrát zfilmován a jeho příběh znají naprosto všichni, včetně mě, byla jsem naprosto nadšená. Van Helsing je zde vyobrazen jako doktor, který vše zná. Mám dojem, že tohle je jedna z nejlepších "scifi" knížek dřívější doby.

moonchild
28.02.2014 5 z 5

Oblíbená hororová kniha.Jedna z těch nejoblíbenějších.

dvojjazyčná vydání zjednodušená četba

2007  85%Dracula: podle příběhu Brama Stokera (převyprávění)
2000  76%Drákula (zkrácená verze)
2000  73%Tajemné příběhy

Kniha Dracula: podle příběhu Brama Stokera (převyprávění) je v